Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 74

  • 39 840
  • 745
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 833
Може би сте го виждали, но споделям с вас една съпоставка на програмите на Beachbody, която открих - общо взето доста от програмите, които обсъждаме тук са включени и може лесно да се добие представа за всяка.

А пък Шон имал и програма за деца, която изглежда много сладко http://www.beachbody.com/product/fitness_programs/specialty_prog … /fit_kids_club.dobowuu

# 46
  • Мнения: 2 883
Може би сте го виждали, но споделям с вас една съпоставка на програмите на Beachbody, която открих - общо взето доста от програмите, които обсъждаме тук са включени и може лесно да се добие представа за всяка.
И нито една програма на Джилиан?  Crossing Arms  Thinking

# 47
  • Мнения: 5 405
Tabata power за днес, къде-къде по-лека ми дойде от ден 1  Mr. Green + ден 66 с Лесли. Прескочих 65, утре Grinning

# 48
  • Мнения: 1 161
Добро Утро!

За днес тренировка за крака и корем, но по-лекичка заради коляното, в суперсетове, 4 серии всеки, 45 мин.

Дели, много добре звучиш. Не спирай да ни разказваш.
Лейди Брин, другия път с отчет.  Naughty
Хоум, радвам се, че се чувстваш по-добре.  Hug
Агент, разказвай и ти  Mr. Green . Три седмици ни останаха до БГ и вече съм нетърпелива.  Mr. Green А на Бобчето даже и по-малко.

Лек ден!

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 744
Отчитам се с Butt Bluster на Кейси (благодяря, че ми припомнихте тази тренировка) и реших, че ще добавя и корем от нея. Довърших се с 10км. на Гребната.
Какво ми каза днес големият, заради когото съм в болничен 2 дни:
Скрит текст:
"Мамо, трябва по-често да се разболявам, много  ми е хубаво с теб.... "  Confused Радвам се, че "болестта" (дращеше го гърлото и то само до момента, в който ЛЛ издаде издаде болничния лист) мина леко, защото той беше инициаторът за днешната обиколка на Гребната.
Освен това се отчитам и с гадна разлика на спортен сутиен и 7/8 клин  Crossing Arms.

# 50
  • Мнения: 1 085
Вчера го броя почивка, въпреки че като лудите гледам да не пропускам първо число от месеца  Crazy
Чувствах се изморена, разконцентрирана, чаках да се изкаже Ципрас  Shocked и освен това странно за мен нападнах някакво фъстъчено масло... Луната Агентке, луната  Whistling Добре че предупреди Grinning  Hug

Дели, много ми е драго да чуя добри новини от теб  Hug

Отчитам Les Mills PUMP_ Pump Extreme, час
15мин. преди края си имах публика. Строиха се и двете моми да правят клекове с мен. После като взех да издишам тренирайки рамене ме насърчаваха "Ти можеш мамо, още малко мамоооо"  Joy

# 51
  • Мнения: 1 143
Отчитам се с 21 Day Fix - Barre legs. Хареса ми.

Home, благодаря за линка с програмите. Беше ми интересен.

~Би~ много сладко  Grinning

# 52
  • Мнения: X


И нито една програма на Джилиан?  Crossing Arms  Thinking

Джилиян не е от Beachbody, затова ги няма нейните програми.

Иги, дано бързо се оправи детето.

Отчет йога

Айа, не бях при нея, жалко, че не знаех - щях да отида на неин клас и да докладвам  Wink

Дели, звучиш много свежо.  Засили желанието ми да отида до Латвия ... може би догодина ще го съчетаем с пътуването до Санкт Петербург ... ама и до БГ ми се ходи ... няма угодия Heart Eyes

# 53
  • Мнения: 1 194
В момента вкъщи е 32 градуса, навън - повече. Не си и помислям за тренировка засега.
Имам цяла торба с череши, малини и касис от градината на един колега. Flutter Изстудих ги и в момента съм нападнала купата заедно с чаша леден кефир.

Снощи си припомних какво е това тренировка с ripped in 30. Днес имам приятна скованост на дупето, кеф.

Дели, прииска ми се да гледам и снимки след твоя разказ.

Би, страхотна подкрепа си имаш. Peace Дано се успокоят нещата скоро при вас.

Маги, успех на вас с търсенето!

# 54
  • Мнения: 2 883
Маги, успех на вас с търсенето!
Стскайте палци! В понеделник подписваме договор, ще си имам и дворче за тренировки  Heart Eyes

# 55
  • Мнения: X
Отчитам 20мин цяло тяло ама не ми хареса как си изпълних упражненията... Цял ден ми е отпаднало и замаяно, не знам дали от времето или от лекото стомашно смущение, което имам.
И каква е тая простотия с радиацията, звъняха ми да си затварям прозорците, да не излизам навън, имало облак от Чернобил ала бала  newsm78

# 56
  • София
  • Мнения: 1 833
Рейн, тя Мама Мил вече ти е казала - Джилиян не е от Beachbody.
Стискам ти палци за жилището.

Би, агитката е била силна!  Grinning

svetty1980,   bouquet благодаря!

Harmonie*, радвам се, че ти е бил полезен сайта. Аз нали сега се чудя какво да подхвана след UFC, та ми попадат разни неща, докато ровя.

# 57
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Фрея, ето:
http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=4852083
Чудя се дали да вярваме, че проблем няма. Веднъж вече са ни лъгали с тази радиация.
Утре дъщеря ми е на тренировки 3 часа на стадиона , във Варна сме, дали да не я задържа вкъщи се чудя.
Любче и всички пловдивчанки, да знаете, че и Пловдив го спрягат, прочетете статията.
Хоум, на мен също ми беше интересна съпоставката на тренировките, а и не знаех, че Шон е направил тренировки за деца. Мерси, че сподели.

# 58
  • Мнения: X
Ясно  Peace Точно, че веднъж вече си изпатиха, криейки истината и не ми се вярва този път да е пак така. По-скоро хората реагират с паника заради спомените от миналите събития.

# 59
  • Мнения: 1 203
По повод радиацията:
  https://remap.jrc.ec.europa.eu/GammaDoseRates.aspx
Ерата на лесното информационно затъмнение отмина  Peace

Общи условия

Активация на акаунт