Отговори
# 315
  • Мнения: X
Кой ги е предупредил тез хора, това не стана ясно? Несериозно е да се говори за информация от горе в болници и държавни учреждения, защото това просто не е вярно. Аз работя в министерство, вчера бях на рожден ден на зам.министъра, човекът и хабер си нямаше за радиация и радиационен облак.

# 316
  • Мнения: 25 818
Чистачките обаче са били в час. И портиерът.

# 317
  • Варна
  • Мнения: 18 038
Аз работя в министерство, вчера бях на рожден ден на зам.министъра, човекът и хабер си нямаше за радиация и радиационен облак.

Предвид качеството на управляващите, не се изненадвам. Знае ли поне какво работи?

# 318
  • Вестерос
  • Мнения: 38 364
Е все пак е зам.министър, затова може да не знае  Grinning

# 319
  • Мнения: X
Аз работя в министерство, вчера бях на рожден ден на зам.министъра, човекът и хабер си нямаше за радиация и радиационен облак.

Предвид качеството на управляващите, не се изненадвам. Знае ли поне какво работи?

Подозираш, че са скрили информацията от него, за да го ликвидират, защото не работи?

# 320
  • Мнения: 3 784
Кой ги е предупредил тез хора, това не стана ясно? Несериозно е да се говори за информация от горе в болници и държавни учреждения, защото това просто не е вярно. Аз работя в министерство, вчера бях на рожден ден на зам.министъра, човекът и хабер си нямаше за радиация и радиационен облак.

Недей така, ето, вече му излезе име, че не си разбира от работата, щом не го е провел в облицован с олово бункер.  Laughing

# 321
  • На ръба..
  • Мнения: 2 127
И да има, и да няма...разликата не е голяма в тази хубава държавица с всичките ни здравни, пенсионни, финансови и не знам си още какви проблеми  Laughing
Дали вярвам, че има нещо - донякъде да, въпреки това нищо не мога да направя....

# 322
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Мдаааа, във Варна заваля....
От какъв облак обаче?  newsm78

# 323
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 760
Мдаааа, във Варна заваля....
От какъв облак обаче?  newsm78

 ooooh! И аз това тъкмо гледам през прозореца  Rolling Eyes

# 324
  • Мнения: X
Мдаааа, във Варна заваля....
От какъв облак обаче?  newsm78

 ooooh! И аз това тъкмо гледам през прозореца  Rolling Eyes

да се надяваме че е чист, нали и в украйна е валяло и е поразчистило въздуха а и според експертите дима от горски пожар не можел да се разпространява на такива разстояния

# 325
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 258
Мдаааа, във Варна заваля....
От какъв облак обаче?  newsm78

http://eea.government.bg/bg/output/daily/bulletin-rad.html

http://www.bnsa.bas.bg/bg/emergency/radgamma_background

до 11 часа днес. за днешните данни трябва да се види утре
 Thinking във Варна няма ли табло на общината?


специално за софиянци  Peace
http://www.ncrrp.org/gamma/gamma-graph.html

# 326
# 327
  • Мнения: 1 298
Аз работя в министерство, вчера бях на рожден ден на зам.министъра, човекът и хабер си нямаше за радиация и радиационен облак.

Предвид качеството на управляващите, не се изненадвам. Знае ли поне какво работи?

Подозираш, че са скрили информацията от него, за да го ликвидират, защото не работи?

 Joy

# 328
  • Мнения: 10 933
Кармелита, в кои чужди медии говорят за тези повишени нива?

Аз следя немските шпийгел и цайт и BBC и не съм видяла да споменават пожар дори. Може да съм пропуснала, разбира се, затова питам. Искам да прочета и аз.

# 329
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 258
анкета  Wink тъй де, да видим колко от нас твърдо вярват, че искат да ги "прецакат"  Hug

замислям се за друго обаче.
някой в темата беше предложил да се дава текуща информация за това къде е облака, колко е радиацията, къде духа, къде вали... с краткосрочна и дългосрочна прогноза къде, колко ще капне и падне.
опитвам се да си представя как някоя от институциите застава пред камерите и на всеки 5 минути обновява информацията.
колко щяха да повярват, че нищо няма и колко щяха още по-твърдо да се убедят, че нещо се прикрива, точно защото много обясняват?

май няма угодия. ако не информираш зле, ако говориш още по-зле  ooooh!



Общи условия

Активация на акаунт