Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 5 883
Казва се фон, фон! Какъв е тоя радиационен фонд и гама фонд? Поне 3 човека са го употребили в темата, все едно някакви от Факултето пишат... hahaha smile3544

# 46
  • Мнения: 537
То все едно, че демократите и капиталистите не лъжат. Мдаааа, те са света вода ненапта, а комунистите са хладнокръвни кръвожадни убийци. Flutter Joy


Разпространяването на слухове трябва да се наказва. В ранните години на демокрацията хората се връзваха на всичко, да ви напомня ли за "Ку - Ку"?
Аз няма да забравя как сестра ми грозно се измайтапи, че в училището имало бомба.  Използването на страха на хората е низко и отвратително.

Хексе, щом искаш, предозирай с йод. Но после не обвинявай правителството, а себе си. Интелигентните хора не се поддават на паника, не четат жълтурски сайтове и  не вярват на ЕЖК.  Сериозните медии никога нищо не са премълчавали.  Някой да мълча за земетресението в Перник?

Бъди си паника, чети си простотии, щом така ти харесва, обвинявай за всичко социализма. Аз предпочитам да не съм ограничена.

# 47
  • Мнения: 3 784
Много ми е интересно как щеше да се получи премълчаването за земетресението в Перник?  hahaha

"Вие пък, земетресение, няма такова нещо, сторило ви се е! А тази пукнатина ви се привижда."

# 48
  • Варна
  • Мнения: 17 962
 ooooh!

И през ум не ми е минало да предозирам с йод. Май четенето с разбиране на теб не ти се удава.
И не раздавай квалификации кой е ограничен, не ти прилича.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 883
Потребителке с мигащо... нещо, недей така. Хексе не е в описаната от теб категория. Wink
Притесняват се хората. Деца имаш ли?

# 50
  • Варна
  • Мнения: 17 962
Казва се фон, фон! Какъв е тоя радиационен фонд и гама фонд? Поне 3 човека са го употребили в темата, все едно някакви от Факултето пишат... hahaha smile3544

Нито един пост с фонД няма в темата. newsm78
П. П.
ФонДовете са цитат от медиите. Rolling Eyes  После иди им вярвай.. #Silly

# 51
  • Мнения: 537
Мигащото нещо е видео с името на любимката ми Анелия. Simple Smile

Свои не, не мога да имам. Но имам две племенници,  но пък и се интересувам от ядрени оръжия и ядрена наука, знам за радиацията и по тази причина не реагирам първосигнално. Чета, уча и се развивам всеки ден. Човек се учи, докато е жив. Wink

# 52
  • София
  • Мнения: 35 110
Получих информация, че облак ще има и ще мине над БГ.
Не искам да казвам от кого, но от високо. Информацията е потвърдена.

Ииииии, моите си интерпретации - ама кога, къде и дали изобщо....
Не съм изпаднала в паника, макар първоначалния ступор. По черноморието са най......засегнати.

# 53
  • София
  • Мнения: 5 883
Казва се фон, фон! Какъв е тоя радиационен фонд и гама фонд? Поне 3 човека са го употребили в темата, все едно някакви от Факултето пишат... hahaha smile3544

Нито един пост с фонД няма в темата. newsm78
П. П.
ФонДовете са цитат от медиите. Rolling Eyes  После иди им вярвай.. #Silly
Има, имаше, редактираха се частично, а с цитата от Дарик ли беше, на Как Сийка, направо ме убиха, бъгнали са се нещо.


Горджъс, кога да го чакаме?

# 54
  • Мнения: 537
Простете невежеството ми, но пожарът е горски, какъв радиационен облак ви гони? Радиационен облак има само при взрив в атомна централа!!! Горски пожар и радиация са несъвместими!

Май - май някои искат да се похвалят със връзки във властта. Rolling Eyes Парадирайте си, лошо няма.


# 55
  • Мнения: 1 384
Смях се на глас. Този му подшушнал, онзи, от нам си кое министерство, от къде ли не. А то го пише в ДИР-а. hahaha

# 56
  • София
  • Мнения: 35 110
Простете невежеството ми, но пожарът е горски, какъв радиационен облак ви гони? Радиационен облак има само при взрив в атомна централа!!! Горски пожар и радиация са несъвместими!

Май - май някои искат да се похвалят със връзки във властта. Rolling Eyes Парадирайте си, лошо няма.




Ти си там, предаваш пряко явно.
Анелияяяяяяяяя hahaha

Елица, не знам.
Честно казано, не запомних Laughing

# 57
  • Мнения: 3 784
Простете невежеството ми, но пожарът е горски, какъв радиационен облак ви гони? Радиационен облак има само при взрив в атомна централа!!! Горски пожар и радиация са несъвместими!

Май - май някои искат да се похвалят със връзки във властта. Rolling Eyes Парадирайте си, лошо няма.




Пожарът на големи площи може да доведе до сформиране на облак и дъжд (ако има достатъчно влага в средата, в която е пожарът, за да се изпари и кондензира). Пък вече дали е имало високи нива на радиация в средата, където е пожарът, пък дали се е пренесла в някакъв хипотетичен облак, ако изобщо го има, и дали тоя хипотетичен облак с хипотетични радиоактивни частици ще тръгне нанякъде... могат да кажат само специалистите, останалите си играем на мистификации. Според сайта за мониторинг на радиационния фон няма видима причина за притеснение.

# 58
  • Мнения: 537
Абе балами, я си потърсете в Гугъл стрийт вю   Припят, Чернобил е до него. Ни следа от взрив, от пожар........
При Фукушима ясно видях избухналата част, още преди да  го дадат в новините. Блестящите панели на АЕЦ - а се виждаха от Космоса.

Вижте Припят и централата до него и спрете с простотиите.

# 59
  • Мнения: 1 384
Гугъл стрийт вю????
 hahaha

Общи условия

Активация на акаунт