KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 64

  • 52 437
  • 734
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 15 391
С пожелание за лека работа на работещите  Hug



 и приятна почивка на вече привършващите  bowuu ви оставям  Hug Hug

# 16
  • Мнения: 5 720
С пожелание за лека работа на работещите  Hug



 и приятна почивка на вече привършващите  bowuu ви оставям  Hug Hug


Добре, че съм от работещите та се поздравих с горната снимка. Joy Joy Joy

Mydream  Hug   bouquet

# 17
  • Мнения: 2 770
Айде и аз да се изкажа,че като гледам много лоши свекърви има.Аз като бъдеща такава и то на квадрат съм решила да не казвам нищо лошо за вероятната снаха.Каквато е такава.Нито аз съм идеална,нито синовете ми,всеки има недостатъци,поправете ме ако греша.Та дори и Кенан,колкото и перфектно да изглежда в нашите очи,колкото и да го хвалят тези които го познават дали си няма свои недостатъци?А един мъж който е живял сам до 41 си година? Знаете ли колко трудно се живее с такъв човек,независимо от това колко е добър.Аз го знам от опит.Така,че не завиждам на Синем или която и да е друга,която се наеме,няма да и е лесно,тук си мисля,че е по добре да е млада за да подлежи на промяна,една зряла жена не би се нагодила.И трябва много да го обича и не знам дали това ще е достатъчно.Не се наемам да прогнозирам какво ще стане,каквото такова.Всеки има право на избор и всеки си носи последствията от това,дори и да е грешен! Моето мнение е,че вече е крайно време да се ожени и да има деца,а пък ние пак ще си го харесваме и ще им се радваме!  bouquet Heart Eyes

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 249
Лелей, каква дискусия... зехте ми акъла.
Дайде да го оставим човека на мира, засяга ли ни личния му живот? И каква отговорност носи пред нас - за неговия личен живот?!?!?!
За Убав - убав е, дума да няма!

# 19
  • Мнения: 2 399
Колежке, на работа съм и бия на очи, ако съм много ухилена   newsm47
Косенце,ти и да не си ухилена,пак биеш на очи,защото по моята теория за психология на личността,си добра душа,позитивна,имаш чувство за хумор и въобще си страхотна! Peace  Hug

# 20
  • Мнения: 15 391
Айде и аз да се изкажа,че като гледам много лоши свекърви има.Аз като бъдеща такава и то на квадрат съм решила да не казвам нищо лошо за вероятната снаха.

Аферим, пипи!  Hug Да ти се паднат нека две, дето да те носят на ръце.  Grinning Peace

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 249
Колежке, на работа съм и бия на очи, ако съм много ухилена   newsm47
Косенце,ти и да не си ухилена,пак биеш на очи,защото по моята теория за психология на личността,си добра душа,позитивна,имаш чувство за хумор и въобще си страхотна! Peace  Hug
Пцилютно точно!!!
И кво не му харесвате на Джанджаазъма, виж какъв е пригладен, внушава усещане за ред и дисциплина с вътрешен хаотичен заряд.  bowuu

# 22
  • Мнения: 15 391

Дайде да го оставим човека на мира, засяга ли ни личния му живот?

Спиш, сестро,  Hug Heart Eyes  спиш.... ние да не му перем чорапите, какъв личен живот... разглеждаме само снимки и коментираме.  Laughing Laughing Laughing


...   animal037  animal037  animal037

# 23
  • Мнения: 5 720
Лелей, каква дискусия... зехте ми акъла.
Дайде да го оставим човека на мира, засяга ли ни личния му живот? И каква отговорност носи пред нас - за неговия личен живот?!?!?!
За Убав - убав е, дума да няма!
Защо да не се споделят мнения независимо по какъв въпрос засягащ Кенан или някой друг?
Нали затова е темата и ние.Никаква отговорност не носи никой.Освен това всички мнения са в рамките на добрия тон. На мене лично ми е интересно различното мислене и отношение към всяко нещо. Приемам го независимо дали съвпада с моето. Hug

# 24
  • Мнения: 23 409
Лелей, каква дискусия... зехте ми акъла.
Дайде да го оставим човека на мира, засяга ли ни личния му живот? И каква отговорност носи пред нас - за неговия личен живот?!?!?!
За Убав - убав е, дума да няма!

Мисля, че никой тук няма амбицията да преформатира Кенан и да му отнема правото да си прави каквото иска с живота. Просто си дискутираме. Иначе темата трябва да е само една мъртва галерия от снимки. Утре-вдругиден пак ще се върнем към обичайния формат. Рядко се случва да има размяна на мнения. На мен ми е интересно всяко едно.

# 25
  • Мнения: 11 116
На мен пък взе да ми става много смешно цялото това коментиране.
И вече наистина се забавлявам с последните постове.
Само да не заприличаме на някои други фенки на един друг идол в романтичното село. Joy Joy Joy
За протокола нищо не разбирам от зодии. Peace
 За мойта например съм чела, че не си подхожда с човек от същата зодия.
Ами да, ама не. Една зодия сме. Е, и?  Joy Joy Joy Joy

Между другото почнах от снощи "Прилив отлив" или там както се превежда.
Съвременна тематика. Бедни-богати. Любов. И лесна, и трудна, и всякаква.
Бизнес, интереси. Хубава музика. Редуват се непрекъснато светлина, има мрак,
но е дозирано.  
Постарали са се хората, играят добре. Има и един сладур Мерт, който внася адски много хумор в сериала.
Ако някой има свободно време и иска да се закачи за нещо, може да го погледне. Свежарски ми е.
А режисьорската и операторската работа много ми харесаха. Тойгар е вкарал едно прекрасно мажорно звучене в определени моменти, както и нежни лирични части за любовните сцени...
Е, има си и сериалските кусури, но пък цветовете в сериала са много пъстри, компенсират поне засега.
Участват много млади хора. Обожавам младите хора в живота. Зареждат ме въпреки всичко, което им се случва. И в сериала ми въздействат така.

# 26
  • Мнения: 23 409


Давайте тогава да спираме, за да не се разсмиваме повече.  Peace Peace Peace

# 27
  • Варна
  • Мнения: 1 249
Ама моля ви се, коментирайте си, просто в един момент толкова се задълбочихме и така сериозно стана, че чак ме досмеша.
Моля за извинение, ако съм засегнала някого, дълбоко се разкайвам!!!

# 28
# 29
  • Мнения: 11 116


Давайте тогава да спираме, за да не се разсмиваме повече.  Peace Peace Peace

Варна, смехът е здраве! Hug

Общи условия

Активация на акаунт