Север-Юг и проектите на актьорите след него; С Русия в сърцето - 39

  • 36 284
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 18 653
Камиии  Hugнямаш угодия Joy Joy Joy
ей ти и следв серия СЪС СУБОВЕ!
http://www.videoclip.bg/watch/410080_wulkut-i-princesata-18ep-2s … g-syb-kyrt-seit-i

мисля, че Айше си намери майстора Whistling hahaha hahaha
Киарче Hug, мерси за поканата Simple Smile
охххх какви домашни бонбони съм си направила Crazy не мога да се спра Rolling Eyes

# 421
  • София
  • Мнения: 2 992
Гюзиде защо вече не е бременна newsm78 newsm78
Или така ми се струва newsm78 newsm78 В петък по и личеше коремчето.
Айре благодаря! hug Утре ще си ги изгледам с удоволствие! Joy

охххх какви домашни бонбони съм си направила Crazy не мога да се спра Rolling Eyes
Златни ти ръце! Да ти е сладко! Joy Joy Joy

# 422
  • Мнения: 18 577
Ками  Hug извинявай, душко, не се сетих за схемата  Embarassed  Laughing
Гюзиде загуби бебето ... а тази Айше е толкова противно същество  ooooh! ама Хакъ ще я тури в ред  hahaha Чак сега вдянах аз, защо тя прие брака си с него - за да е близо до Сеит  Joy Joy Joy Joy първия път не се усетих защо  #Crazy
Ех, тази вечер ми беше мъчно и за тримата ... за Шура ми се скъса сърцето, но и тя какво си мислеше ? Че ще си живее при Петро, ще си излиза насам - натам с него, ще говори на Сеит каквото и хрумне, ще се среща със Серж и ще чака Сеит да и се моли  newsm78 Сетила се кога да тича ... защо не го извика, когато го видя на улицата ? Трябваше само малко да смири и тя гордостта си  ooooh! А бе, обречена работа ...
Стана ми мъчно и за Мюрвет ... но и тя е силно момиче, с характера си ще покори  Сеит, не толкова с хубостта си, но ще мине време ... и за Сеит ми е мъчно ... обича една, а се жени за друга  newsm78 А как се съгласи да живее при тази тъща, леле!Много ми хареса как го бъзикаха Джелил и Лютфю  hahaha Ама Емине си е права, тя за дъщеря си наистина е способна да му направи живота черен . Но, и Джелил е прав, и с нея ще се справи Сеит, стига да вижда, че дъщеря и е щастлива. Още от сега имам чувството, че Джелил харесва Мюрвет, въпреки, че толкова много обича и Шура.
Киарче  Hug благодаря за линка!   bouquet
Айре  Heart Eyes да ти е сладко!  love001

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 21:57 от queen_fenka

# 423
  • Мнения: 3 634
След Мюрвет дойде ред на Сеит да бъде въздигнат във фолклорен герой.
Направено е много щедро: под звуците на народна песен, която сигурно разказва за нечии други подвизи, Сеит и Джелил раздават на народа заграбеното от Петро и Били. Раздават се заграбените злато и скъпоценности, вкл. ордени за храброст. И както се очаква, легендите тръгват от уста на уста: митологичният герой работи с Мустафа Кемал, английски агент е, но работи за турците,  героят е висок 2 метра, бърз е като вълк, имал красиво лице, значи и духът му е силен -  типичното героизиране и фолклоризиране. Даже Емине го включи към точка Разни на годежа.
На мен това ми е прекалено. Изгубена е мярката и е развален хубавият ефект от дребните, но много говорещи елементи от предходната част на сериала (руския приказен мотив, въпроса на Шура за значението на Курт и приказката-отговор на Мюрвет за вълка, гласа на майката на Сеит като глас на земята и др.).  
Срещата в ресторанта: Сеит направи каквото трябва в такъв случай, но не го направи както трябва. Не можа да се овладее и от смесицата от чувства си сложи една маска, в която видях високомерие и дори подигравка.  
Бракосъчетанието ми харесва как е направено и показано.
Въпросът, който си задавам както по отношение на него, така и въобще към фактически целия втори сезон, е защо направиха застъпване между Шура и Мурка. (По друг начин: защо не оставиха Шура да замине в края на първи сезон, а Мюрвет да се появи „начисто“?)
И още един въпрос, който задава казаното от Шура: Сеит направи това, което искаше баща му; заряза рускинята и се ожени за туркиня. Така ли е наистина; това, което прави Сеит същото ли е като това, което искаше от него баща му?
Но и двата въпроса оставям за друго време, защото с отговорите си трябва да защитавам Сеит.
А сега много страдам за Шура и не мога да понасям Сеит.

                          

                      


 

# 424
  • Мнения: 18 653
на мен пък не ми беше много мъчно за Шура Rolling Eyes
ами тя си го направи Peace

http://www.-spam251-/2015/06/247-39-22-28-2015.html

нашите пак са се изказали hahaha hahaha hahaha

 7) Подобно на Чаатай Улусой, актьорът Къванч Татлъту, който спечели онлайн-състезанието ни "Любима турска звезда 2015", също се отдаде на лятна ваканция заедно с половинката си Башак Дизер. Наскоро двамата са заминали за малко курортно градче в родината си, където да починат няколко седмици и да се отдалечат от медийното пространство, но за съжаление още с първия ден ги е сполетяла беда. Когато вече се настанили и канели да отидат на плаж, дизайнерката Башак Дизер се подхлъзнала и паднала в басейна на хотела, в който отседнали, като обаче се разминала с няколко малки охлузвания, но е счупила телефона си, който е държала, докато пада. Къванч и половинката му обаче не позволиха на този инцидент да провали прекарването им и още на следващия ден се появиха на плажа и плуваха заедно в морето, изглеждайки повече от щастливи.

Ками Hug, Фенче Heart Eyes, ще ви пратя по еконта Joy Joy Joy

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 22:10 от Airra

# 425
  • София
  • Мнения: 2 992
Фенче  Hug Hug Hug не мога, да повярвам,че не се досети за Айше. newsm09
То аз схванах нишката.... Иначе за всичко друго съм съгласна с теб. Само където не ми е жал за Шура. Заслужи си всичко. Прекалено много си повярва, че е голямата работа, и че и е позволено всичко, и Сеит все, ще тича след нея.
Емине е номер едно! newsm18 newsm18 newsm18  Joy Joy Joy
Как ги строява всичките до един! Кефи ме!:35: Joy Joy

# 426
  • Мнения: 1 786
на мен пък не ми беше много мъчно за Шура Rolling Eyes
ами тя си го направи Peace


Ааааа, не мога да се съглася.  Peace Кое си направи тя? Че остана въпреки, че С я гонеше по всякакъв начин или, че като всяка жена искаше малко нежност, обич и признателност. След завръщането на С от затвора всичките и постъпки (макар и пресилени) бяха в резултат на наранените и чувства и гордост. Тя се почувства много пъти изоставена и предадена, заради всички малки и големи, пренебрегвания и обиди на С. И според мен дори изневярата не беше най - голямото. Най, най - жестокото беше, че след като него го е нямало 8 месеца, през които Ш се е грижила за НЕГОВАТА пералня, понасяла е шушуканията, погледите и намеците на еснафското турско общество, затаила е в себе си изневярата му, не се е съгласила да живее с Тина, той се върна и зададе два въпроса: "Защо си тук? Как се отплати на Петро за освобождаването ми?".  Дори няма да споменавам, че даже не я погали. Всяко нещо си има точка на пречупване и тук беше тази за Ш. Не я оправдавам, но я разбирам.  Peace

Искал бил да се ожени за нея отново.  Stop Ние българите си имаме много хубава приказка за тази му постъпка, "След дъж качулка", ама то и съседите си имат, де "След байряма къна", та и наш Сеид. Тя се счупила стомната, той тръгнал изненади да прави. Е, успя все пак, изненада всички като се ожени за Мюрвет. И да ви кажа честно - много хубаво направи. Тази любов нямаше вече бъдеще. Щяха да продължат да се нараняват докато не се намразят. Хората, които тръгнаха от Петроград не са тези, които стигнаха в Истанбул.  Peace

# 427
  • Мнения: 18 577
Ками  Hug първия път наистина не обърнах внимание точно па на Айшето  hahaha вълнуваха ме други работи, а не нейната сватба точно. Ама тая продължава да си вярва, че ще и се отвори парашута един ден  Joy Joy Joy Joy Joy Joy голяма нещастница, ей! ooooh!
Мъчно ми е, и то много за Шура, въпреки всичко, което и сама си направи ... Добре де, като толкова вярваше в любовта на Сеит, защо трябваше да слуша тоя и оня и да му се прави на интересна ? Ей, това не мога да разбера ooooh! Обича го до смърт, а предпочете сестра си, която само и тровеше мозъка с гадости за Сеит и превъзнасяше мръсника Петро пред нея ... Много ми е омразна Тина, знаеше, че сестра и умира за Сеит, виждаше и неговата любов, а никога не ги разбра и подкрепи... И какво е това -пита я кой заслужава да е обичан-  Сеит, който я пренебрегва или Петро, който е вечно около нея, нима може някой да заповяда на сърцето си кого да обича ? Тя знаеше, че Шура не обича Петро, за какво постоянно и го навираше ? Защо не я остави сама да вземе решение, без да и се бърка ? Ето, и тази вечер - отново я провокира, като и каза, че щом не може без Сеит да отиде и да му падне на колене ... и само това и трябваше на Шура, за да и докаже, че има гордост  ooooh! в любовта няма място за гордост ...
Киарче  Hug и ти си права, ама си имаше основание да си мисли Сеит какво ли е направила, за да го освободи Петро ... извинявай, ама тя си се държеше прекалено свободно с него. Ние знаем, че тя го приема единствено като приятел, но за него не е така. И не е вярно, че не е останала с Тина, а е живяла в пералнята, живееше си в богатия дом на Петро, а само от време на време е преспивала там, тя сама си го каза. И айде бе, че дори не я погалил  Laughing И той ли беше виновен, че не успя да се ожени за нея ? Да, малко трудно се реши на тази стъпка, но и затова си имаше причини, не е, че не я е обичал. За мен и двамата са виновни, няма да меря кой повече и кой по-малко. Знам само, че и аз мисля като теб, че тези двамата след време щяха да превърнат голямата си любов в омраза, прекалено различни са, няма как. Нито той е предишния Сеит, нито Шура е онази от Петербург. И мисля, че Мюрвет е по-подходяща за него.

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 23:02 от queen_fenka

# 428
  • Мнения: 18 653
ама какво виждаше Сеит от Шура в последните серии-обиди, обвинения, подигравки, прекалена близост с Петро. А в същото време реве и се тръшка пред сестра си и най-добрия си приятел Confused
ами да беше си озаптила гордостта и да беше отишла да поплаче на рамото на Сеит и да му каже, че го обича, че иска въпреки всичко да са заедно Peace

не, че толкова го защитавам Сеит, ама Шура много ме дразни !

# 429
  • Мнения: 18 577
ама какво виждаше Сеит от Шура в последните серии-обиди, обвинения, подигравки, прекалена близост с Петро. А в същото време реве и се тръшка пред сестра си и най-добрия си приятел Confused
ами да беше си озаптила гордостта и да беше отишла да поплаче на рамото на Сеит и да му каже, че го обича, че иска въпреки всичко да са заедно Peace

не, че толкова го защитавам Сеит, ама Шура много ме дразни !


 newsm10 smile3521 smile3521 И аз така! Не оправдавам Сеит, но и Шура не е ангел небесен  Laughing Допусна и тя доста грешки, умори се и се предаде ... не можа ли по-рано да превъзмогне гордостта си, а чака едва когато стана късно ... И пак - оженил се  напук на нея за нелюбима жена  ooooh! ама наистина беше много самонадеяна на моменти ... много си вярваше, че е единствена и незабравима  ooooh!

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 22:51 от queen_fenka

# 430
  • София
  • Мнения: 2 992
Ками  Hug първия път наистина не обърнах внимание точно па на Айшето  hahaha вълнуваха ме други работи, а не нейната сватба точно. Ама тая продължава да си вярва, че ще и се отвори парашута един ден  Joy Joy Joy Joy Joy Joy голяма нещастница, ей! ooooh!


Ох.. отдъхнах си! Joy Joy Joy Не съм единствената, която не внимава в филма! newsm19 newsm19



ама какво виждаше Сеит от Шура в последните серии-обиди, обвинения, подигравки, прекалена близост с Петро. А в същото време реве и се тръшка пред сестра си и най-добрия си приятел Confused
ами да беше си озаптила гордостта и да беше отишла да поплаче на рамото на Сеит и да му каже, че го обича, че иска въпреки всичко да са заедно Peace

не, че толкова го защитавам Сеит, ама Шура много ме дразни !

Аире +1  newsm10

Да си кажа честно,мен много от одавна, ме дразни Шура, ама не смея да си призная!  smihesorry  tiptoe newsm43
Пак ще си помислите, че се заяждам с главната героиня! Mr. Green

# 431
  • Мнения: 18 577
Ками  Hug аз говоря за първия път, когато го гледах, на онлайна, сега гледам всичко много внимателно, за да видя дали няма да си променя мнението, но йок! Пак съм си на същото  hahaha
До преди 2, 3 серии не ме дразнеше Шура изобщо, но особено в снощната много! ooooh! ooooh! ooooh!

# 432
  • Мнения: 3 240
Цитат
Не оправдавам Сеит, но и Шура не е ангел небесен

Тъкмо напротив!
Шура е ангел, символ на чиста и предана любов. Смелостта й да скочи от влака, както и да се качи на кораба, трагичната раздяла и разбитото сърце я обрисуват почти като икона, много над всички останали женски образи.

Ваня, не мога да се аргументирам така добре като теб, но нещо в мен не ми дава да приема, че Сеит се ожени за туркиня заради заръката на баща си. Другаде търся причината.

Или твоето обяснение, че той заживява в турското, адаптира се, пуска корени.

Или че болката от загубата на семейство и Родина, както и чувството за вина, го правят неспокоен и неуверен край Шура.

Или нещо трето, или всичко заедно, но не и изпълнение на бащина заръка.

# 433
  • Мнения: 18 653
Валя, ами виждаме ги нещата по разли4ен начин Peace
Ками Hug викаш, много ще ти стане ако почнеш да плювкаш и по тая ГГ hahaha hahaha
Фену Hug, и аз така, харесвам си накрая финала и това е!

аз мисля да си полегна тука Crazy Wink Grinning



Лека!

# 434
  • Мнения: 18 577
Вале, е, за теб може и да е ангел, за мен не е. Има си всички чисто човешки слабости, като всяко живо същество. Обичам я за тази нейна огромна любов и всеотдайност, но не мога да си затворя очите и за грешките и . А най-голямата от тях е, че не се довери на сърцето си, а се остави да я манипулират онези двамата - сестра и и Петро. За мен всичко вкупом, което си изброила доведе до решението на Сеит. Единствено само не мога да се съглася с тези, които твърдят, че той не обича Шура  no
Айре  Heart Eyes thumbsup направи ми малко местенце, става ли ?  Laughing Лека и синеока и от мен! smile3524
от Терзи  Heart Eyes

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 23:25 от queen_fenka

Общи условия

Активация на акаунт