Лунна диета- 22.03..част...поредна...

  • 5 256
  • 136
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 505
и аз искам да се запиша в отбора на лунатичките... вече имам малко тренинг от предните 2-3 пъти...а сега дори съм само на кисело мляко от 20 март...така че очаквам наистина добри резултати.. Praynig

успех на всички...че да сме хубави в полички...не че нося..ама...

# 61
  • New Zealand
  • Мнения: 871
и аз искам да се запиша в отбора на лунатичките... вече имам малко тренинг от предните 2-3 пъти...а сега дори съм само на кисело мляко от 20 март...така че очаквам наистина добри резултати.. Praynig

успех на всички...че да сме хубави в полички...не че нося..ама...
по колко млекца ядеш на ден и има ли ефект? трудно ли издържаш? newsm78

# 62
  • Мнения: 631
Супер ще се включа
ама до тази вечер може леки храни ....
защото похапнах плодчета малко хлебче и др мъничко до сега ама от този момент ..... водиииииичка

# 63
  • Мнения: 210
И аз и аз !!!

# 64
  • София
  • Мнения: 6 799
И аз съм с вас девойки!Тази вечер нещо леко до 9 часа и после само кафе и вода утре!
Исках да ви питам нещо -  вие кога се мерите преди и след лунния ден?Т.е. веднага като се събудите , или първо ходите 2-3 пъти до тоалетна и тогава? И после, след като мине часа на диетата, веднага ли се мерите,или на следващата сутрин,след ходене до тоалетната? Днес как ще се мерите? Или утре сутин и утре вечер?

# 65
  • Мнения: 1 809
Аз със сигурност ще гладувам утре PeaceАма то какато върви,май си започнах от днес.Нищо не ми се яде,само 2 чаши сок  съм изпила.Евентуално една салатка ще хапна към 19ч. и това ще е Laughing

# 66
  • Мнения: 703
И аз ще се присъединя този път, дано не се отрази на кърменето, ама за един ден ще оцелеем с повечко водичка...
Дано има ефект, че що нещо трябва да се сваля Crazy

# 67
  • Sofia
  • Мнения: 288
И аз пак ще лунувам.

Нещо много модна стана тази диета. Кога сте пуснали темата кога 5 листа се изписаха.

Един познат на съпруга ми - и той я спазва - вече почти 1 година редовно лунува.

# 68
  • Варна
  • Мнения: 1 790
И мен ме бройте  Peace Успех на всички  Grinning

# 69
  • Виена
  • Мнения: 1 247
Момичета, предлагам ви утре да докладваме отвреме на време как се чувстваме, как върви, за да си даваме взаимно кураж!  Mr. Green Кърмачките да не забравят да пият фрешове. Бях го чела някъде и затова го пиша за втори път в темата! Успех и от мен!  Peace

# 70
  • Мнения: 310
За малко да забравя, че беше днес  Embarassed

# 71
  • Мнения: 3 861
Аз май пак ще лунувам, с вас.
преди малко вечерях и поне ще опитам до утре вечер нищо.
Хайде успех!!!

# 72
  • София
  • Мнения: 2 044
Аз пак ще се пробвам Embarassedдано да успея вече GrinningХапнах на вечеря една огромна гръцка салата+ 4 бонбона тофифи и почвам само водичка отсега GrinningУтре на кафе и фреш ще изкарам до  девет часа и после пак салатка,дано да дръпна с килцата EmbarassedВие на вода ли ще карате само???

# 73
  • Мнения: 310
До колкото знам само течности се консумират, ама аз не мога така, затова ям и ябълки.

# 74
  • София
  • Мнения: 2 530
Хубаво е и при четирите цикъла на луната да се кара само на течности.Но който не може, да се опита поне на пълнолуние да направи разтоварване само на течности, през останалите фази може да се консумират плодове и зеленчуци,но не повече от 2.5кг за деня.
Моят информатор: www.pudriera.com
Пожелавам на всички нас безапетитие през утрешния ден.

Общи условия

Активация на акаунт