"Горките ни деца, не случиха на майки!"

  • 19 531
  • 334
  •   1
Отговори
# 330
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Съжалявам,но наистина ми става мъчно когато скимтят от болка.Вие си знаете какво е.Аз също не бих се сдържала,затова и нямам животно у дома.Виж в двор,на свобода си е друга работа.

# 331
  • Мнения: 7 325
Обичам животните, но не искам да имам. Преди доста години имах котка. Много красиво животно. Взехме го съвсем малък. Умря на около година. Беше голяма травма за мен. Виждала съм и стари животни в много лошо здраве, а собствениците им неспособни да ги приспят, огромна мъка и за едните и за другите.  Не искам такива моменти.

# 332
  • Мнения: 22 036
Взимането на каквото и да е животно трябва да е осъзнан акт. Преценяват се всякакви плюсове и минуси. Миналата седмица погребахме морското ни свинче. Детето го погреба. Ревахме и тримата, но това е част от отговорността, която поемаме, когато взимаме животинка. Наложи се да приспим кучето ни. Сега пак имаме и тя пак е с проблеми. Тъжно и тежко ми е да мисля за подобно развитие отново.

Изхвърлянето на животни ми е  Sick. Не може отговорен възрастен да вземе подобно решение.

Проблема с бълхите е смехотворен, все едно да си изхвърля детето ако хване въшки.

# 333
  • София
  • Мнения: 19 249
Ох, аз колко се ядосвам понякога с нашия котарак, обаче 10 години го гледам - как ще го изхвърля?
Припикавал ни е обувки, въобще не е любвеобилен, нощем драска по вратите, скачал е от 6-ти етаж.
Дъщеря ми го обича, обаче синът ми няма никакво отношение към животното, леко се страхува и може би затова го отбягва. А котаракът веднъж не го е закачил, не знам как разбра още отначало, че бебето не се закача и така вече 6 години. Само няколко пъти го намирах наместен в бебешкото легло, под повивалника, докато бебока е при нас в другата стая.
Това е - младежът явно не обича животни и не мога да разбера защо.

# 334
  • Мнения: 54 440
Дъщеря ми казва, че ако тя е направила всички бели на кучето, да съм я изхвърлила досега! Grinning
И е права! Mr. Green
На кучето не мога така да му се ядосам, както на човек!

Общи условия

Активация на акаунт