Искам да кажа ... (42)_22.06-28.06

  • 50 380
  • 1 756
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 24 366
Честит Рожден ден на Одри!
Децата, които са бони да оздравяват!
И лятото да дойде, ама наистина Laughing

# 46
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Издайничка Wink
Честит рожден ден на Одри! Бъди жива и здрава, радвай се на живота, прекрасно момиче   bouquet
И Тонка вече да започва да организира сватбата. Тъкмо отпуските започнаха, ще сме фрий...

# 47
  • Мнения: X
Идва и аз в новата тема.  animal037

За тъмнокосата мадама съм аз. Само дето прическата е твърде къса.

Изпивам си кафето и отивам да си купувам продукти за салата. Дояли са ми се пълнени чушки, но все пак някой трябва да ги напълни. Rolling Eyes

# 48
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Взимам чернокосата, че и на прически сме еднакви, само че аз съм без бретон и ми е израснала. Не я бива моята фризьорка на обратните карета, а не знам къде да ида  Thinking
Аз тази седмица съм в отпуск, но висейки в Сф. А утре ще трябва да стана в 05:00ч  Crossing Arms

Последна редакция: пн, 22 юни 2015, 09:32 от Гита Ог

# 49
  • Мнения: 3 867
На мен са ми се дояли кюфтета от тиквички, та сега ще гледам за някоя лесна рецепта. Иначе сега правя мусака.
Аз като няма какво да правя - готвя.
Лека седмица ви желая и да ви идват отпуските по-бързо.

# 50
  • Мнения: 14 654
Ванини, ако беше по-наблизичко, щях да ти пратя, но поне мога да ти дам рецепта.
Онна, ама че гадно с тази температура, да оздравява по-скоро малкото! И дано не застудява кой знае колко, че и ние със сестра ми идната седмица заминаваме на море (макар според морските хора Бургас да не е никакво море) и децата ще ни побъркат ако няма възможност за плаж.
Честит рожден ден, Бърди и Одри, живи и здрави и да илядите!

# 51
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Не ми оценихте клипчето, еййй!

Аз отивам на Орлово око с джипка. От там няма да ви пускам, щом е тъй! Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 15 035
Акаша, аз искам клип от Орлово око. То ми е в списъка с желани места за посещение.

# 53
  • югозапад, под "Марков камък"
  • Мнения: 1 199
Добро утро!
Пак празнуващи в темата, честити да сте!

# 54
  • София
  • Мнения: 17 300
Честит рожден ден, Бърди и Одри, живи и здрави и да илядите!

Нямам аз РД, Янечек - но на Одри да й е честит и от мен!   bouquet

# 55
  • София
  • Мнения: 23 098
Момичета, много съм щастлива. Излезе ми резултатът от цитонамазката. ПАП 1 съм и лекарката каза, че съм чиста като момина сълза.  Laughing

Акаша, аз искам клип от Орлово око. То ми е в списъка с желани места за посещение.
Съни, така кажи, че клип искаш! Ще ти дам аз един от миналото лято от Орлово око - Тонка седи в джипа и пищи ококорена, а всичко живо около нея се въргаля от смях. Никога повече Орлово око! Моето призвание е да лежа на шезлонг на плажа с коктейл в едната ръка, а в другата - с четеца. Не съм за екстремности по чукарите и като бонус да ми се лепят кърлежи.  Naughty

# 56
  • Мнения: 15 035
Тонка, искам клип  Laughing

# 57
  • В Космоса
  • Мнения: 9 880
Браус, Тонке, само от шезлонгя клипове ще даваш. Sunglasses Мойте чукарестите ги махам да не се ококори някой още. Laughing

# 58
  • Мнения: 3 867
Янечек, давай рецептата.

# 59
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 192
Одри, честит рожден ден!

Акаша, наслаждавай се на разходката. Който иска, да снима Simple Smile
И пеша, и с джипка съм го качвала. Оживява се Crazy

Спала съм 3 часа. Утрепахме се от път от петък до тази сутрин. Свършихме всички ангажименти. Сега искам почивка, ама няма.

Общи условия

Активация на акаунт