Добър фризьор в София?

  • 161 414
  • 723
  •   1
Отговори
# 525
  • София
  • Мнения: 6 481
Не са професионалисти защото са казали нещо, което не ви устройва ?
Всъщност има шанс да хване и също така голям да се получи непредвиден резултат. Ако къната е истинска , вероятността да станете на петна е голяма. Аз ако съм фризьор не бих рискувала с нов клиент.

# 526
  • София
  • Мнения: 89
Не са професионалисти защото са казали нещо, което не ви устройва ?
Всъщност има шанс да хване и също така голям да се получи непредвиден резултат. Ако къната е истинска , вероятността да станете на петна е голяма. Аз ако съм фризьор не бих рискувала с нов клиент.

Казват нещо, за което нямат реално представа какво може да се получи.
ОК е да предупреждават, разбира се, с нормален тон, без изказване на крайни мнения. Освен това аз изрично предупреждавам, че съм наясно какъв трябва да е цвета(т.е. черен), както и за риска да не хване боята.

Иначе посещавам фризьори просто за подстригване и точно защото не съм била доволна вече подстригвам само краища, за да не е крайния резултат потресаващ.

Хубаво е, че подкрепяте фризьорите си, значи сте доволни, затова и исках препоръки Simple Smile Имам гъст косъм и голяма коса, обикновено получавам "ама много трудно ви се суши косата" или "много трудно се разресва", оплакване 30-40 мин за което си плащам.

Както и да е, благодаря на момичетата, които дадоха конкретни препоръки.

Последна редакция: вт, 08 фев 2022, 15:16 от Monkey_G

# 527
  • Мнения: 3 063
Aз съм доволна от Сергей в Елита.
И аз там ходя от няколко години, но както казах не се боядисвам.

# 528
  • Мнения: 16 876
С две ръце за Васил Петровичин и Стоян Кунев!☀
Някой има ли идея какви са цените при Васил за балеаж на средно дълга коса?

# 529
  • Мнения: 864
Много доволна от салона на Митко Динев ❤

# 530
  • Мнения: 4 123
😆
Защо ми изтрихте коментара за Васил Петрович?
Не ви хареса истината ли? 😂😂😂

# 531
  • Мнения: 16 876
😆
Защо ми изтрихте коментара за Васил Петрович?
Не ви хареса истината ли? 😂😂😂
Аз не съм го прочела, а се интересувам. Пиши ми на лично.

# 532
  • Марс
  • Мнения: 618
Интересувам се от фризьор-колорист. След толкова години не мога да уцеля моето Sad Може и на лично.

# 533
  • Мнения: 2 081
Може ли да препоръчате фризьор в София, който може да прави тънки кичури.

# 534
  • Мнения: 3 805
Страхотни тънки кичури, стоят като леко изсветлели от слънцето ми направиха в салона Vogue Vision на площад Славейков

# 535
  • Мнения: 9 245
Страхотни тънки кичури, стоят като леко изсветлели от слънцето ми направиха в салона Vogue Vision на площад Славейков

А, като пари колко излезна?

# 536
  • Мнения: 3 805
мммм, не помня точно, около 200 лв, за дълга коса

# 537
  • Мнения: 905
За тези, които са при д-р Мисова в Пловдив - имате ли усещането, че на прегледите нищо не ви казва и нямате представа как върви лечението ви?

# 538
  • Мнения: 470
Като чета вашите комплицирани  казуси с кичури, балеажи и т. Н., ми се завива свят, аз не бих имала нерви и търпение да търся фризьори за такива неща, редовни часове, опити, отзиви, освен това ми е много неприятно да ме пипат непознати.
Възхищавам се на търпението ви, много са красиви резултатите, когато има успех и ми се ще понякога да имам такива прически, но ми е много трудно да намеря добър фризьор, писала съм и преди тук.
Обикновено които умеят да боядисват, не са много умели да режат и обратното. Ходя 2 пъти в годината да ми боядисат напълно цялата коса, и два да ми я подстрижат, при двама различни. През останалото време сама си я режа и боядисвам. Кафява е, последните години + сиво - бяло.
Тодор в салон Френдс до Бул България ме боядисва добре, а в провинцията се подстригвам.

# 539
  • Мнения: 990
Момичета, може ли някой да сподели мнение за Galleria Hair Club? Интересува ме някой, дали има лични впечатления за Малибу терапията- колко е трайна, а също така подстригване и боядисване?

Общи условия

Активация на акаунт