какво помага при мазна коса...

  • 6 888
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 704
Миии на мен не ми подейства содата.. 2 пъти опитах, но пак е толкова мазна на следващия ден  Rolling Eyes може би все пак и шампоана е от значение и вероятно моя не е подходящ Thinking

# 46
И аз пробвах първоначално със сода прибавена към шампоана , но нямаше никакъв ефект, а сега прилагам другото предложение - след като отмия шампоана натърквам добре корените със сода и изплаквам обилно, на другия път повтарям същата процедура, но със сол и ефектът е много по-добър. А моята коса е наистина ужасна, защото се нуждае от ежедневно миене, не, че ми е неприятно това, че я мия всеки ден, а ме изморява фактът, че след всяко миене я изправям със сешуар по 30 мин и ми е омразнало вече. Пробвала съм какво ли не, но това е единственото нещо, което ми е помогнало!

# 47
  • Мнения: 356
Изпробвах какви ли не скъпи шампоани  , но  Naughty
Много ми помогна Пантен за тънка коса  Simple Smile


На мен пък от него ми излезна пърхут Sad

# 48
  • Мнения: 1 704
ми днес ще опитам след шампоана, но ми се струва че така ужасно трудно ще я отмия  newsm78 или пък да опитам направо със сол  Tired

# 49
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Аз лично за справяне с мазна коса бих препоръчала измиване с хума и изплакване с оцет.Действа.Ако го правите и лека полека увеличите разстоянието на дните за миене(например от през ден да станат през два и тн...), мисля, че ефекта ще дойде бъроз и безпроблемно.
Успех

# 50
  • София
  • Мнения: 4 294
Някой да знае от къде мога да се снабдя с газ от тази, която става за маски за коса?
ами мисля, че ги има в магазините за железарии.Правила съм си маска с газ зехтин и яйце - косата става страхотна...

Да от железария на етикета пише "Газ за осветление"

Общи условия

Активация на акаунт