Въпросче за прането?!

  • 1 781
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 546
Все още пера отделно бебешките дрешки но с Персил Сензитив -с него пера и нашите дрехи.

# 16
  • ново
  • Мнения: 5 962
До 6-тия месец перях детските дрешки отделно с бебешки прах, после ми писна и започнах да пера заедно с нашите дрехи и прах.

# 17
  • Мнения: 791
До 3-тата годинка не съм смесвала прането й с нашето. А с нашия прах за пране й ги пера като стана на около годинка. Сега пера всичко заедно. На бебата й събирам за цяла пералня и тогава пускам дрешките да се перат, с бебешки прах. Да видим докога... ?!  newsm78

# 18
  • Мнения: 345
Аз пера от самото начало с нашите дрехи, съответно - с нашият прах...
и аз така  Simple Smile

# 19
  • Мнения: 14 133
Аз още му пера отделно дрехите с бебешки прах.

# 20
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Дрехите на Денислав перях отделно, докато навърши 2 години. Тогава навлязохме в летен сезон и всеки ден хвърляхме много дрехи - и наши, и негови. Така че постепенно преминах на общо пране. Но и досега слагам омекотител.

# 21
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Пера дрехите на Рони с нашия прах за пране, но все още ги деля и не слагам всички наши дрехи с нейните....

# 22
  • Мнения: 7 837
От както стана на 6 мес. пера дрешките му с Tide Bleach.

# 23
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Аз все още перя отделно. Но с нашия прах.

# 24
  • София
  • Мнения: 15 219
Когато стана на 2г. и нещо започнах да пера с нашия прах и да смесвам с наши дрехи.
Но още не мога да се отърся от предубежденията си към чорапите. Наши чорапи с детски дрешки не смесвам. Нямам много смислено обяснение защо.

# 25
  • Мнения: 2 255
Аз все още пера дрехите на дребосъка отделно  Rolling Eyes тъй като и без това от големия мърльо не би могъл да се дореди с нашите  hahaha
А колкото до прахта - май по скоро и наште дрехи минаха на бебешки прах  #Crazy че аман от ментета  Joy

# 26
  • Мнения: 649
никога не съм ги прала отделно, от самото начало с нашите в машината с перзил  Mr. Green

# 27
  • Мнения: 1 756
прала съм му до 6 ят месец отделно Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 1 677
Аз още пера дрехите на Анди с бебешки прах и отделно.
Между другото и на другите деца пускам отделни пранета,само ние с тати сме в една пералня Wink

# 29
  • Мнения: 3 886
малката е почти  на 3 месеца пера с каквото ми падне и с дрехите на баткои  нямам проблеми слава богу и не мисла да я разнежвам и да я глеза

Общи условия

Активация на акаунт