Лидл ::67::

  • 113 498
  • 783
  •   1
Отговори
# 660
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 766
За тази цена не е дива средиземноморска риба, а гледана в развъдници. Аз също бях изненадана, но факт. Никой вкъщи не я одобри.  Confused

# 661
  • Мнения: 70
Момичета,някакви отзиви за лидълските електронни говорещи апарати за кръвно Санитас.Точни ли са?

Ние си купихме от тях миналата седмица, но модела, който не говори, все пак ще напиша, ако някой има интерес. Говоря за тези за над лакътя. За сега сме доволни, има функция да запаметява данни за 4 човека, мери и пулс, съобщава, ако ритъмът на сърцето е неравномерен, има и други функции, тествахме го няколко пъти няколко дни подред и за сега се справя супер, но имаме и от стандартните за всеки случай, ако този покаже нещо "странно". Според мен за тези пари е добър избор за хора, които искат да си следят показателите. Иначе си има по - сериозни марки за повече пари...

# 662
  • Мнения: 27 584
До сега не съм попадала на кофти прясна риба от Лидл.  На мен сьомгата ми харесва.
И аз така. Peace Обаче сме взимали само от филето сьомга (и детето много го харесва) и от охладената пъстърва. Другите риби не сме ги пробвали.
Детето хареса био прясното мляко. Laughing Иначе аз по принцип си и купувам пълномаслено, но исках и това да пробваме.
Жармен, при нас има често цепнати кофички- и като казвам цепнати имам предвид дори и едва забележими цепнатини в опаковката, които ако не стиснеш леко кофичката съвсем спокойно може и да не забележи човек... Grinning Ама аз нали съм Монк, та оглеждам кофичките отвсякъде преди да купя.  Mr. Green И все се чудя какво е това чудо- вярно, че кофичките са доста тънки, ама все пак си стоят уж в кашончето. newsm78

# 663
  • София
  • Мнения: 9 927
Днес взех два броя рол-они на Cien от 1.39лв, бяха с табелка (до касата) -12%, но после гледам бележката - няма приспадната отстъпка?!  Crossing Arms
Не съм сигурен на 100% каква им беше редовната цена, но на бележката не се ли изважда отстъпката?

# 664
  • София
  • Мнения: 13 162
Днес взех два броя рол-они на Cien от 1.39лв, бяха с табелка (до касата) -12%, но после гледам бележката - няма приспадната отстъпка?!  Crossing Arms
Не съм сигурен на 100% каква им беше редовната цена, но на бележката не се ли изважда отстъпката?

Най-вероятно цената е била с отстъпката. Изважда се само при преоценени (а не промоционални) стоки със залепен червен/оранжев етикет върху опаковката за 30 % или 50 % намаление. Всичко останало е предварително вкарано в системата.

Последна редакция: сб, 01 авг 2015, 01:15 от Тaня67

# 665
  • Мнения: 27 584
Етикетите са оранжеви за стоките намалени с 30% и мисля, че са червени при намаление от 50%. Peace Червени всъщност съм виждала само при преоценени плодове и зеленчуци. newsm78 По принцип промоционални стоки поставени до/преди касите си излизат на касовия бон с вече по-ниската цена. За преоценените стоки, вкл. и единични бройки намалението се въвежда ръчно и тогава в касовия бон фигурира "отстъпка 30%" примерно. Grinning
Някой опита ли новите зърнени бисквити? 3,29 лв май им е цената, отзиви? newsm78

Последна редакция: сб, 01 авг 2015, 01:34 от dolce miele

# 666
  • Мнения: 68 710
Филето от сьомга е добро-вземала съм много пъти. Сега пак взех две опаковки, но после видях, че др.седмица ще е пак намалено и на още по-изгодна цена от сега. Ще бъде на около 4,25лв/200г..

Имайте предвид, че отдолу е с кожата. Аз лично я махам с филетен нож-отстранява се лесно. Малкия много я обича-сьомгата де.

Иначе преди вземах от Пикадили филе-там е без кожа, но в нашия град го затвориха магазина, та ми остава от Лидл да вземам, когато е на промоция Peace

# 667
  • гр.Пловдив
  • Мнения: 346
Здравейте,
Извинявайте, че така нахлувам в темата ви. Искам да ви попитам имате ли някакви отзиви за механичната косачка, която е в каталога за другата седмица? Дали върши някаква работа?  newsm78

# 668
  • Мнения: 12 891
Някой има ли мнение за уок тигана, който е в брошурата от 3.08?
Нямам представа дали е пускан и преди и много му се чудя дали си заслужава парите...

# 669
  • Мнения: 5 386
Linkata, за анемия и за доста други препоръчвам това:
http://www.lekar.bg/2015/05/18/%D1%81%D1%83%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0 … 1%85%D0%B0%D0%BD/
 Моя си го купих от Куфланд, вероятно има и в др.магазини. Консумирам го в кисело мляко с мед и мюсли.
Извинявам се за отклонението от темата.

От последния пазар в ЛИДЛ излязох с 5 кутии мюсли Морнинг Тропик и доста бързо ги унищожавам, стана ми навик в тези горещини да съм на млечно-мюслева храна.


# 670
  • при моите любими
  • Мнения: 2 535
А мен ме интересува грила от другата седмица. Дали бързо се изпича месото? Залепват ли палачинките? Изобщо доволни ли сте?

# 671
  • София
  • Мнения: 8 654
Пускали ли са преди от предстоящите играчки?
Чудя се за онази с металните "каналчета" с подвижните мъниста.
Дали е голямо? Че повечето на нормална цена са много малки...

# 672
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 729
А мен ме интересува грила от другата седмица. Дали бързо се изпича месото? Залепват ли палачинките? Изобщо доволни ли сте?
От тепаняки грила съм много доволна. Бързо стават нещата, засега не залепва. Палачинки не съм правила там.

# 673
  • Мнения: 27 584
Сьомгата аз я приготвям на пара- с обикновена решетка за готвене на пара в тенджера. След това кожата се отделя изключително лесно, не съм пробвала на сурова риба да я отделям.

# 674
  • Мнения: 3 421
Някой има ли мнение за уок тигана, който е в брошурата от 3.08?
Нямам представа дали е пускан и преди и много му се чудя дали си заслужава парите...
Според мен напълно си заслужава. Ползвам го в 90% от случаите, в които се налага да използвам тиган. Сега лятото само с него - месо на късчета без мазнина докато приготвам салатата и хоп! вечерята е готова Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт