Тренировки в домашни условия и здравословно хранене - Тема 74

  • 39 853
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Бургас
  • Мнения: 255
Мери   bouquet за темата !
След края на БР си дадох малко почивка,че събота заминаваме на Банско,като се върнем ще избирам с какво да продължа.
НеПоКоРнА,Home raider,RainDanceMaggie , благодаря ви  Hug
Спазвам ВМ-НВХ уж.Миналата есен бях за 3 дни на спортен лагер с Милко Георгиев,мисля и тази година да си го причиня  Laughing
Резултати:
гръдна 88(-3)
талия 71(-6)
ханш 95(-4)
бедро 54(-3)
прасец 35 без промяна
бицепс 27 без промяна
кг 62(-2)
Режим спазвам от 2 години и половина,с милион прегрешения и преяждания,но последния месец на БР голяма част от времето гледах да хапвам най-късно в 19:00 и много добре ми се отрази.

# 61
  • Мнения: 2 461
Мис Вал, твоите мерки са като моите  с малки разлики, а изглеждаш доста по-слаба от мен  Simple Smile

Спортен лагер с Милко звучи страхотно, искам и аз след време.

Отчет : Руми.  Heart Eyes

# 62
  • София
  • Мнения: 1 834
Днес отчитам 30-Minute Full-Body Workout to Burn Calories на BeFit (вместо Шарк атак) и корем на FitnessBlender 10 Min Abs Workout -- At Home Abdominal and Oblique Exercises .

Омръзнаха ми варени яйца, котидж и домат за закуска и незнам какво да ям.. Не искам да е овесени ядки - давайте идеи. Simple Smile

Последна редакция: пт, 03 юли 2015, 09:33 от Home raider

# 63
  • Мнения: 1 146
Home raider колко още ти остава от програмата? Аз сега следвам 21 day fix, като я комбинирам със спининг и по някоя друга групова тренировка. След като приключа с нея, мисля да подхвана втората част - 21 day extreme fix. Харесва ми, тъй като е кратичка, разнообразна и лично мен си ме натоварва достатъчно на този етап. На есен, когато имам повечко време ще си търся нещо по сериозно. Предполагам някоя от програмите на Джилиан.

# 64
  • Бостън
  • Мнения: 13 597
Добре заварили  Hug

Отчет за днес - 7.4 км бързо ходене и 27 етажа, ще добавя нещо с ластици или балетно за дупе следобед.
Разбрах защо ме гледат странно хората - в 7 сутринта само аз съм на улицата къс ръкав и бермуди  Mr. Green вчера моите прегряха и окапаха на нечовешките 24С  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Home Rider - омлет? Със различни плънки - гъби или спанак или чушки, етц... и котиджа пак там можеш да метнеш де Simple Smile

Наливам се в момента с чай от корейски червен женшен (подарък от баща ми) и чета колко супер полезен бил, споделям:
http://www.livestrong.com/article/88211-benefits-korean-ginseng-tea/

Последна редакция: пт, 03 юли 2015, 09:30 от Agent Provocateur

# 65
  • София
  • Мнения: 1 834
Имам още 3 седмици от UFC fit. После ми остава една седмица до морето, в която трябва да импровизирам нещо. А от там насетне не съм решила какво ще правя, защото няма да съм в къщи 3 седмици и става сложно.

# 66
  • Мнения: 3 118
Благодаря ви за зареждащата нова тема!
Аз тези дни го карам предимно на белтъчини, домати и краставици. И вместо да имам повече енергия, каталясвам. Прибирам се от работа и се трупясвам - вече два дни тази седмица.
Съответно пропуснах някоя и друга тренировка...
Но съм си поръчала едно протеинче и още от тая вечер ще наваксвам!

# 67
  • here, there, everywhere
  • Мнения: 919
Отчитам 4км в парка.

Майка ми някъде ми е прибрала гирите и сега не може да ги намери. Следователно аз няма как да си правя тренировките от Р90Х само със собствено тегло и реших докато ги намерим всеки ден да ходя да тичам като увеличавам постепенно дистанцията. Тичам монотонно за сега, не интервално.

Мис Вал, браво!

# 68
  • Мнения: 101
Здравейте, момичета!

Отчитам за вчера Тотал Боди, а за днес Абс и Спийд. Толкова не се бях потила отдавна, явно не е само заради тренировките, а и защото е по-топло вече.

Браво на mis_val за постигнатото, продължавай така.
Пит, ако включиш малко въглехидрати освен тези от зеленчуците няма ли да имаш повече сили? Аз не мога да ги изключа въобще, без въглени тренировката ми е ужасна, нямам никакви сили.

Приятни тренировки! Hug

# 69
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Отчитам набързо,вчера 30' каране на рикша, от която имам мускулна треска, а днес нещо като зумба 30', толкова интензивно,че щях да заспя , после стречинг, който беше доста добре. Весел ден!

# 70
  • Мнения: 741
здрастииии

отчет -  chalean extreme push 2

утре и други ден йога  Simple Smile и после излитам хахаха

# 71
  • Мнения: 4 406
Радвам се да Ви видя всички в новата тема Hug

Аз днес не тренирах, но за сметка на това обядвах доста Crazy
Не тренирах, че имах махмурлук, а и си почивам да съм с нови сили утре за връх Кабул и Овчаренския водопад.
Приятни тренировки Hug

Последна редакция: пт, 03 юли 2015, 17:07 от Jerry F

# 72
  • София
  • Мнения: 10 858
Отчитам ден 2 кросфит + силовата част.

# 73
  • Мнения: 1 161
Добро Утро!

За днес кръгова тренировка за горна част, в 4 кръга, 30 мин. Бях много заспала и ми дойде тамън.  Mr. Green Последната седмица съм се разяла, а имам 8-10 дена до МЦ....нали все с МЦ се оправдавам.... Mr. Green  Не ям шоколад и мекици, но тази седмица всеки ден съм поне 300-400 кал над заветните 2000.  Mr. Green Ама здраве да е. Тренирам си здраво, но мисля утре и в неделя да си дам почивка. Освен ако не ми хрумне нещо друго, разбира се.  Mr. Green

Мис Вал, поздравления за минусите! Само така!

Лек ден!

# 74
  • Мнения: 570
Привет, спортни  55

Да се отчета за вчера с Bob Harper - Total Body Transformation Workout.

За тази вечер съм обещала на дъщеря ми да потичаме заедно на стадиона.

Люба, къде я намери тая рикша  Laughing

Пит, защо реши, че от повече белтъчини ще имаш повече енергия newsm78 . Тяхната основна  функция не е да дават енергия, все пак. Всъщност то и няма чисто белтъчна храна /естествена/..... философствам си  Mr. Green

Home, на мен една от любимите ми закуски е макарони /пълнозърнести или обикновени/ с масло, чукнато вътре яйце /когато са вече сварени/ и сиренце. Но не знам какви калории идва и дали си на ти с въглехидратите в момента  Laughing .
Елда също, ако обичаш..
Другите ми идеи са свързани с филия хляб  Laughing с кашкавал, яйце и сирене, пастет... но май повечето не ядете хляб.
През почивните дни любима ми е "турската закуска" - от всичко по малко  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт