Не знам дали да съм с него

  • 9 840
  • 77
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
 itstrue, според мен се заблуждаваш, че изобщо си влюбена. Зад това, че мислиш за него и да не останел да те чака, дали не се опитваш да се скриеш ти самата и твоята отговорност. Не се заблуждавай с такива мисли, зад това често прикриваме собствения си страх да бъдем откровени и да взимаме решения. Какво значи по течението? Любовта е взаимна радост, приятно ти е , бързаш всеки ден към този човек, да го гушнеш, дори само да бъдете в една стая. А ти за къде бързаш за срещи с други хора? Бъди честна пред себе си, а после и пред него.

# 16
  • Мнения: 18
Говорих с неги, обясних му, че няма как да му дам сигурност и тн.. Но той ми казва да не мисля за това какво би станало, а просто да се радвам, че сега сме щастливи един с друг.. И ако някой ден се разделим, значи така е трябвало да стане.

# 17
  • Мнения: 4 270
Говорих с неги, обясних му, че няма как да му дам сигурност и тн.. Но той ми казва да не мисля за това какво би станало, а просто да се радвам, че сега сме щастливи един с друг.. И ако някой ден се разделим, значи така е трябвало да стане.

Нали разчиташ правилно знаците му?

# 18
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Защо имам усещането, че си останала разочарована от думите му newsm78

# 19
  • София
  • Мнения: 44 133
Щом имаш колебания, явно не сте един за друг. И не възрастта е проблем.
Иначе няма какво толкова да ти е гузно, той не е старец нещо, че да му ограбваш последните  години от живота или шанс да намери друга. А и смятам също има глава на рамената си, никой не го завързал за теб, той също може да си тръгне във всеки момент от връзката, ако не го удоволетворява...
Той всъщност наистина ли мисли за брак или само ти така смяташ заради "преклонната" му възраст. Ако е говорил пред теб за брак, вероятно си му обяснила, че за теб на този етап от живота ти, това не е на дневен ред и избора дали да чака, да види развитието или не, си е негов.

# 20
  • Мнения: 5 513
Аз не разбрах проблема.
Искаш да си с него защото ти е хубаво ...
Обаче си търсиш причини да не си с него,защото вечер ,като излезеш без него се появяват оферти,които противоречат на това,че имаш връзка.
Чудиш се как да си с него и едновременно да живееш ,като свободна жена.
Ако го оставиш и скоро не намериш друг или е по-лош си се прецакала.
Явно на хоризонта няма някои сигурен ,че да оставш този обаче има изгледи.
Стои ли ти варианта да си кажеш честно на човека ,че не искаш да си с него и после да береш гайлето на това ,което ще си надробиш.

# 21
  • Мнения: 23
Говорих с неги, обясних му, че няма как да му дам сигурност и тн.. Но той ми казва да не мисля за това какво би станало, а просто да се радвам, че сега сме щастливи един с друг.. И ако някой ден се разделим, значи така е трябвало да стане.

Умно момче. Отговорите в темата, предвид, че няма въпрос зададен са на 99% спам.

Крайният резултат от една връзка, в която двамата са едно цяло е двама полу-човеци. Помисли над това.
Това бъдете, да имате живот, който да може да споделите един с друг е най-ценното в едно приятелство, връзка. Това е единствения начин, когато се погледнете след 60 години да виждате човек, с който да искаш да бъдеш още толкова. Останалото /за което ти говориш/ е евтиното, преходно.
Ти проблем нямаш.

# 22
  • Мнения: 1 571
Аз живея с ММ от 6 години, въпреки, че в началото исках "само да се забавлявам". Правилното е да се пуснеш по течението и да си правиш кефа, другото самО ще дойде, както ти е казал и сам той. Сигурността идва с времето, за разлика от любовта. Или не идва, но само времето може да покаже дали/или. Въобще не се затормозявай с такива въпроси и страхове, излишно е. Казваш, че ти е хубаво с него, че се обичате, ами хубаво, обичайте се. Днес. Утре го остави за утрето. Като нищо може да те изненада Grinning

# 23
  • Мнения: 18
Благодаря за отговорите,смятам наистина да не го мисля толкова...щом сега ни е добре сме си добре.Пък каквото трябва да се случи ще се случи искам или не.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 115
 Peace Peace Peace
Не е до разлика, а до разбирания  Whistling Whistling Whistling
С мм ни е 8 години разликата .Аз бях на 18,той на 25.излизаше му се повече отколкото на мене .Разликата във възрастта няма значение.До хора и интереси си е

# 25
  • Мнения: 18
Честно казано ако въобще не се бях замисляла за това май щеше да е по-добре.Замислих се поради причината,че излизам често без него и не знам това дали е окей...спрямо него той ми казва,че е окей.
Другата причина е,че приятел на приятеля на моя фр,който аз съм виждала доста пъти не ми е правил впечатление до сега,но напоследък нещо...взех,че започнах да му обръщам по-голямо внимание.Интересен ми е,но не бих направила абсолюютно нищо докато си имам приятел.Както и не мисля,че си залсужава да зарежа приятеля си с лекота заради нещо,което даже не знам какво е...пък и дори да се разделя с приятеля си ще имам нужда от време,в което да съм необвързана ,не за да правя разни глупости,а просто да видя какво е защото наистина не съм била само за пове4е от 4 месеца..

# 26
  • София
  • Мнения: 44 133
Това последното, което описваш...
Връзката ви е приключила, ти се оглеждаш за нещо ново, когато си сигурна, че си открила нещо достатъчно добро и сигурно, сегашният ти приятел ще си замине и новия ще го замени, но за сега не искаш да оставаш сама. Поне похвално, че за сеге поне имаш ... да кажем уважението към човека, че да не му изневеряваш.

# 27
  • София
  • Мнения: 12 006
Ето къде бил ключа за палатката  Mr. Green Харесва ти да си купонясваш като свободна дама, набелязала си екземпляр, нооооо не е ясно дали той те е набелязал и дали ще излезе нещо, а ти не искаш да пуснеш здравото клонче, преди да се хванеш добре за друго. Горкият ти сегашен приятел.

# 28
  • Canada
  • Мнения: 3 358
itstrue, звучиш като отвързана тийнейджърка. Приятелят ти е умно момче, да. Явно и на него му е ясна ситуацията и не те взема на сериозно.

# 29
  • Мнения: 2 265
Но просто ми е странно не че излизам без него,а че ми е забавно без него,не умирам както преди да съм с него псотоянно..Даже ми е гузно да си го призная,не знам защо.

Това е напълно нормално. Хубаво е всъщност, че не зависиш изцяло от него. Няма за какво да ти е гузно.

Общи условия

Активация на акаунт