Времето бързо мина и летните ни бебета празнуват една година!Бъдещи мами над 35

  • 31 315
  • 719
  •   1
Отговори
# 45
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Кали Hug Hug с теб сме, много се моля за твоите бебчета  Praynig .

Магнетче поне за малко да им се порадваме Simple Smile .

# 46
  • Мнения: 1 353
Цвети прочете ли, ако е вярно за тази гад, с какво и колко време се трепе? Не се отчайвай, ти забременяваш спонтанно, ще я излекувате.

[/quote]
Четох, че се лекува с антибиотици от  групата на тетрациклините и пеницилините. Личната ми дига рамене, тукашния ми гинеколог ме изгледа гадно и това е. Оправяй се сам, както намериш за добре ooooh! Сигмето ми е дала жокер, дано там проработи нещо, че май само там ми е надеждата  newsm78. Така или иначе аз сега чакам първи Ц, после почивка още 3 месеца Outta Joint, междувременно ще съм навършила 43 и май ще съм до тук newsm78

# 47
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Цвети  Hug няма да се отказваш, брата на мм, жена му е на 44 кара 45 и не са се отказали от идеята за 2 ро, първото го роди на 42 и половина, така че хич не си престаряла за да се отказваш. Като направиш 47 може  Hug .

# 48
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Манди,да ти е жив и здрав рожденика и в скоро време да му направиш най-хубавия подарък  bouquet
Честити годишнини на Котето и Лили, желая ви много любов и разбирателство още дълги години!
Амини,честит рожден ден и на твоя племенник и скоро една братовчедка да се отима.
Цвети,ще я пребориш тази гад и когато ти дойдем всички на гости ще си бременна детегледачка  Hug
Уанче,може пък след като си дойдете от Будапеща да ни зарадваш  Praynig  
Кали,бъди силна  Hug

# 49
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Манди, да ти е жив и здрав ТМ. Рачетата са стабилни мъже. Съдя по моя тате.
Амини, ЧРД на малкия юнак.
Шери, нека има поводи за празнуване а децата са най-хубавия повод.
Цвети, че какво като станеш на 43? Живота продължава и деца ще имаш.

# 50
  • Мнения: 39 473
Цвети, при теб най хубавото е че лесно забременяваш. После тая гад спира ембриона. Два курса по яки антибиотици и си готова да износиш една хубава и здрава бременост. Да ти кажа от всички нас ти си в най добро положение. На повечето тук ни трябва инвитро с конски дози естрадиол, който направо излиза и от ушите да направим някой читав ембрион.

# 51
  • София
  • Мнения: 670
Шери и Дари, благодарско за прекрасната тема   bouquet   bouquet   bouquet

Перу, аз биричка си пийвах веднъж дваж месечно и бременна, и кърмеща. По 1-2 малки или 1 голяма. Успех с обръщането на режима, макар че и аз нямах успех доскоро и съвет не мога да дам. Моят син се будеше на всеки час-два да цока нощем и в 5-6 вече беше наспан, независимо кога е заспал (в 19, 20 или 21). Денем спеше 2-3 пъти по 20 минути, точен като часовник се будеше. Станах като робот, движех се по инерция  ooooh! Добре, че най-после тази драма свърши. Сега спи следобед по час-два накуп, което си е прекрасно - мога да сготвя, мога да се изкъпя, мога да почета, мога да надникна в темата  Wink И нощем най-после започна да спи почти непробудно до 5-6ч...., откакто го зарязахме да спи сам, а ние мигрирахме на неудобния диван в хола  Embarassed

Кали  Praynig Praynig Praynig

Манди, честит рожденик, да ти е жив и здрав!
Лили, честита годишнина!
Ината, честито за изпита и на Амини за английския!
Ава, ти ми скри шапката  Rolling Eyes

Звездичката, аз също смятам да поръчам торта и да поканя малко рода (на ММ, че моя нямам тука) - най-много 10човека, близо до дома, че не се знае колко ще изтърпи навън малчо. Смятаме към 18ч да ги каним, а тогава започва киселия период на беб и към 20ч е готов за леглото  обикновено...
Младостчанки, знаете ли някое прилично заведение с двор и сянка, който да става за целта в  Младост 1/2/3?

Ами...толкова запомних  Embarassed
Хубав ден на всички!

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 40 845
Цвети  Hug няма да се отказваш, брата на мм, жена му е на 44 кара 45 и не са се отказали от идеята за 2 ро, първото го роди на 42 и половина, така че хич не си престаряла за да се отказваш. Като направиш 47 може  Hug .
Rolling Eyes то и аз вчера се замислих...че живот и здраве,когато големият е на 20,бъдещото бебе ще е на 10  Grinning а аз на 46 Crazy Много ми се видя... Confused И пак се обвинявах,що дремахме досега...все всичко да ми е наред...Еми пак не ми е Laughing

п.п. Някой ще почива ли по нашето Черноморие?Чудя се Несебър дали става или...не ща лудница,ама искаме все на ново място,да не повтаряме.

# 53
  • Мнения: 1 207
Не така  Naughty, 3-4 месеца какво са и колко ще престарееш  за това време. Намери компетентен лекар, който ще се ангажира сериозно с коментар и лечение.Изпий си хапчетата и действайте.Не бива предварително да се обричаш на неуспех   Hug Нито по-млади, нито по-красиви ще ставаме, но хубавите неща се случват - виж колко рождени дни на бебешоци с майки около 20х2 ще празнуваме.
Дописвам се - Сигма го е казала много вярно.
Манди честит ти рожденик.Да е здрав, спокоен и скоро татко. Торта ще има ли?
Лили честита ви годишнина.Много да се обичате, ръка за ръка да крачите и деца да отгледате.
Амини честито и на вашия рожденик!
Пиаф
Скрит текст:
Аз обиколих скоро няколко да търся за рд на каката.Дон Домат, Верона Нова и Уго - имат някакви градини.Не са чак супер, но става особено на вън.Вероната имат една шатра отделена от другата част на двора.Става за малко тържество.Във Викторията в Арена сме празнували няколко пъти също.

# 54
  • Мнения: 5 037
Мистик,долу горе и ние ще сме на тези години,ама само да сме живи и здрави.Само като се замисля,че като се женихме с ММ свекито беше на 46г...

Звездичката,Пиаф,радвам се че ви изненадахме приятно  bouquet.Лично за мен първата гонка е важна,защото тогава уж се събира по-голяма част от рода и приятелите да уважат малчо. повечето случай тогава е й кръщенето и се получава 2 празника в 1.

Цвети ,само да се организиране,ще намерим къде.А и както казва Ава,ако сме повече ще можем да преговаряме и за отстъпки Wink.Дори да не е в самия Троя,може и в околностите.Аз вече намерих за 15лв,закуска и нощувка.Само да наближи септември,ще поспадне сезона.
Листериозата се лекува с АБ.Ако можеш отиди до някой по-голям град за преглед и лечение.Няма да забравя израза на доцентката във Варна,като казах,че сама съм си назначавала всички иследвания и лечения преди 10г.

# 55
  • Мнения: 1 353
Сигме, мога ли да те наема за личен боксьор  Hug яко ме презимяваш   bouquet Имах предвид, че след месец и малко навършвам 43 и няма да мога да ползвам фонда . Дано скоро отклия какъв лекар да ми изпише конската доза и да ги почвам. То ми е лесно на една ръка разстояние са ми само  че аз искам лекар.

# 56
  • Мнения: 5 037
Сигме, мога ли да те наема за личен боксьор  Hug яко ме презимяваш   bouquet Имах предвид, че след месец и малко навършвам 43 и няма да мога да ползвам фонда . Дано скоро отклия какъв лекар да ми изпише конската доза и да ги почвам. То ми е лесно на една ръка разстояние са ми само  че аз искам лекар.
Добре,де а сега не можеш ли да подадеш документи?Преди да си ги навършила(извинявай за невежеството Embarassed)

# 57
  • Мнения: 39 473
Явно говорим на различни езици  Thinking
На теб фонд не ти трябва. Меренге, меренге/ ох, запалила съм се по тоя испански сериал Новите съседи/ и си готова.

# 58
  • Мнения: 13 941
Цвети и аз да ти го кажа, ти нямаш показания за фонд, чудесна спермограма и проходими тръби  Naughty

# 59
  • Мнения: 39 473
Мойта щерка от няколко дни твърди, че се казва Мими. А сега де  newsm78

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт