МОРЕ-НЕСЕБЪР 2015

  • 48 126
  • 177
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 136
Ясно, поне ходенето до Слънчев бряг няма да е проблем. Благодаря! Simple Smile

# 46
  • Мнения: 768
  От София автобусите спират на пристанището в стария град, в новия обикновено на пощата, но някои и на Феста панорама (на една спирка разстояние са) и накрая на автогарата в Слънчев бряг.
  За местните са отговорили преди мен, редовни са, на често са, има и до Влас, и до Елените, и до Равда, и до Бургас...
  Не е слабо място транспорта, съвсем добре си е.
  Къде трябва да отидеш, да ти кажа къде да слезеш?

# 47
  • София
  • Мнения: 136
Хотелът ми се намира на ул. "Кирил и Методий", близо до пресечката с "Христо Ботев".

# 48
  • София
  • Мнения: 2 271
Някой знае ли кой от хотелите на Сол Несебър Ризорт е най-близо до аквапарка? Благодаря!  Hug
И мен ме интересува това. Както и, дали вече всички атракции работят, защото в старите теми от юни пишеше, че не е пуснато в експлоатация.
Моля за мнения и впечатления.

# 49
  • София
  • Мнения: 136
Относно аквапарка, днес попаднах на една актуална статия, която дава отговор на доста въпроси, включително и за цените.
http://profit.bg/news/Ogromen-akvapark-primamva-turistite-kraj-N … r/nid-141065.html

# 50
  • Мнения: 768
Хотелът ми се намира на ул. "Кирил и Методий", близо до пресечката с "Христо Ботев".
От София слез в новия град където и да спре.

# 51
  • София
  • Мнения: 136
Мерси! И аз така съм го планувала.

# 52
  • Мнения: 48 103
Аквапарка в Несебър е страхотен, децата ми изкараха там цял ден- от 10 до 6, и не им се тръгваше...има и ваучери в грабо. Много по-добър е от този в Сл бряг. Препоръчвам го  Peace

# 53
  • Мнения: 20
Здравейте, момичета!

Моля ви за помощ в избора на хотела.

На приятелката ми от Украйна (жена на 55+) са предложили тези хотели в Несебър:
Хотел Пешев
Мистрал Несебър
Копакабана
Afrodita Sea

Благодаря ви предварително.



# 54
  • Мнения: 21 316
Здравейте ,бихте ли предложили добри ресторанти в Несебър ,планували сме почивка за там за началото на август   bouquet

# 55
  • България
  • Мнения: 490
Здравейте, момичета!

Моля ви за помощ в избора на хотела.

На приятелката ми от Украйна (жена на 55+) са предложили тези хотели в Несебър:
Хотел Пешев
Мистрал Несебър
Копакабана
Afrodita Sea

Благодаря ви предварително.





пешев е добър избор,писала съм на предната страница

# 56
  • България
  • Мнения: 490
Здравейте ,бихте ли предложили добри ресторанти в Несебър ,планували сме почивка за там за началото на август   bouquet

с две ръце за ресторантчето старият орех срещу хотел Пешев
семейно е,малко,с вкусна и прясна домашна храна на ниски цени
опитайте домашното кьопоолу и салатата от миди
имат и уникална дроб сърма
само два пъти не сме се храни ли там за почивката ни
другото е бяла роза на търговската улица
вкусна храна,мн хора и сервитьорите за леко непохватни и гледат как бързо да ви изпратят за да седне някой от чакащите пред вратата

# 57
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 025
Миналата година Бяла роза беше предпочитан о заведение за нас, тъй като беше на 2-3 минути от квартирата ни и работеше постоянно, не се притеснявахме, че не сме излезли рано за да си намерим маса някъде.

# 58
  • Мнения: 21 316
Благодаря ви ,момичета за отзивите  Hug
Понеже сме с детенце и искам на обяд и на вечеря да си хапва готвена храна   bouquet

# 59
  • Мнения: 404
Здравейте, момичета, може ли да се ползва свободно плажа в самото начало на Слънчев бряг от южната страна  - там където ул Хан Крум прави чупка и нагоре? И хубав ли е?

Общи условия

Активация на акаунт