Енгин Акюрек в „Kara Para Aşk”, нови и стари проекти – Тема 313

  • 49 968
  • 731
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


Емре/левент - вероятно се е дипломирал.
Скрит текст:

# 31
  • Мнения: 20 905


Оффф, като си помисля как прокурори, адвокати служат на Таййар, кратка ще бъде радостта на Йомер. Sad
Дано Метин, от страх за Нилюфер, да пренареди приоритетите си. Thinking
А Хюсеин, нали остави в сейфа си някакви пликове, ама май само ние си спомняме този факт. Thinking

# 32
  • Мнения: 917

Grinning   Дзак...  Crazy
Скрит текст:

# 33
  • Мнения: 20 905
Цитат
Шило в торба стои ли, че и Елиф вкъщи? Тя дори е една крачка пред него...
Йомер такива жени харесва-своенравни, дейни, смели.Абе жени, които обичат адреналина, като него...
Ипек и Елиф са точно такива, но имат различна съдба...и не само...
Tanusha_, newsm10 за спойлера.Но...няма как. Hug

# 34
  • Мнения: 917
Цитат
Шило в торба стои ли, че и Елиф вкъщи? Тя дори е една крачка пред него...
Йомер такива жени харесва-своенравни, дейни, смели.Абе жени, които обичат адреналина, като него...
Ипек и Елиф са точно такива, но имат различна съдба...и не само...
Tanusha_, newsm10 за спойлера.Но...няма как. Hug
МОНИ, Hug!
Скрит текст:

 Joy Joy Joy



Тувана и Катре Тюркай




Йойкю Карайел със севгилито си

# 35
  • Мнения: 1 953
Режисьорът доста помага на тъпия сценарий с неумелата си режисура, Хармония. Но цялата вина за всичките идиотизми в КРА е на сценаристките. Те са написали какво да е съдържанието на дадена сцена, каква да е нейната продължителност и какво трябва да изразяват героите по време на сцената.

http://skarb-papcha.ru/ru/chitalnyj-zal/masterskaya-teksta/468-k … inosczenarij.html --- линкът води към указания как се пише киносценарий... на руски е, лесно се чете ))) Този, на приложената снимка, е вече и режисьорски, защото включва времето и вида на плановете на героите и мизансцена.

http://www.avtoram.com/rabota_stsenarista_seriala -- тук вече е обяснена работата на сценариста...

Когато човек прочете как се правят сценариите, още повече започва да се чуди, ЗАЩО нашите сценаристки са се заели да пишат по 2-3 сериални сценария ЕДНОВРЕМЕННО. Ясно е, че това е къртовски труд, в който трябва да се съобразят много неща...
На мен лично не ми идва на ума друго обяснение, освен желанието да вземат повече хонорари... за сметка на качеството на своята работа. Тоест, те съзнателно са се заели с това да направят халтура.
А за мен такова отношение към работата е непростимо. 
Марица ,на какво и защо се чудиш newsm78Нормално ли е ГА да снима сериал и 3 филма едновременно?
Непрекъснато чета ,че Енгин трябвало да си почине,защото трябвало да излезе от роля newsm78Хора ,само Енгин ли има нужда от почивка ?Да не би да е болен ,некадърен ,по-малко талантлив ли е от прехвалените и толерирани „звезди„ newsm78Или е проява на уважение ,професионализъм и респект към професията и почитателите на таланта му!  bouquetКаквото и да е ,убедена съм,че е за добро!

# 36
  • Мнения: 4 966
Главната изпълнителка пък изобщо не ща да я подхващам, Дочи. Simple Smile Даже не мога да я нарека главна актриса... Старае се жената, но за мен си остава просто присъствие без особено въздействие на екрана. В първите серии, когато мнозина твърдяха, че още не е "влязла в образ" ми изглежда по-адекватна в пресъздаваните емоции, отколкото в последните. Там имаше няколко момента, в които ме накара да я харесам... Особено зле изпълнението и стана във втори сезон... А в последната излъчена серия е направо трагично на моменти... толкова е неадекватно в моите очи... може да е изпълнила указания на СЦ и реж., но изглеждаше нелепо като реакции... да не говорим, че имам чувството, че се страхува да покаже емоции на екрана... освен отрицателните. Simple Smile)) Трябва да и призная, че когато Елиф трябва да вика на Йомер, много вдъхновено размахва ръце Туба и се блещи съвсем убедително. Simple Smile))  Човек започва да се чуди с какво толкова я е нервирал нещастният Йомер, при положение, че прави всичко възможно да измъкне и нея и цялата и фамилия от батака, в който те регулярно се напъхват. Simple Smile))
Както и да е, наистина странна практика у комшиите... да се пишат и екранизират едновременно сценарии и да се играе едновременно в повече от един филм... явно са супер гениални там... някои. Simple Smile)

# 37
  • Мнения: 20 905





Тувана и Катре Тюркай


Къде ли почиват?


Пояснение?

Последна редакция: сб, 27 юни 2015, 21:02 от harmonia_dd

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


И аз да кажа "дзак".









И да не съм валат - нови снимки.



И Бурак.

Последна редакция: сб, 27 юни 2015, 21:22 от mariana51

# 39
  • Мнения: 20 905

Абе оскъдни са снимките, но какво да се прави...Арда, Йомер/пак различен/, Бурак.
Но какво правят в къщата на мама Елван?

Я, какъв културист изпусна Елифче.. Grinning

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


Тия фенове - боксерките чак засекли.

# 41
  • Мнения: 20 905


Тия фенове - боксерките чак засекли.
Той е отслабнал и панталоните в кръста са му широки.
Пред дискотеката с Елиф, се наложи да си ги оправи в кръста, защото ризата му излизаше. Thinking

# 42
  • Мнения: 1 953

Марица ,да правят каквото си искат ,ама да не реват ,че им е трудно newsm78Подписал си договор  ,плащат ти безумни пари ,които никога няма да получиш с нищо правене!От какъв зор ,трябва да подкрепям някой ,който не си е преценил възможностите ,хленчи ,ама си прибира хонорарите?
Енгин ,никога няма да се измъкне от от буламача  на КЧ!
Скрит текст:
Родил му се е син ,че го кръстил Кузей  hahaha

Последна редакция: нд, 28 юни 2015, 10:21 от dochi55

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 34 128


Мръсни пари и любов - епизод 51

"Мръсни пари и любов", епизод 51 на български. Превод от английски barisea; субтитри mariana51, Марта_49. Приятно гледане.

И тук:

http://vbox7.com/play:0bb72b811a?p=collection&id=2141968&order=name

И тук:


http://vk.com/video?z=video223680451_171132244%2Falbum223680451

Последна редакция: нд, 28 юни 2015, 08:15 от mariana51

# 44
  • Мнения: 4 966
Верно ли тъй е станало, Дочи? Simple Smile)) Да му е живо и здраво синчето на Чатай тогава. Simple Smile Избрал му е име - да се помни. Simple Smile
Аз пък наскоро гледах гномчето на Берен в разни рекламни снимки някъде... подскача жизнерадостно и той... Животът си тече...

Общи условия

Активация на акаунт