Подарък за интимна колежка

  • 8 419
  • 73
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 30 802
Сексът следва да е тогава, когато се убедиш, че отсреща не стои човек, който не разбира от неписани социални норми и от това кое е комфортно и кое почва да става притеснително.

Колажите по принцип са приятелски подарък, от група хора, в тях следва да има общи снимки, а не само твои.

Колаж от снимки на момиче...напомня ми ония трилъри, в които убиецът има олтар със снимки на жертвата си.

# 46
  • Мнения: X
Колаж от снимки на момиче...напомня ми ония трилъри, в които убиецът има олтар със снимки на жертвата си.

Точно, много добре казано. Joy

# 47
  • Мнения: 120
На мен идеята със списанието никак не ми допада. Ако направят нещо такова спрямо мен, ще се усмихна или разсмея само от уважение към човека и благодарност. Ситуацията би ми била страшно нелепа, но въпрос на вкус. След всичко изписано, оставам си на мнението за цветя и картичка с куриер, няма да ги дадеш лично, за да не я притесниш, когато ги получи, ще има време да помисли и евентуално сама да направи обаждане към теб.
Подкрепям това мнение! Не е твърде лично, не е обвързана с нищо, ако не харесва букети и бонбони ти няма да разбереш, защото ще бъде с куриер (и така няма да и се налага да се усмихва фалшиво), а тя ще оцени жеста ти със сигурност.
Успех!

# 48
  • Мнения: 8
Боже....!!!
Все съм чувал интересни неща за този сайт....но чак толкова....
Просто зададох простичък въпрос какво да подаря на приятна колежка, с която изпитваме взаимни симпатии, които има отделни сигнали, че може да стане нещо сериозно, и накои от вас почнаха да "фантазират" ....
Благодаря на тези, които разбраха какво имам предвид и дадоха смислени и земни идеи.

# 49
  • Мнения: 120
Боже....!!!
Все съм чувал интересни неща за този сайт....но чак толкова....
Просто зададох простичък въпрос какво да подаря на приятна колежка, с която изпитваме взаимни симпатии, които има отделни сигнали, че може да стане нещо сериозно, и накои от вас почнаха да "фантазират" ....
Благодаря на тези, които разбраха какво имам предвид и дадоха смислени и земни идеи.
Пич, щом питаш във форум, едва ли имаш простичък отговор на простичкия си въпрос Grinning Има едно нещо наречено "Google търсачка" - пишеш "подарък за жена" и на първите 2-3 страници ще намериш простички подаръчета. А когато питаш в доста женски форум - получаваш оригинални идеи за подарък! Peace

# 50
  • Варна
  • Мнения: 10 556
А, това нищо не е Simple Smile
Ако си беше пуснал темата в Клюкарника, форума или щеше да ти стане любим или щеше да избягаш дим да ме няма, призовавайки на помощ не само Бог, ами и Аллах и Буда и... другите ги забравих  Mr. Green

# 51
  • Мнения: X
Единствено цветя и шоколад - да - от тези насипните по моловете, в красива опаковка.

Колажи - ужас и след 15 години брак не искам колаж да получавам, какво остава преди да има първа среща... Crazy изобщо не им разбирам модата на тези колажи... и какво точно да гледа на колажа девойчето - автора на темата? Себе си? ooooh!

За списанието думи нямам - направо отблъскващо би ми подействало.

За бижута - рано ми се види... а и парфюми, бижута, подаръци... ако държиш да си купуваш внимание и на това да е основана връзката ви натам - чудесно. Laughing

# 52
  • Мнения: 829
Голям букет цветя и кутия бонбони. Или направо букет от бонбони. По куриер, с красива картичка.

# 53
  • Мнения: 120
И все пак мога да ти препоръчам момиче, което прави хартиени букети с бонбони и даже и гривни прави от естествени камъни. Ще ти ги прати с куриер Simple Smile  аз имам и от 2-те и много ми харесват!

# 54
  • Мнения: 4 585

  Заеби големия букет цветя. Една розова пъпка говори повече от трийсе рози.
Задължително без целофан. Но зависи от възрастта на девойката.
Бяра розова пъпка върви докъм 19, по-нагоре става все по разцъфнала и по-тъмна.


Само да попитам, след като още не си я чукал, що си я нарекъл интимна?

# 55
  • Мнения: X
Винаги искрено се смея като чета публикациите Ви (вълк)  Laughing

# 56
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Защото може вече да са се целували, гушкали, натискали, говорили по-пикантни неща например  Laughing

# 57
  • Мнения: X
Май нямат никакви отношения, доколкото разбирам. Той просто точи лиги (засега).

# 58
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
интѝмен

Значение на думата интимен

интимна, интимно, мн. интимни, прил.
1. Който е дълбоко личен, съкровен. Интимни преживявания.
2. Който е доверен, свойски, задушевен. Интимен разговор.
3. Който е любовен. Интимни връзки.


Кажи нещо повече за колежката- интереси, предпочитания, тип личност.

# 59
  • Мнения: 6 214




Само да попитам, след като още не си я чукал, що си я нарекъл интимна?
И аз туй щях да питам.

И чета "задължително бял целофан" и си викам Вълка не беше такъв.  Joy Joy

Виж дали и се разширяват зениците като те гледа. В друга тема казаха, че ако е така, работата е готова.  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт