KARADAYI С КЕНАН И БЕРГЮЗАР - СЕРИАЛЪТ И НОВИНИТЕ ИЗВЪН НЕГО - ТЕМА 64

  • 52 428
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Мнения: 23 409


varna_2, значи не е тя на тези снимки, така ли?

Не е.

# 722
  • Мнения: 101
Оуууу, моите извинения, тогава...И все пак, защо тогава е изписано нейното име и толкова поразително прилича на нея, сестра близначка със същото име?

Последна редакция: ср, 05 авг 2015, 17:01 от the wonder

# 723
  • Мнения: 23 409
Защо тогава е изписано нейното име и толкова поразително прилича на нея, сестра близначка със същото име?

Сигурно е сестра-близначка с три размера по-голям бюст.

Сериозно, ти не виждаш ли какво тяло има Синем и не можеш ли сама да прецениш, че не е тя?

Хайде, стига вече.

Споко, не се е оженила още за Кенан. Има още шанс да си вземе някоя световноизвестна адвокатка като колегата Джордж Клуни. И тогава няма да се целува по плажовете. Ще го раздава малко "по-тежко".

# 724
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Днешната статия за Кенан и Синем ми образува киселини в стомаха /образно казано/....
Преди да са актьори, те са хора и те искат да изживяват отношенията си без да се съобразяват с всеки.
Все едно се намират в държава, в която властва джихат и показването на любовта е неприлично нещо.
Освен завист, нищо друго не може да породи напъните да се напише тази статия.

# 725
  • Мнения: 12 152
Цитат

Много хубава "шоколадова" Берг!  Heart Eyes




И се набиват в очите на всички с прекалено демонстративното си, открито поведение,  без да се съобразяват къде и пред кого се намират.

Талибани такива! И по-зле ще става!  Crossing Arms Къде го видяха това демонстративно поведение ...първите снимки бяха от Лондон, където те нарочно отидоха уж на спокойствие.Не са позирали за снимки, направени са тайно, отдалеч, на летището от тяхна сънародничка - туристка.
...а за тези вторите "бомбастичните" кадри са направени на частен заграден плаж към хотел. Четох, че папараците са дебнали цели два дни в засада зад храсти  ooooh! Това не са снимки за обществото, това са откраднати моменти от любовта на Кенан и Синем...каквато и да е тя -голяма или малка, си е тяхната любов! Дано имат спокойствие и кураж да си я изживеят!  Peace
Апропо...много се смях на целувките им, дето бяха обявени за скандални  Mr. Green...както и вие сте писали, те на това целуфани ли му викат- две бързи по устните и една по челото  Whistling
Аз като ви казах, че няма смисъл да се обвиняват режисьорите или сценаристките за множеството челуфани в КД  Wink  Laughing  има само един виновен - Кенан И. - това е неговия стил ...съвсем чист и грижовен  Heart Eyes



# 726
  • Мнения: 101
 newsm12  smile3553 Хубаво, щом казваш, значи сигурно е идеална мацката. Всъщност, не е важно, че според мен не е, или че според някой друг е, важното е според него и за него каква е или не е.  Rolling Eyes Както и да е, добре че не сме ние тези, които решават кой с кого, какво и за колко. Остава да се надяваме и да вярваме, че има по-интелигентна сила над нас, която знае по-добре какво, кога, как и дали да случи или да не се случи.  newsm20

Последна редакция: ср, 05 авг 2015, 18:30 от the wonder

# 727
  • Мнения: 23 409


Апропо...много се смях на целувките им, дето бяха обявени за скандални  Mr. Green...както и вие сте писали, те на това целуфани ли му викат- две бързи по устните и една по челото  Whistling
Аз като ви казах, че няма смисъл да се обвиняват режисьорите или сценаристките за множеството челуфани в КД  Wink  Laughing  има само един виновен - Кенан И. - това е неговия стил ...съвсем чист и грижовен  Heart Eyes


 rotfImbo rotfImbo

Те такава дандания вдигнаха преди да покажат тия срамежливи целувки, че аз си мислех, че ще  пуснат секс на плажа.  Joy

# 728
  • Мнения: 23 409
newsm12  smile3553 Хубаво, щом казваш, значи сигурно е идеална мацката. Всъщност, не е важно, че според мен не е, или че според някой друг е, важното е според него и за него каква е или не е.  Rolling Eyes Както и да е, добре че не сме ние тези, които решават кой с кого, какво и за колко. Остава да се надяваме и да вярваме, че има по-интелигентна сила над нас, която знае по-добре какво, кога, как и дали да случи или да не се случи.  newsm20

А така!

Кадер, както казват комшиите.

Съдбата си знае работата. Или Господ. Който както предпочита.  Grinning

# 729
  • Мнения: 12 152


Великолепна!  Heart Eyes

# 730
  • Мнения: 11 116
Сериалът КД събра фенове на Берг и Кенан.
Не съм следила всички изяви на Кенан, нито пък съм гледала всичките му сериали и филми.
Но за мен след "1001 нощ" - няма двойка, за която да "треперя"  - какво се случва с нея в реала.
Може би, въпреки въздействието, което ми оказа този сериал, ако Берг и Халит бяха продължили всеки по своя път, отдавна да бях забравила и изобщо за турските сериали.
Но мисля, че "1001 нощ" се превърна в една приказка без край точно заради нейното продължение на любовта и в живота.
До голяма степен това допринесе за очарованието  на тяхната връзка, на магията от трети сезон и т.н., защото въпреки всички препятствия в развитието на сюжета, всички зрители знаеха, че те са заедно. Така се преживя още по-лесно финала, който меко казано беше събран в секундната прегръдка на главните герои и децата им.

След КД, лично на мен ми е още по-лесно да разгранича - филмов от реален образ, защото толкова много харесвах Махир и Фериде, но като видя снимки от реала на семейство Ергенч, разбирах, че това е само екранна любов. Като студен душ - действаха ми отрезвяващо.
Колкото и да се раздаваха, колкото и хармонични да бяха като двойка - Кенан и Бергюзар, сериалът свърши  и всеки си тръгна по своя път.
Те просто си свършиха  работата прекрасно.
Но сезонът приключи. Това е.

Според мен няма по-хубаво нещо от това да имаш някой с когото всичко е споделено, да искаш да прекарваш дните си с него, да ти е хубаво да се събуждаш до него и да си мечтаете за бъдещето.

От това, което е излязло публично, не смятам, че Кенан е прекалил или е похабен имиджа му.
Напротив. Първо никой не е идеален. Това го има само в сериалите. Второ - заради хората три години пазиш имидж и в момента, в който почиваш, не работиш, просто си влюбен и ти е хубаво, да се криеш като пещерен човек, това е пълна идиотщина.
Нали искаха да ги видят, да се покажат, упрекваха Кенан, че се крие, че се унижава да се показва с нея и прочие...
Е, сега човекът разпуска, живее, диша, обича....Забранено ли е.
Статията е за тесногръди и от тесногръди. Лично мнение.

Благодаря на Варна за превода, тъкмо стана и повод за дискусия... Grinning Heart Eyes Hug

# 731
  • Мнения: 23 409

Но за мен след "1001 нощ" - няма двойка, за която да "треперя"  - какво се случва с нея в реала.


И на мен би ми било тъжно и бих го приела малко по-лично само, ако се разделят Берг и Халит. Защото имам по-особен сантимент към двамата и вярвам, че връзката между тях е много специална. "Отвъд любовта", както казва Берг. Ще бъде като сбогуване с илюзията, че наистина има голяма, дълбока и неугасваща любов.

А Кенанчик, ако желае, още утре да се жени.  Grinning Grinning Grinning Само да пусне снимки и видео със зейбека. Други претенции нямам.  Joy


# 732
  • Мнения: 12 152
Кой каза зейбек?!!!!
Преди няколко години, като го снимаха Кенан пиян( и за пореден път беше "олекнал" Wink) казах -по-точно писах, че и гол да се съблече и да обиколи стадиона, когато играе любимия му Галатасарай пак ще го харесвам  Joy Joy Joy Joy Joy
Но ако се жени и аз не го видя този зейбек  tantrum няма да му го простя  hahaha
Дето вика колежката Георгиева  Hug да се радваме, че е Синемка, поне пуска някоя снимчица в Инстаграм и можем да се ориентираме  Laughing Между другото, ако са били само двамата в Лондон и Ибиса- Кенан бей прави хубави снимки  rotfImbo

Последна редакция: ср, 05 авг 2015, 19:44 от косе-босе

# 733
  • Мнения: 23 409

 Между другото, ако са били само двамата в Лондон и Ибиса- Кенан бей прави хубави снимки  rotfImbo



В Лондон бяха с Бурчин, бившата жена на Мурат Й. и новото й гадже.

# 734
  • Мнения: 12 152

 Между другото, ако са били само двамата в Лондон и Ибиса- Кенан бей прави хубави снимки  rotfImbo



В Лондон бяха с Бурчин, бившата жена на Мурат Й. и новото й гадже.

Да, може и Бурчин да е снимала Синем и лондонската катеричка  Laughing , но и от Ибиса снимката си я биваше  Peace...на залез  Wink Heart Eyes







Комедията с Фунда от 25 септември по кината.  thumbsup

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт