Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 313

  • 49 968
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 217
Добро утро,момичета и в новата тема!
Марианка,неуморна си-благодаря! newsm51 newsm51 newsm51

Мартичка,ето ти един помощник-всичко прави човекът-готви,чисти,романтични изненади прави,престъпници лови-мъж-мечта.

# 16
  • Мнения: 1 285



                         Добро утро мили момичета !

Добре заварила ви в новата тема. Да се изпълни само с хубави и приятни вести за нашето момче
и сериала, който вече е на финалната си права.
Благодаря на неуморните труженички Марианка, Барисея, Марта, които не спират да творят на
ползу роду. newsm51
Благодаря и на Хармония - винаги на своя пост, както и на Свети, Велиянка,Марица, Танюша,
Джия, които се включват ежедневно. newsm51
На Нушка - Теменужка за преводите, които прави винаги при необходимост. newsm51
Прекрасни сте момичета и всички вие, пишещи периодично или четящи ежедневно като мен. newsm51

                          Лек, успешен и усмихнат съботен ден. newsm51

# 17
  • София
  • Мнения: 1 001
Добро утро, момичета! Желая ви хубаво настроение в почивните дни и се пригответе за танци  newsm03

# 18
  • Мнения: 20 905
Здравейте,

Ето, един чаровен мъж, който иска да развесели болната си и току що излязла от затвора любима.

Приятен ден, момичета.

Последна редакция: сб, 27 юни 2015, 10:11 от harmonia_dd

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


Голямо затишие - един хубав Йомер.

# 20
  • Мнения: 23 278


Гооол ! Един на един за Йомер !



Велияна  Two Hearts благодаря за помощника !
 
Комет  Two Hearts  нали сме уж екип - какво е това четене само ...  Sad

Свети  Two Hearts  ти снощи ни направи страхотен подарък - лайкнала съм Елмеровия танц навсякъде...

Хармония  Two Hearts  той хубаво иска да я развесели и да и създаде комфорт за почивка... Ама - къде ти  ooooh!  Шило в торба стои ли, че и Елиф вкъщи? Тя дори е една крачка пред него...

Мариянка  Two Hearts  разсейваш ме с този чаровен  мъж в синьо... Всъщност сакото синьо ли беше или камерата го направи така  Thinking

Последна редакция: сб, 27 юни 2015, 12:26 от Марта_49

# 21
  • Мнения: 917


 Hug МОМИЧЕТА, Hug

Включвам се само, за да ви пожелая и аз ПРЕКРАСЕН ДЕН!


Grinning Ще се срещнем отново следобед. Grinning

# 22
  • Мнения: 20 905


Аз продължавам да се надявам тази героиня да оживее.
Никой все още не знае, дори Аслъ, какво чу и разбра Ипек от подслушания разговор на Недрет...

Последна редакция: сб, 27 юни 2015, 12:35 от harmonia_dd

# 23
  • Мнения: 23 278
 


Тануша  Two Hearts  ще те чакаме...

Скрит текст:

Хармония  Two Hearts  "подслушания" разговор беше капан за Ипек. Недрет разбра, че телефона и се подслушва. Когато говореше по единият - ставаше някаква микрофония - заради устройството. Поне така разбрах на онлайн гледането.

# 24
  • Мнения: 4 966


Още малко...

# 25
  • Мнения: 20 905
С ризка ли ще бъде на прословутата и богата сватба. newsm78

Я как са събрали гримасите на комисаря, че режисьорът с това бързане по време на филма, не мога да регистрирам всичките. Naughty

# 26
  • Мнения: 4 966
Режисьорът доста помага на тъпия сценарий с неумелата си режисура, Хармония. Но цялата вина за всичките идиотизми в КРА е на сценаристките. Те са написали какво да е съдържанието на дадена сцена, каква да е нейната продължителност и какво трябва да изразяват героите по време на сцената.

http://skarb-papcha.ru/ru/chitalnyj-zal/masterskaya-teksta/468-k … inosczenarij.html --- линкът води към указания как се пише киносценарий... на руски е, лесно се чете ))) Този, на приложената снимка, е вече и режисьорски, защото включва времето и вида на плановете на героите и мизансцена.

http://www.avtoram.com/rabota_stsenarista_seriala -- тук вече е обяснена работата на сценариста...

Когато човек прочете как се правят сценариите, още повече започва да се чуди, ЗАЩО нашите сценаристки са се заели да пишат по 2-3 сериални сценария ЕДНОВРЕМЕННО. Ясно е, че това е къртовски труд, в който трябва да се съобразят много неща...
На мен лично не ми идва на ума друго обяснение, освен желанието да вземат повече хонорари... за сметка на качеството на своята работа. Тоест, те съзнателно са се заели с това да направят халтура.
А за мен такова отношение към работата е непростимо. 

Последна редакция: сб, 27 юни 2015, 15:48 от marytza

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128




Много е хубав Енгин - и Илкин пак се е фотнала

# 28
  • Мнения: 20 905
Цитат
Тоест, те съзнателно са се заели с това да направят халтура.
А за мен такова отношение към работата е непростимо.
Както се очертава и за в бъдеще, всичко е в ръцете на Бог/да им прости или не и за какво, те си знаят/.
Аз мога само да гледам или да не гледам тяхната работа.


Пак прекрасен момент.Благодаря, че имам възможност да му се насладя. Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 917


МАРТИЧКА  Two Hearts, обещанието си е обещание...
Скрит текст:
Само, че, повечето от Вас са ангажирани...
 И, за да не си говоря сама Joy,
 ще отида да се оборудвам според модата...


Скрит текст:

Модните аксесоари за ЛЯТО 2015:
- чадър
- дъждобран
- гумени ботуши
- шнорхел
- плавници
Калните бани ще са много актуални този сезон!


Скрит текст:

Последна редакция: сб, 27 юни 2015, 17:43 от Tanusha_

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт