Времето бързо мина и летните ни бебета празнуват една година!Бъдещи мами над 35

  • 31 338
  • 719
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 473
Звездичка, честито ти малко кръстено детенце! Чудесно е това!  Hug
Честито и за ходещите крачета! Само правилни крачки да прави в живота си!
И не на последно място честито и за първите зъбки! Много поводи за празнуване!

Танзу, вълнувам се с теб за утре! Hug На много хубав ден Петровден ще трансферирате човеците! Може пък да се появи някой Петър или Павел или женските варианти на имената, дай Боже! Hug

Кей, стискам ти палци всичко да мине по мед и масло!  bouquet

Кали, и аз щях да кажа, че  моята приятелка  с втората си дъщеря е била с такова кървене около 3 месеца и никой не е вярвал, че това бебе ще го бъде, но е факт. Вече е 13 годишна. Така че пожелавам ти много вяра, много надежда, е всичко ще се пооправи и много сила! Hug

Ние вече имаме пети зъб, три отдолу и два отгоре. Като пършинг обикаля  стаите, много обича на люлките. Големите вече са във ваканция. Онзи ден бяхме до Ikea и си купихме разни работи. Като се прибрахме много се учудих като видях, че едни чаши се оказаха български и една играчка за малката също се оказа българска.

И аз започвам да чистя след малко. Joy

# 661
  • Мнения: 3 406
Звездичке, вече си имаш ходещо християнче  Hug  Хубави емоции сте имали  Simple Smile

# 662
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Звездичка, колко поводи и все хубави  Hug Честити ти ходещи крачете на малкото християнче, честити ви зъбки  Heart Eyes Да е много здравичък и да крачи уверено в живото  Hug

Танзу,хубав късмет, а и както е казала Тита и на хубав празник утре ти предстои всичко - дано да са ти на късмет  Hug

Кей, тези дни в главата ми все звучи джулай морнинг и все си представям изгрева с едно малко мъниче и теб  Hug

Аз пък нали не съм бременна и няма да чистя днес  Laughing, ама утре ще, че нямам избор, ама като не ме викат на работа поне това да свърша (ако не ме домързи  Joy)

Забрвих да кажа на Звезда - Звездиии, Ели е тук ама под прикритие Simple Smile с нов ник съм Simple Smile

Последна редакция: нд, 28 юни 2015, 18:44 от Илейн :)

# 663
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Тази лекарка кандиса да погледнем... Там си е още и тупка...  Praynig
Обаче едни физиономии прави...  ooooh!,, хич не бяха обнадеждаващи. Физиономия тип: "Тука не ми се вярва да се случат нещата." Ама не е от най-приказливите и нямаше шанс да изкоча повече от нея. Каза само: "Тука е, живо е. Айде сега поуспокой се и отивай да лягаш."
Днеска едни пробождания усещам цял ден...  ooooh!

# 664
  • Мнения: 1 353
Ох Кали  Hug толкова се радвам за малкото човече Praynig Ми какво друго да ти каже Naughty то това е най важното нали?
Танзу, за мен това са знаци от оня от горе  Naughty Настрои се да станеш свидетел на чудесата на живота  Hug. На такъв хубав празник няма начин да не очакваме поне една здрава двойка Hug
Амини, в какъв смисъл рецепта от чужбина? Смисъл по каса няма начин с пари в Бг всичко става Mr. Green

# 665
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Кали, искрено се надявам с малкото човече да докажете, че чудеса се случват и въпреки всичко ще се гушкате на термин  Hug Praynig

# 666
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Звездичка,честито ви християнче,да е жив и здрав и Бог да го закриля,да крачи винаги уверено в живота  Hug
Танзу, много стиснати палци за утре  fingerscrossed и още две  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover към твоята за късмет.
Кали, силно е твоето детенце,моля се скоро да спре това кървене и да отпуснеш душицата  Praynig Hug

# 667
  • Мнения: 1 353
Леле забравих Калаянче  Hug Hug Звездичката, смело да крачи в правилната посока младия християнин Hug, а ти да го направляваш и съветваш Hug А снимки?  Blush

# 668
  • Мнения: 2 603
Кали, всеки ден е една малка победа  Hug Скоро ще мине критичния период, вярвай мила  Hug
Благодаря ви  Hug
Сложих няколко снимки да видите слоницата-майка  Embarassed, ама вие обещайте че ще гледате само детето  Mr. Green А, да, и за да няма недоразумения като с адашката, не съм бременна  Mr. Green
Адаш, видя ли сега, да беше минала да почерпиш за годишнината от сватбата - бъдете здрави и се обичайте  Hug

# 669
  • Мнения: 3 406
Кали, то не е нужно докторицата да вярва. Важното е ти да вярваш, че въпреки всички изпитания, твоето борбено човече ще е с теб още 6-7 месеца. Изгубих сметката коя седмица си сега  newsm78  Прегръщам те силно и ти изпращам виртуално сила и търпение  Hug

# 670
  • Истински се вижда само със сърцето.
  • Мнения: 10 305
Звездичка, много сте хубави цялото семейство  Hug Калочянчето е много сладък с патето на кръщенето Simple Smile

# 671
  • Мнения: 13 973
Цвети, с пари де  Mr. Green Явно няма да има проблеми  Laughing

Звездичке, много щастливи изглеждате, така да е винаги  Hug

# 672
  • Мнения: 1 353
Амини, стига да е позволено за внос тук. Ако искаш ми драсни на личен и ще ти кажа ами ли го нещото.
Отивам да си зарадвам окото със снимки  Blush

# 673
  • Мнения: 481
Браво, ранобудници! Всичко натъкмили,къщите изчистили рано-рано, че и мъжете на почивка ще пращат..  Mr. Green  hahahaНа моя обаче не му се ходи, Mr. Green добре си му е тук - чисти, готви..А и работа имаме да вършим тези дни  Wink, че то нали следователно не съм бременна..
Развеселихте ме с писанията си днес, момичета. Simple Smile
Коте споко , няма да умориш детето така лесно. Hug Никой не се е родил научен. Naughty
Рансън ,бременна си и още как Praynig
Да си смукна и аз прашец от Кейчето, ако е останал,за когато потрябва, както каза Дара Blush
Кей , на теб да пожелая лека и незабравима първа среща с малката Димана.Разбира се, че чудото ти ще продължи и не само -а ще го гушнеш и няма да го пуснеш никога!Най-хубавото предстои Simple Smile Всичко това, в случай, че Диманка ни изненада Wink
Жанче , браво за бебешкия шопинг.Покажи да видим и ние ако може
Фокси,  наспинка ли се? Лисугера обажда ли се?  Mr. Green
Кали,  късмет, вяра и сили Praynig Hug
Танзу  ,хубав знак! От днес късметът да те следва винаги Praynig Hug
Звездичке,  честито ти християнче и първи стъпки! Жив и здрав да е, Калоян.Бог да го закриля и води по правия път!
Тите,  и на вас честито зъбче.И аз имам Бг чаши от Икеа  Simple Smile




# 674
  • Мнения: 8 533
Звездичката, честито ви християнче! Много сте хубави на снимките!

Аз такъв мързел му ударих следобяда, че чак се изморих Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт