Съмишленици за отслабване - 2 част

  • 28 375
  • 807
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 290
Аз днес си бях даже със зимното яке,много ми е неприятно да си купувам дрехи като съм надебеляла Sick

# 61
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Аз днес си бях даже със зимното яке,много ми е неприятно да си купувам дрехи като съм надебеляла Sick
ти за колко време ги качи тези килограми?

# 62
  • Мнения: 1 290
Ами незнам точно,може би за няколко месеца,имах доста проблеми и един депресивен период,в който бях 63 кг ,след него станах 78 -80 някъде,но като гледам мами,свалили по 40 кила и как да не се мотивирам  bouquet

# 63
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Ами незнам точно,може би за няколко месеца,имах доста проблеми и един депресивен период,в който бях 63 кг ,след него станах 78 -80 някъде,но като гледам мами,свалили по 40 кила и как да не се мотивирам  bouquet
правилно Simple Smile при нас са само някави си 15 килограма Party ще им видим сметката Wink

# 64
  • Мнения: 1 290
Разбира се,че ще ги разкараме boxВажното е да не губим надежда и да се отчайваме thumbsup
Ама вече не съм фенка на тоя доктор,да не говорим,че на 50 години си флирткаше в сладур.ком tooth

# 65
  • New Zealand
  • Мнения: 871
Разбира се,че ще ги разкараме boxВажното е да не губим надежда и да се отчайваме thumbsup
Ама вече не съм фенка на тоя доктор,да не говорим,че на 50 години си флирткаше в сладур.ком tooth
ами явно си пада по слабосилни мацки, а не по такива тип J.LO i Shakira Laughing

# 66
  • Мнения: 1 183
Разбира се,че ще ги разкараме boxВажното е да не губим надежда и да се отчайваме thumbsup
Ама вече не съм фенка на тоя доктор,да не говорим,че на 50 години си флирткаше в сладур.ком tooth
ами явно си пада по слабосилни мацки, а не по такива тип J.LO i Shakira Laughing
hahaha hahaha hahaha
Оправихте ми настроенито че днес и вчера само ме ядосват и само гадни неща ми се струпаха

# 67
  • New Zealand
  • Мнения: 871
момичета, днес на какъв режим карате? Rolling Eyes

# 68
  • Мнения: 93
Мислех си,че само мен ме е треснала депресията Tired,ама явно е масово явление.
На моменти така се отчайвам,че до никъде няма да го докарам,но си казвам:като ги качвах-лесно,а сега-зор.Много ми помагате и вие момичета  bouquet,без вас до сега да съм се отказала и да съм си на старите кг.  bouquet  bouquet  bouquet

# 69
  • Мнения: 1 290
Аз съм на нвд, менюто ми е
сутрин :кафе,малко по-късно :протеинов шейк
следобяд : бъркани яйца с малко кашкавал и филе и малко салата
вечер : фотосинтеза Mr. Green
Вече съм в цикъл и няма да се тегля поне седмица Shocked

# 70
  • Мнения: 2 956
Здравеитеее  Hug как сте момичета??? Изчетох "главоболията"  Wink
в кюпа на високите 1.70 с "наднормено" тегло съм и аз де  Wink не се шашкайте толкова...ще ги стопим тия килца гадни  Peace
ама не се оставяйте да се връщат....то да не дава Господ здравословни проблеми,ама ако не бях забременяла и с проблемна бременност нямаше да съм на тоя хал  ooooh!...ноооооо- най-мразя думичката "ако".... Crazy
 купих си днес Хрома и Влакната и ги почнах пък да видим...играя си Тае-бото всеки ден по 30 мин, ходя пак всеки ден, 4 км пеша на бързи обороти, и то не щото много мисе ходи ми на 2 км от вкъщи ми е детската кухня Sad...но скоро няма да е така  Simple Smile....

Тристаниааа- един таксиметров шофьор ми беше казал : хората се делим на слаби и красиви... Simple Smile..така,че горе главите и на който не му харесваме даси гледа работата...а пък междувременно даси отслабваме,за да си се харесваме ние си...  bouquet   bouquet   bouquet

# 71
  • Мнения: 93
До сега съм на 1/2 ябълка и вода,имам 1 купичка жито мисля да го хапна,а довечера-лунна Mr. Green

# 72
  • New Zealand
  • Мнения: 871
аз имах голямо желание от понеделник да мина само на плодове, обаче ми дойде и се провалих Cry когато съм в цикъл ми е много трудно да се ограничавам Embarassed за капак днес кантара ме изкара2-3 кг повече и щях да полудея Sick към 11 изядох едно плодово мляко, а преди малко готвих един  ориз и изядох една чиния Rolling Eyes вечерта съм на нищо Sick знам, че не е много диетично, но това са ми възможностите по време на цикъл #Cussing out да се надяваме, че няма да трупна още килца към снажната си осанка ooooh!

# 73
  • Мнения: 485
Аз пък си хапнах на обяд, че нещо от три-четири дена ме е налегнала една умора и главоболие като парцал съм, купих си дори и витамини разтворими и пия по два на ден . Купих си днес ябълки , аз по принцип предпочитам само на вода и чайчета и кафе да гладувам, но не съм сигурна че въобще ще успея с това неразположение, та смятам да гладувам с ябълки и дори да си изпия витамините, нищо че са газирани, поне са с подсладител ,а не със захар и да пия вода естествено.

Ами то май не може все да се ограничаваме и да сме добре постоянно.
Едва ли ще сваля нещо с тори режим, но поне ще опитам

# 74
  • Мнения: 13 769
Еееее, ама и докторите са страшни! За всички: http://www.otslabvane.com/bmi.htm

Съвсем не сте с наднормено тегло, напротив. Друг е въпросът, че ни се иска да сме по-слабички с 10-на килца поне Praynig- каквото и да облечеш стои по-добре, а и ти е по-лекичко някак Laughing

на Luni4ka - ти не беше ли на 15 години? Я да се стегнеш и да не вършиш глупости  Crossing Arms Карай колело, играй в часовете по физическо, бесней по дискотеките. Аз ако съм на мястото на майка ти, яко ще ти дърпам ушите. Основно правило - колкото повече диети, толкова повече се нарушава метаболизмът и в крайна сметка се дебелее. Ти не гледай тези, които са напълнели по време на бремеността и сега се мъчат да свалят, при тях е друго. Naughty

Общи условия

Активация на акаунт