МОРЕ-НЕСЕБЪР 2015

  • 48 124
  • 177
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 478
Някой местен или запознат с разстоянията в града-Колко време се ходи от ул.Отец Паисии до Южния плаж,респективно до Северния?

# 31
  • Мнения: 1 483
Някой дали може да ми препоръча евтина квартирка в Несебър? Обаждах се и като че ли вече са резервирани всичките... #Crazy

# 32
  • Мнения: 2 827
Някой местен или запознат с разстоянията в града-Колко време се ходи от ул.Отец Паисии до Южния плаж,респективно до Северния?

10-15 мин, зависи от темпото и от къде до къде на Отец Паисий и на плажовете.

# 33
  • Мнения: 2 827
Някой дали може да ми препоръча евтина квартирка в Несебър? Обаждах се и като че ли вече са резервирани всичките... #Crazy

Пълно е със свободни квартири в момента. Не знам къде си звъняла, но продължавай да търсиш.

# 34
  • Мнения: 478
От Вила Мартина до южния плаж-примерно,или да търся по-близка квартира,гледах Старият Кестен,но не знам дали ще има свободни места newsm78

# 35
  • Мнения: 768
Да докладвам от място - обратно на всички слухове е пълно с народ, даже по-пълно от август.

Тити, колко евтина?

# 36
  • Мнения: 48 103
И аз с еинтересувам от евтина квартира за две нощувки за двама...но май ще търся на място

# 37
  • България
  • Мнения: 490
момичета аква парка за има цени за цял ден и за три часа
трите часа достатъчни ли са
и имали друг по-малък на по нормални цени...38лв на човек малко мн ни идват за трима

# 38
  • В.Търново
  • Мнения: 6 720
Три часа не са достатъчни за този аквапарк.Ако има хора отнема поне 15 мин.най- малко за едно спускане.Все пак не се ходи да се пуснеш само 5 пъти.В момента в Грабо ума ваучери за Несебърския аквапарк.Вървят доста време.Провери там.

# 39
  • България
  • Мнения: 490
Благодаря!Видях гработо,но за нашите дати няма.
Да ми похвалите някое заведение с вкусна кухня,може и на лични.

# 40
  • Мнения: 5 732
Здравейте! Сега виждам темата ...
Несебър е моето любимо място за почивка, тази година живот и здраве пак сме там.
Ще ви чета, за да си сверя часовника!
  Peace

# 41
  • България
  • Мнения: 490
Върнахме се от Несебър и никак не ни хареса там.Стария град е бит пазар от чорапи до всичко което ви дойде на ум.Масово приканват туристите на руски език и в един момент се чудиш в коя държава си.Не може човек да се докосне до красотата на запазените стари къщи.Пред входа на едната църква пак сергии.Таксите в музея са високи-6лв възрастен и 3лв дете.На входа на старият град те посреща една човешка маймуна с гайда,малко по-нагоре оперна певица,до мелницата китари,по пейките малки деца свирещи на нещо и всички просещи пари...да не говорим и за многобройните баба си кантарчета.Цените на ресторантите там са много надути и не отговарят на обстановка и обслужване.
Настанихме се в новият град с предварителна резервация в хотел Пешев.Оказа се че е близо до търговската улица,но достатъчно далеко да е тихо и спокойно.Има басейн,стаите се чистят всеки ден.Срещу него е ресторантче Старият орех,готвят изключително вкусно домашна храна на народни цени.Обстановката е релаксираща.Минусите и на двата обекта са слабата реклама,ако имат по една рекламна снимка на входовете/хотела басейна,ресторанта снимка на двора/ще имат мн посетители.Това са двете места от които сме доволни.
Ходихме и в Бяла роза,заведение с вкусна храна,пак на ниски цени.Чакаш на опашка да те настанят,руснаците са с предимство...сервират те и те дебнат за празна чиния и многозначни погледи да си тръгваш,че другите чакат.Много тясно заведение и неопитен персонал.
Плажа е препълнен,свободната зона е в началото и вчера дори беше намалена с още два реда чадъри.Водата на морето е още студена и вятъра е доста силен.
Аквапарка е скъп за семейство с деца,посетихме миниаквапарк в хотел Котва,от 16ч билета е 5лв за всички.Една бира е 3лв,кафето е 2.10лв.
Най-големият минус на Несебър за мен е липсата на автогара и офиси на автобусни фирми.Няма къде да се информираш за линиите и няма кой да ти каже къде спират автобусите за Бургас.Автогарата е в Слънчев бряг и линията която ни интересуваше беше само една в 7часа и не можеше да се направи резервация по телефона.Билетче до Бургас 6лв.
Това е първото и последното ни ходене в Несебър.

# 42
  • София
  • Мнения: 136
Предстои ми почивка в Несебър. Като чета отзивите, разбирам, че транспорта е слабото място. А аз ще пътувам със сина си с автобус. Някой може ли да ми каже къде спират автобусите, които идват от София, за да се ориентирам на картата горе долу в каква посока ще е от хотела? И ако реша да отида до Слънчев бряг с автобус, откъде мога да го хвана? То като няма автогара, има ли някаква стоянка или нещо подобно?

# 43
  • Мнения: 551
Рейса от Пловдив спира в Слънчев бряг на автогарата.Там си има рейсове за Несебър...Равда...Поморие и т.н.От София рейсовете не знам но автогара няма в Несебър...просто питаш на място.

# 44
  • Мнения: 48 103
За автобусите от София не знам, но автобуси Сл бряг- Несебър има редовно, през 12 минути, минават по цялата главна от стария град до Сл бряг и са на цена 1,30 лева на човек.
Има доста начесто спирки, добре обозначени. Има и панорамни автобуси на цена 2 лева.

Общи условия

Активация на акаунт