Отговори
# 75
  • Мнения: 1 384
нИмоа
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
стрит вюто е голема работа начи, показва пожари, викате, в реално време.
Колко е часа в Припят бе моме?

# 76
  • София
  • Мнения: 35 321
нИмоа
 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
стрит вюто е голема работа начи, показва пожари, викате, в реално време.
Колко е часа в Припят бе моме?
И Гугъл мапс, моля! Са, невежи не може да стоим Naughty

Някой да я занесе Полинка у смешките, че нета ме гъбарка Joy hahaha

# 77
  • Мнения: X
преди 3 години ни асфалтираха улицата, в стрит вюто е още с дупки.  Sick

# 78
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Никаква авария, никакъв пожар. Ето ви централата.

http://prikachi.com/images.php?images/980/8208980A.png

А горските пожари смъртоносна радиация не произвеждат. Rolling Eyes

Ти наистина ли мислиш, че това приложение ти показва в реално време? Явно работиш с целия ресурс на НАСА!

# 79
  • София
  • Мнения: 5 884
Групова смехотерапия за справяне със стреса. Laughing Sunglasses

# 80
  • Мнения: 537
На хилещите се дами да вметна само, че сателитите в космоса не са 10. Много повече са.

И да, жалко че изпуснахте тогава темата за Фукушима..........ако бяхте погледнали в приложението тогава, нямаше да се хилите като тъпи зелки. Който видял тогава, видял. Whistling

# 81
  • Мнения: 1 365
Оххх, не, не Laughing Форумът има нужда от смях.

Мигащия аватар да прочете годината, в която са правени снимките. Не знам дали сме тъпи зелки, но явно има присъствие на куха тиква.

# 82
  • Мнения: 9 709
Пък в родния ми град на една улица е едновременно ... четири сезона!  Heart Eyes

Виртуална разходка из призрачната зона около АЕЦ "Фукушима", пострадала тежко от земетресението и вълната цунами през март 2011 г., предлага от вчера(28.03.2013) платформата "Гугъл стрийт вю", съобщи в. "Гардиън".

Две години след катастрофата всеки би могъл да посети в интернет изоставения град Намие, чиито 21 000 жители още десетилетия наред няма да могат да се върнат по домовете си. Екипираните с камери коли на "Гугъл" направили снимките по-рано този месец по покана на кмета на града Тамоцу Баба. Така той искал хората по света никога да не забравят за ужаса на преживяното.


От тук: http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1875987

# 83
  • Мнения: 1 384
А пък аз съм заснета с едни панталони, които не ми стават от поне година. Tired

# 84
  • Пловдив
  • Мнения: 23 887
Никаква авария, никакъв пожар. Ето ви централата.

http://prikachi.com/images.php?images/980/8208980A.png

А горските пожари смъртоносна радиация не произвеждат. Rolling Eyes

Как да не произвеждат?!?!!?!?!?!? Земята там е радиоактивна, прахът, димът, който се вдига при горски пожар носят със себе си радиоактивни частици.

# 85
  • София
  • Мнения: 35 321
На хилещите се дами да вметна само, че сателитите в космоса не са 10. Много повече са.

И да, жалко че изпуснахте тогава темата за Фукушима..........ако бяхте погледнали в приложението тогава, нямаше да се хилите като тъпи зелки. Който видял тогава, видял. Whistling


Мило момиче, докато ти е останало малко достойнство - напусни темата.
Ясно е, че си капацитет и има какво да кажеш. Но освен една особена форумна слава, друго няма да получиш.
Да, сателитите не са десет. Хиляди са! Сигурна съм, че ги виждаш от балкона. Дано си схванала тънкия намек и без лоши чувства!

# 86
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Никаква авария, никакъв пожар. Ето ви централата.

http://prikachi.com/images.php?images/980/8208980A.png

А горските пожари смъртоносна радиация не произвеждат. Rolling Eyes

Как да не произвеждат?!?!!?!?!?!? Земята там е радиоактивна, прахът, димът, който се вдига при горски пожар носят със себе си радиоактивни частици.
Янтре, ти сигурна ли си? Ти може да си инДЖинер, но момичето е чело, недей така!

# 87
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Полина, не беше в туй вю.
Някакво друго приложение беше, което наистина си предаваше в реално време. Следих темата тогава .

Ms.Gorgeous, сериозно ли сподели това за облака?
Кога ще дойде?

# 88
  • Мнения: 1 384
Колко е сега часът в Припят, да ида да погледна. Улично осветление имат ли, че в тъмното я се види от сателита я не. hahaha

# 89
  • Мнения: X
Получих информация, че облак ще има и ще мине над БГ.
Не искам да казвам от кого, но от високо. Информацията е потвърдена.

Ииииии, моите си интерпретации - ама кога, къде и дали изобщо....
Не съм изпаднала в паника, макар първоначалния ступор. По черноморието са най......засегнати.

Сериозно ли говориш?

Общи условия

Активация на акаунт