Подарък за интимна колежка

  • 8 408
  • 73
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 585
Вселена, тълкуванието ти на думата интимен влиза в дълбоко противоречие със словосъчетания като интимен гел, интимна прическа, интимни въшки и др. Какви интимни преживявания имаш с посочените?

# 61
  • Мнения: 4 208
Букет, бонбони, диск с музика.
Дори да не знаеш любимата и група или изпълнител. Събери в един диск романтични песни на чуджи езици. Ако тя се интересува от теб може и да си потърси превод из нета и да разбере, ако не - ще слуша само музиката...
Веднага давам  предложение (любимата ми песен напоследък)
http://vbox7.com/play:5fc068a3

# 62
  • Пловдив
  • Мнения: 1 567
Букет, бонбони, диск с музика.
Дори да не знаеш любимата и група или изпълнител. Събери в един диск романтични песни на чуджи езици. Ако тя се интересува от теб може и да си потърси превод из нета и да разбере, ако не - ще слуша само музиката...
Веднага давам  предложение (любимата ми песен напоследък)
http://vbox7.com/play:5fc068a3

Това с диска с музика много ми хареса! Не е твърде лично, а в същото време показва, че си вложил време, интерес и желание да я зарадваш. Другите подаръци също са хубави, но да купиш ваучер за спа отнема 1  мин, не е особено впечатляващо.
Идеята за куриера на мен лично не ми допада - всички ще видят, макар и да не се знае от кого е, и ще се започнат едни въпроси... Иначе е хубав жест, но не и ако не искат да привличат внимание. Аз съм на мнение, че по-дискретно трябва да подходи в тази ситуация.
Относно думата 'интимен' - има достатъчно значения, за да подхожда и на съчетанието 'интимна прическа' и на 'интимна колежка'. Очевидно младежа има предвид, че емоциите които го свързват са съкровени.

# 63
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Вселена, тълкуванието ти на думата интимен влиза в дълбоко противоречие със словосъчетания като интимен гел, интимна прическа, интимни въшки и др. Какви интимни преживявания имаш с посочените?

Тълкуванието не е мое, а на Речник на думите в българския език. Ако наистина не схващаш смисъла на думата, се обърни с въпроса си към авторите на въпросния речник.

# 64
  • Мнения: 4 585
Не те надценявам до толкова, та да те мисля за автор на Речник на думите в българския език. Както изглеждаше от предния ти постинг. Аз смисъла на думата я схващам. Авторът си мисля, че не.
От теб очаквах да ми отговориш защо наричаш прическата си долу интимна прическа. Не пасва на, както се разбра сега, цитираното от теб тълкувание.
Същевременно ме подценяваш, като допускаш, че аз не мога да ползвам речник и Google.
Букет, бонбони, диск с музика.
Дори да не знаеш любимата и група или изпълнител. Събери в един диск романтични песни на чуджи езици.
А това е кражба. Ти го подстрекаваш да наруши закон. Подстрекателството също е наказуемо деяние.

# 65
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
...
От теб очаквах да ми отговориш защо наричаш прическата си долу интимна прическа. Не пасва на, както се разбра сега, цитираното от теб тълкувание.
...

Е как да не пасва на описанието "дълбоко личен"? Или интимната прическа е обществена?  newsm78

# 66
  • Мнения: 4 765
На въпроса ти дали услугата се предлага от издател, не, не се предлага. Има такива сайтове и фирми, които имат шаблони на различни вестници и списания и с помощта на програми за редактиране на изображения, поставят снимка по желание на клиента.

Може ли един такъв сайт да видя за какво точно иде реч? Познавам няколко души, на които много ще им допадне идеята, а в приятелския кръг, в който се движа, имаме нужда от свежи идеи за подаръци. Мерси предварително!

# 67
  • Мнения: X
На въпроса ти дали услугата се предлага от издател, не, не се предлага. Има такива сайтове и фирми, които имат шаблони на различни вестници и списания и с помощта на програми за редактиране на изображения, поставят снимка по желание на клиента.

Може ли един такъв сайт да видя за какво точно иде реч? Познавам няколко души, на които много ще им допадне идеята, а в приятелския кръг, в който се движа, имаме нужда от свежи идеи за подаръци. Мерси предварително!

Попадала съм през годините на такива сайтове, но не знам имената им, защото на мен идеята не ми допада и не съм се възползвала от услугите им. Потърсих сега и намерих този. Има рамки, директно прикачваш снимка. Сайтът ти я поставя в избраната рамка. Запазваш я на устройството си и можеш да отидеш директно да ти я отпечатат от флашка например. Така не плащаш нищо за изработката, защото си я правиш сама.


(можеш да напишеш в google рамки за снимки, списания и ще намериш много и различни)

# 68
  • Мнения: 4 765
Благодаря, ще разуча въпроса.

# 69
  • Мнения: 1 698
Конкретен съвет не мога да ти дам, но бих те посъветвала на първо място да си особено дискретен. Трепетите на работното място, дори напълно искрени и със сериозни намерения са обект на много клюки, слухове, а на Запад в много фирми самата политика на фирмата ги заклеймява. Чувала съм за случаи, при които шефът извиква двамата влюбени и им поставя ултиматум единият да напусне доброволно, за да не се стига да проблеми в работата.
Ако имаш сериозни намерения към момичето покажи му, че я харесваш и намери начин да я поканиш да излезете някъде насаме. Може да е нещо неангажиращо - разходка, кафе, не те съветвам да е вечеря на свещи, защото е доста задължаващо. Поговорете си за живота, вселената и всичко останало и така ще разбереш накъде вървят нещата. Пишеш, че си малко над 30, а тя е окол 20. Това пердполага, че разликата между вас е повече от 10 години. Това не е проблем, но е много вероятно момичето все още да не се замисля за сериозни взаимоотношения, за каквито ти може би вече си готов. При всички положения като зрял мъж трябва да я спечелиш с кавалерство, интелект и добро отношение. Така ще си много напред пред голяма част от нейните връстници, които не могат да й дадат това, имат повърхностни и мимолетни намерения и не знаят още на кой свят се намират. Ако е умна и зряла жена, която знае какво търси, ще го оцени. Ако не, приеми, че така е било писано и те чака нещо по-добро.
Повече от ясно е, че тази среща не трябва да става достояние на колегите ви.
За подарък - мисля си да й изпратиш красив букет, може да не е много голям, на личния адрес с картичка с поздравление и нещо шоколадово. Ако тя има някакви по-специални интереси и вкусове, например интересува се от археология, може към букета да й подариш някаква интересна книга в тази област или диск от типа музика, която я вълнува. Ако обаче девойката е молна пеперуда и интересите й се изчерпват до модни дрешки и козметика, забрави.
При всички положения трябва да запазиш достойнство и най-вече дискретност. Личните ти трепети, още повече преди да си сигурен, че са споделени не трябва да стават достояние на други хора.
Успех!

# 70
  • Мнения: 4 585
...
От теб очаквах да ми отговориш защо наричаш прическата си долу интимна прическа. Не пасва на, както се разбра сега, цитираното от теб тълкувание.
...


Е как да не пасва на описанието "дълбоко личен"? Или интимната прическа е обществена?  newsm78
Ами ще река, че четеш речника като дявола евангилието.
Тоя текст, изискванията в него са сварзъни с логическо И. Булева алгебра учила ли си?
1. Който е дълбоко личен, съкровен. Интимни преживявания.
Прическата на туй ти ту и гела за него са лични, но не са интимни. По твоята логика и телефонът ми е интимен.

# 71
  • Мнения: 120
Вселена, тълкуванието ти на думата интимен влиза в дълбоко противоречие със словосъчетания като интимен гел, интимна прическа, интимни въшки и др. Какви интимни преживявания имаш с посочените?
Ти си в страааашна заблуда Grinning Човече, замисли се малко.. Прическата, която си правиш там долу на всички ли я показваш? И как ти се струва това - Интимни чсти (знаеш, за какво говоря) следователно е = Интимна прическа = Интимен гел
Следиш ли логиката в това? Или не можеш?

# 72
  • Мнения: 993
Букет, бонбони, диск с музика.
Дори да не знаеш любимата и група или изпълнител. Събери в един диск романтични песни на чуджи езици. Ако тя се интересува от теб може и да си потърси превод из нета и да разбере, ако не - ще слуша само музиката...

Това с диска с музика много ми хареса! Не е твърде лично, а в същото време показва, че си вложил време, интерес и желание да я зарадваш.

Хмммм newsm78, няма да е лично, ако й подариш летните хитове на 2015-а или най-добрите траш-метъл парчета на всички времена, например... Обаче, ако компилацията започва с "Je t'aime, moi non plus..." и продължава в същия дух... си става вече много лично и думите са излишни. Преди години получих 2 касетки с подобно съдържание, сега с нет-а и USB-тата е още по-лесно...

# 73
  • Мнения: X
Не се занимавай с подаръци, няма да ти пусне. Friendzone-нат си.

Общи условия

Активация на акаунт