Времето бързо мина и летните ни бебета празнуват една година!Бъдещи мами над 35

  • 31 317
  • 719
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 037
Кей,я какъв хор се заформи.Само да не изплашим Димана,но с такава мама едва ли ще е плашливите Hug

Лили да се оправяш бързо Praynig

# 706
  • Мнения: 3 758
Звездичке, пропуснах да напиша, че роклята ти стои много добре и си много хубава Heart Eyes А баткото колко е пораснал, почти колкото теб е станал висок, да ти е жив и здрав!
Нали съм безглутенова /Уанче, давай рецепти/ направих днес на Звездичката лимецовия хляб. Но брашното ми беше малко и третата чаша лимец я замених с 3/4 царевично и 1/4 оризово. Стана супер. Много се радвам, защото отдавна искам да направя царевичен хляб, но всички рецепти, които намирах са с пшенично брашно Grinning
Скрит текст:

Цвети, утре няма да упояват Танзу, тя ще ходи на трансфер. Връщат човечетата в корема на мама и тя се прибира бременна  Heart Eyes
Лили, по-добре ли си вече Hug

Последна редакция: нд, 28 юни 2015, 22:15 от white duck

# 707
  • Мнения: 8 529
Какво мъжете правят различно от жените?
Прякори
- Ако Ана, Катерина и Валентина излязат заедно на обяд, те ще се наричат Ани, Кате и Валя.
- Ако Михаил, Димитър и Иван излязат заедно на по бира, те ще си викат Мръсен чвор, Дебелак и Пияндур.
Пари
- Мъжът ще плати 2 лева за нещо, което струва 1 лев и му трябва.
- Жената ще плати 1 лев за стока, която струва 2 лева и не й трябва, но е на разпродажба.
Баня
- Мъжът има 6 предмета в своята баня - четка за зъби, паста за зъби, самобръсначка, шампоан, сапун и кърпа.
- Средният брой на предметите в женската баня е 337. Никой мъж не може правилно да идентифицира повече от 20 от тях.
Спорове
- Жената има последната дума във всеки спор.
- Всичко, което мъжът каже оттам нататък, е повод за нова караница.
Бъдеще
- Жената се тревожи за бъдещето, докато не си намери съпруг.
- Мъжът не се тревожи за бъдещето, докато не си намери съпруга.
Успех
- Успешният мъж е този, който печели повече пари, отколкото може да похарчи жена му.
- Успешната жена е намерила този мъж.
Брак
- Жената се омъжва с очакването, че той ще се промени, но той не се променя.
- Мъжът се жени с очакването, че тя няма да се промени, но тя се променя.
Официални дрехи
- Жената ще се облече с хубави дрехи, за да иде на пазар, за да полее градината, да изхвърли боклука, да отговори на телефона, да прочете книга и да вземе пощата.
- Мъжът ще се облече добре за сватба и за погребение.
Събуждане
- Мъжете се събуждат толкова красиви, колкото са си легнали.
- Жените сякаш деградират през нощта.
Деца
- Жената знае всичко за децата си - кога са на зъболекар, в кого са влюбени, кои са най-добрите им приятели, какво обичат да ядат, от какво се страхуват и за какво мечтаят.
- Мъжът има обща представа, че в дома му живеят някакви ниски хора.
Мисъл на деня
Жененият мъж трябва да забравя грешките си. Няма смисъл двама души да помнят едно и също.

# 708
  • Мнения: 5 037
Даре,смях се с глас hahaha

# 709
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Лили дано се оправиш бързо и леко  Hug

Танзу много стиснати палци от мен Hug

Пате утре ще изпращаме младежа в ранни зори и после ще ти пиша имам цяло списание с рецепти  Simple Smile .

Ще ви разкажа и за Будапеща Sunglasses

# 710
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Аха, така е, Даре.

Ох, много тежат тези кила, ама пък ми се яде.

# 711
  • Мнения: 3 406
Даре, попиках се  Joy Joy Joy

Цвети, Патето ти е писала - утре няма упойки   Mr. Green  Аз не знам дали ще мога да пиша, щото док иска да оставаме една вечер в Стара Загора. Пък аз този път ще слушам и ще изпълнявам. Ама решихме с ММ да сме на хотел, а не при сестра ми. И не знам дали ще мъкнем лаптоп, дали ще има нет  newsm78  

Лили, дано бързо се оправят сливиците   Hug  Много е гадно да е горещо, пък да те боли гърло  Rolling Eyes

# 712
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 301
Даре  hahaha

Лили да се оправяш скоро  Hug

Шери, мислих си че липсваш днес и щях да те издирвам ако не беше писала  Hug

Уанче, Пате споделете от здравословните рецепти за блога Simple Smile ще е полезно  Peace

# 713
  • Мнения: 1 368
Даре, много се смях, ама и е абсолютната истина  Joy
Танзу, чакаме те утре щастливо бременна  Hug

# 714
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Танзу, в нашата клиника "предписват" джиджи-биджи вечерта преди трансфера, за да се осигури максимално естествена среда за децата  Naughty

# 715
  • Мнения: 1 368
Танзу, в нашата клиника "предписват" джиджи-биджи вечерта преди трансфера, за да се осигури максимално естествена среда за децата  Naughty
+1  smile3521 luvbed

# 716
  • Мнения: 3 758
Е, Танзу щом трябва и кекс ще правите тази вечер, за доброто на децата Mr. Green
Перу, кажи как е Идка  Heart Eyes

# 717
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Ида расте и се очертава като дете с характер. Няма на кого да се метне  Whistling

# 718
  • Мнения: 5 037
Илейн,тук съм,но днес като прочетох колко работни булки има в темата и то от ранни зори ме хвана срам Embarassed.Пратих децата с тати на разходка,а аз изчистих цялата къща и изпрах пътеките.

Дори и нова тема направих Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=855855.0;topicrefid=3

# 719
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Да ви кажа добро утро Simple Smile
Нещо сме били уморени и сме се объркали, че има ферибот в 4.30 и сега ще падне голямо бързане с ферибота в 5.
Приятна сутрин на всички !

Общи условия

Активация на акаунт