Подарък за интимна колежка

  • 8 411
  • 73
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 153
Два билета за кино, театър, концерт или нещо такова. Ако има някакви минимални чувства, ще покани теб и ето ти първа среща.

# 16
  • Мнения: X
Два билета за кино, театър, концерт или нещо такова. Ако има някакви минимални чувства, ще покани теб и ето ти първа среща.

На мен, като жена, не би ми харесал такъв подарък, освен ако не ми е връчен колективно от няколко човека - просене на среща си е това, един вид дамата се чувства задължена да оползотвори подаръка си, заедно с подаряващия и' го. Доста анти-мъжко поведение, според мен. Peace

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Aз мога да потвърдя,че сайта,който е препоръчала Бронте е много хубав,имам пръстен от там,но за пръв подарък пръстен е много задължаващо,примерно ето това е много хубаво:
http://www.bokacha.com/bijuta-za-jeni/grivni-bijuta-swarovski/grivna-zgb030.html

# 18
  • Мнения: 1 765
Аз пък съм изненадана колко много анонимни отговори има за една съвсем обикновена тема. Бих ползвала функцията Анонимен, само ако имам цирей на задника и питам как да го лекувам, например. Не вдявам логиката на Анонимните постове в такива теми. Иначе човекът си пита ясно - колежка, към която има по-особено отношение. Нека да не правим от мухата слон заради думата "интимна".
Може към цветята да се добавят и шоколадови бобони, например "Рафаело".

# 19
  • Мнения: 30 802
Първо вземете да излезете и да поговорите. Иначе така подарък от нищото...на мен ми крещи "преследвач". Момичето като нищо може да избяга с 200 след такъв съмнителен жест.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 10 556
За мен подарък бижута е твърде "личен" подарък.
Ако решиш все пак на това да се спреш, наблюдавай колежката ти внимателно няколко дни какви точно бижута предпочита и от какъв материал.

И аз съм за голям букет цветя с куриер, доставен на адреса й.
Бях съгласна също, с бележка за покана за вечеря в ресторант или театър, концерт, но момичетата пишат, че било твърде задължаващо да се срещне с теб, а доколкото разбирам, симпатиите ви са взаимни и това няма да е проблем.

Може да замениш поканата за среща, с подаръчен ваучер за разкрасяващи СПА процедури, например релаксиращ масаж или антистрес масаж. Има такава комбинация от СПА процедура, съчетана с масаж, която продължава над 2 часа и е за 150лв.
Разбира се има и много по-евтини, само ако се спреш на това, избери СПА центърът да е хубав, луксозен и с реноме, по-възможност за избор на масажист между мъж и жена.
Ако може да плува - ваучер за басейн, комбиниран със сауна или нещо друго отпускащо и релакиращо.

Има и вариант да не обича масажи, но ти казваш, че е на малко над 20г и вероятността да не е ползвала такива услуги е малко по-голяма.

Ако не й хареса подаръка, просто няма да използва ваучера и той ще изгори. Не е обвързан за среща с теб, не е материален, който ако не й допадне, да се чуди какво да го прави и къде да го "скрие".

Последна редакция: вт, 30 юни 2015, 09:06 от missNoir

# 21
  • Мнения: 415
Преди години рано сутринта на вратата ми звънна куриер със страхотен букет, с картичка и красиво опаковано бижу(не беше пръстен). Бях много изненадана и страшно много ми хареса! С чевека все още нямахме интимни отношения и също така ми беше колега. Сега, 7 години по-късно, сме женени и чакаме бебе!

Съветите, които са ти дали за куриера са най-добри според мен и няма да сбъркаш! Успех  Simple Smile

# 22
  • София
  • Мнения: 11 472
Да, разбира се - букет от бонбони (напр. фереро роше - https://www.google.bg/search?q=%D0%B1%D1%83%D0%BA%D0%B5%D1%82+%D … K1g8j1GLjc-_W0%3D) или с рафаело;
Друго, за което се сещам, не знам какви са ви годините, ако не сте твърде зрели, може да я изненадаш със следното - след като всички колеги там си подарите подаръците, вадиш списание космополитън или някое друго известно (нека НЕ е плейбой) и й казваш - абе, по случай рождения ти ден си изгряла на тази корица, виждаш ли! За целта трябва да имаш нейна снимка (може и от ФБ да свалиш) и да я пратиш на съответната фирма, която ще я сложи като корица на списанието. Допълнително, познавайки я, можеш да проявиш фантазия и да посочиш какви заглавия да има на корицата върху снимката. Оригинално се получава, наистина.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 3 584
Може ли за идеи, но подаръка да не е твърде "личен" т.к. не ми се иска да го изтълкува погрешно, но и да не е някакъв безличен.
Също да не е толкова "личен" - все пак не знам как ще реагира.
личен-неличен...приличен-неприличен.. Объркването ти идва от факта, че ти самият не си наясно какви са точно отношенията ви и дали вървят в посоката, която ти се иска и с бързината, която ти се иска...По-добре се фокусирай върху това, конкретно какво послание искаш да й отправиш с подаръка. Бижуто задължава, колежката, с която не сте си съвсем безразлични, но само симпатични, може да се притесни, ако иска да си останете само симпатични  Laughing  Но ако чака по-сериозен сигнал от теб, ще се зарадва и на нещо по-лично и категорично, независимо от стойността му...

# 24
  • Мнения: 10 618
Аз мисля, че голям букет и може би бонбони към него е напълно достатъчен. Не е нужно да ползваш куриер, може да й го оставиш рано сутринта на работното място.
Идеята със списанието е много яка!!! Но това предлага ли се като услуга от съответния издател?

# 25
  • Мнения: 4 765
Цветя и бонбони, но не купени от супера. В разните молове съм виждала щандове за шоколадови бонбони, сигурно правят и красиви опаковки, така че нещо такова.

# 26
  • Мнения: X
На мен идеята със списанието никак не ми допада. Ако направят нещо такова спрямо мен, ще се усмихна или разсмея само от уважение към човека и благодарност. Ситуацията би ми била страшно нелепа, но въпрос на вкус. След всичко изписано, оставам си на мнението за цветя и картичка с куриер, няма да ги дадеш лично, за да не я притесниш, когато ги получи, ще има време да помисли и евентуално сама да направи обаждане към теб.

# 27
  • Мнения: 10 618
Нее, аз нямах предвид да направи това със списанието за нея, затова го отделих в друг абзац Simple Smile. Аз бих го направила за някой, но със сп. Форбс, Мениджър или нещо подобно.

# 28
  • Мнения: X
На въпроса ти дали услугата се предлага от издател, не, не се предлага. Има такива сайтове и фирми, които имат шаблони на различни вестници и списания и с помощта на програми за редактиране на изображения, поставят снимка по желание на клиента.

# 29
  • София
  • Мнения: 11 472

Идеята със списанието е много яка!!! Но това предлага ли се като услуга от съответния издател?
Не, издателите не ги предлагат. Други сайтове ги предлагат и можеш да избереш всякакво списание, за да е по-стилно, разбира се - или по-закачливо.

За Анонимкова-дето няма смелост да пише с ника си - затова, удебелих и подчертах в мнението си, че зависи от възрастта на ухажващите се. Никак не върви да се прави подобен подарък на скучни тьотки, разбира се  Joy

Общи условия

Активация на акаунт