Татковци, какво ви привлича в.......

  • 11 257
  • 117
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 61
м, аналния секс, за да го има и да е пълно удоволствието, трябва пасивната страна ( аз съм ХЕТЕРОСЕКСУАЛЕН ) да го желае. Отбягвам въпроса за хомосексуалистите, тях не искам да ги коментирам.

На някои жени им харесва (   bouquet ) на някои не (   bouquet ) ... но за мъжа - удоволствието идва от това,че е " по - тясно " ... нищо друго. Не съм съгласен с това че " е забранена зона " 'щото ако жената го иска к'во му е забраненото ? ...ако вече насила я " напънеш " без тя да иска вече граничи със диагноза и присъда  #2gunfire

# 91
  • Мнения: 2 697
м, аналния секс, за да го има и да е пълно удоволствието, трябва пасивната странa да го желае.

Peace Peace Peace
Това е абсолютно точно според мен и често забравяно от мъжете, водени, разбира се, от собствения им егоизъм.




# 92
  • Мнения: 1 451
Тез лоши мъже ве  Whistling

# 93
  • Мнения: 2 697
Да, Свил, лоши са тез' мъже и егоисти, колкото си искат. Когато срещна изключение от това правило, ще докладвам и ще ви черпя всичките наред форумци Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 94
  • Мнения: 2 849
всички жени им харесва,но не си признават Outta Joint
StopНе са всички на това мнение .

# 95
  • Мнения: 1 451
Да, Свил, лоши са тез' мъже и егоисти, колкото си искат. Когато срещна изключение от това правило, ще докладвам и ще ви черпя всичките наред форумци Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
И това само, защото му се приискал малко нестандартен секс?  newsm78

# 96
  • Мнения: 998
Да, Свил, лоши са тез' мъже и егоисти, колкото си искат. Когато срещна изключение от това правило, ще докладвам и ще ви черпя всичките наред форумци Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
И това само, защото му се приискал малко нестандартен секс?  newsm78

Е, все пак трябват двама за тази работа. И съобразяване с желанието на другия. Не знам, как е било при тях.

Но, Шехина, аз познавам много мъже, които не са егоисти. Мога да те запозная Wink

# 97
  • Мнения: 1 451
аз познавам много мъже, които не са егоисти

И аз така си мисля. Изнасилвачи не познавам. Обикновено жената като каже не, се съобразяват. Не само за аналния секс.

# 98
  • Мнения: 998
Изнасилвачи не познавам.

Ами аз и такива познавам, но....хора всякакви!

# 99
  • Мнения: 1 517
Моя и той си прави устата от време на време, даже взе да вчестява с исканията. Отговора му беше: Не е кой знае какво, просто самата мисъл за "там" го възбужда; по-тесничко е, пък и аз като се опъвам и не ща...още повече му се иска на него.
Пробвали сме няколко пъти, но ме заболя. Сега съм дала тържествено обещание, че ще дам ако:
1. Ме заведе на хотел, с вана  Joy
2. Напълни касичката преди това   hahaha
П.П. Иска си момчето, но не ме дразни, защото не е нахален и се съобразява с мен. Затова може и да му дам пак някой ден  Hug

# 100
  • Мнения: 2 697
И това само, защото му се приискал малко нестандартен сексnewsm78

Но, Шехина, аз познавам много мъже, които не са егоисти. Мога да те запозная Wink

Ох, да не каже човек нещо на шега Simple Smile
Сега сериозно - лично аз не виждам нищо нестандартно в аналния секс, идеята е да се харесва и на двамата. И аз познавам мъже не-егоисти, разбира се,  но познавам и "изнасилвачи", и определено не смятам второто поведение за нормално, то е вид психично насилие.Naughty
Иначе в такива случаи на "насилие", може би, ако мъжът опита някакво такова "вмешателство" в аналното му отверстие, може и желанията му към жената временно да се прекратят. Понякога този подход помага и охлажда някои прекалено натрапливи мъжки "страсти" ...Mr. Green

# 101
  • Мнения: 998
И аз познавам мъже не-егоисти, разбира се, 

Ще има черпене май Twisted Evil Ама само за форумците ли е??? Sunglasses

# 102
  • Мнения: 2 697
Ще има черпене май Twisted Evil Ама само за форумците ли е??? Sunglasses

Аааа, Анитке, първо ще подложа отсъствието на егоизъм на експериментална проверка и после ще го мислим черпенето  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 103
  • Мнения: 1 451
Ще има черпене май Twisted Evil Ама само за форумците ли е??? Sunglasses

Аааа, Анитке, първо ще подложа отсъствието на егоизъм на експериментална проверка и после ще го мислим черпенето  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
В какво ще се състои проверката???  newsm78

# 104
  • Мнения: 998
В какво ще се състои проверката???  newsm78

Ще се проверят експериментално всички форумци, кандидати за черпене Joy

Общи условия

Активация на акаунт