Новите ни козметични похождения 69

  • 106 711
  • 724
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 813
Bellapierre компактна пудра в цвят 02. Магазина им в Бг в момента има промоция две пудри, една стара опаковка и една от новата опаковка за 69 лв

# 91
  • в Кошера
  • Мнения: 2 219
Поредна порция NUXE  Heart Eyes



подарък към олиото  Flutter

# 92
  • София
  • Мнения: 9 511

В голяма чуденка съм за тази палитра.... изобщо не са моите цветове, но всеки път като я видя и мнооого и се чудя. Днес отново я тествах, че беше и намалена. Утре май ще я купя  Mr. Green

Колко струваше в Сефора?

46.50 я платих аз и беше последната в Сефора,поне така ми каза консултантката (Петя) и вдигна мострата,но знам ли .. GrinningСъщо не е много мои цветове ,но е с такова лятно настроение ,че не се сдържах..Вчера си направих първия грим от книжката и макар да не са показани моя цвят очи ,стоеше много интересно ..И понеже си взех едни обувки на ZARA същия цвят , като оранжевото в палитрата  -стана мнооого добре:лятно,свежо с много ,много настроение HugАко нямаш много подобни цветове ,вземи си я  Peace
Ехе, къде я намери на тази цена?
Аз я взех за 70 лв тогава!!! ooooh!
За секунда не съжалявам, обаче! Hug

# 93
  • Мнения: 4 428
Ехе, къде я намери на тази цена?
Аз я взех за 70 лв тогава!!! ooooh!
За секунда не съжалявам, обаче! Hug

Беше намалена в Сефора миналата седмица  Peace
Странното беше, че матовата не беше включена в намалението  Crazy

# 94
  • Мнения: 252
Голямата ми парфюмна мечта вече е реалност. Доволна.  Heart Eyes

# 95
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 434
Bellapierre компактна пудра в цвят 02. Магазина им в Бг в момента има промоция две пудри, една стара опаковка и една от новата опаковка за 69 лв

Скрит текст:

Разбрах, че в Парадайз вече нямат щанд. Само на Витошка ли остана? И в Борово, ако имат шоурум, все още?

# 96
# 97
# 98
  • Sofia
  • Мнения: 2 489
Всички, които обичат този тип ФДТ, струва си да го погледнете. Имала съм на Bare minerals, UNE, Lily Lolo, този засега ми харесва най-много. Не подчертава пори, кожата е като полирана, не изсушава. Peace

С нова опаковка е, затова беше изчезнала явно. В момента 400мл са на цената на 200мл.

# 99
  • Мнения: 779
Ехе, къде я намери на тази цена?
Аз я взех за 70 лв тогава!!! ooooh!
За секунда не съжалявам, обаче! Hug

Беше намалена в Сефора миналата седмица  Peace
Странното беше, че матовата не беше включена в намалението  Crazy
   
Да,точно така-беше намалена от 68и нещо мисля. PeaceИмаше и една матова обаче,която също бе намалена,но аз се отказах от нея,защото имам доста подобни цветове и разбира се взех тази,Чудесна ,много си я харесвам.
Извинете за спама. Blush Heart Eyes

# 100
  • София
  • Мнения: 813
Bellapierre компактна пудра в цвят 02. Магазина им в Бг в момента има промоция две пудри, една стара опаковка и една от новата опаковка за 69 лв

Скрит текст:

Разбрах, че в Парадайз вече нямат щанд. Само на Витошка ли остана? И в Борово, ако имат шоурум, все още?
Аз пазарувам в магазина на Витошка 156 мисля беше номера май. Продавачката каза кои магазини са останали, но аз толкова бързах, че грабнах двете пудри и избягах. Не знаех за офертата 2 на цената на едно, но много приятно ме изненада. Условието е да са един цвят.

# 101
  • Мнения: 1 698
Олиото беше намалено на 37лв за 100мл:

Подарък към олиото:

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Bellapierre компактна пудра в цвят 02. Магазина им в Бг в момента има промоция две пудри, една стара опаковка и една от новата опаковка за 69 лв

Скрит текст:

Разбрах, че в Парадайз вече нямат щанд. Само на Витошка ли остана? И в Борово, ако имат шоурум, все още?
Аз пазарувам в магазина на Витошка 156 мисля беше номера май. Продавачката каза кои магазини са останали, но аз толкова бързах, че грабнах двете пудри и избягах. Не знаех за офертата 2 на цената на едно, но много приятно ме изненада. Условието е да са един цвят.
Доволни ли сте от тази пудра? Матира ли? Покривна ли е?

# 103
  • Мнения: 532
cutesmallcat, ще съм благодарна на отзиви - мисля го от няколко дни Hug

# 104

Общи условия

Активация на акаунт