"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 29

  • 36 145
  • 737
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 523
Скрит текст:
Dear fans of Mehmet .Mehmet hasn't an official account neither in instagram neither in twitter.all the accounts that exists are from fans.
7 retweets 13 favorites

Скъпи фенове на Mehmet .Mehmet не е официален акаунт нито в Instagram нито в twitter.all сметките, които съществуват, са от страна на феновете.
7 ретуитовете 13 фаворити
Момичета, този текст се появи ретуитнат на фенската страница в Туитър на МАА Rolling Eyes Много правилни предположения имахме за този туитър профил и браво, че те са го ретуитнали и наистина показват ,че е фенски, а за Инстаграм и другия профил пак ще се окажем прави Rolling Eyes уви smile3516
Цвети, ние го знаем от седмици, нали сме тайни агенти МАА. Защо  Shocked Поне сме спокойни за фейса и можем да виждаме нещо от него, разбира се колкото открехне вратата.

# 16
  • Мнения: 2 643
Здравейте момичета, хубав ден ви желая  newsm51.
Моя принос към деня на целувката  newsm51 newsm51
Целувки и за  момичета направили темата   love001  love001  love001


# 17
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Добър ден и от мен  Hug Hug в този слънчев юлски ден   love001

Свет, Ваня, Вили  Hug Hug Hug благодаря за новата прекрасна темичка, в която несъмнено ще има много смях и веселие.


Вилиии не знам как са заспали среднощните птици като теб снощи  newsm78 като гледам добре си ги подготвила за...... Embarassed неспокойни сънища с или без агата  smile3534 добре си го изтипосала разсъбличащ по никое време по нощите  newsm62  hahaha

Между другото за песента на Таркан и аз точно си мислех че все е дно е писана за наште хора  Thinking Съла и Боран  Blush

# 18
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
И от мен по случай деня на целувката   love001  love001  love001

мой много любим момент
 

# 19
  • Мнения: 2 532
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes здравейте момичета,
Знам, че е ден на целувката! Но моля, имайте малко милост!
На вън жега! Тук жега на 10га степен!
 И аз, прероденото ескимостче, къде да се дяна?? В Ада! Там, със сигурност, ще е като планински курорт,  сравнение с тук!

# 20
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125

Момичета, привет от морето! Времето е чудесно, водата е малко студена, но пък е чиста и спокойна! Благодаря ви за пожеланията  Heart Eyes Hug Grinning малко повече ще ви чета тази седмица, а когато мога, ще пиша! Wink

# 21
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Новата реклама на Джансу.


# 22
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371

# 23
  • Мнения: 21 201
Много готина реклама на Джансу, не е първа красавица, но камерата определено я обича.
И като е жежко Laughing нека е горещо. Laughing
Гале, ти да не се засече с чуждия мъж на моренцето, а? Laughing










В тон с днешния ден.
Песента с превод.

http://www.vbox7.com/play:256e432125&pos=vr

# 24
  • Мнения: 249
 Добър ви ден момичета



Браво на Джансу годините въобще не са и се отразили изглежда чудесно, а и в кариерата и върви
за разлика от МАА.
Сега даже е по красива отколкото в Съла smile3501

Последна редакция: пн, 06 юли 2015, 15:55 от zorcia

# 25
  • Мнения: 9 388

Момичета, привет от морето! Времето е чудесно, водата е малко студена, но пък е чиста и спокойна! Благодаря ви за пожеланията  Heart Eyes Hug Grinning малко повече ще ви чета тази седмица, а когато мога, ще пиша! Wink

Ехе-е-е, и замириса на море! Много хубаво да си изкараш, Галиданче!

Хубава реклама на Джансу! Много чаровна дама е!

Много хубаво клипче, Наде! Много хубав този Боран ага, бе!

# 26
  • Мнения: 1 238
Джансу, не е мръднала, хубавица smile3501

Надеее  Hug прекрасен ага, а в клипчето са едни от най.любимите ми сцени  newsm03

# 27
  • Мнения: 21 201
Джансу, не е мръднала, хубавица smile3501

Надеее  Hug прекрасен ага, а в клипчето са едни от най.любимите ми сцени  newsm03
smile3521 Hug

Одеве намерих прекрасни гифчета със Съла и Боран, Crazy впоследствие нещо ги изгубих, #Cussing out а сега нямам време да ги търся отново. Rolling Eyes
На мен почти всичките им сцени са ми любими, каращи се, Heart Eyes спорещи, Heart Eyes обичащи се, Heart Eyes все Heart Eyes и не ми минава, лудост голяма, докога така!? newsm78
И на мен Джансу ми харесва повече сега отколкото по време на Съла за разлика от нашия Ага.......ама и на рима го докарах, Joy чак сега се усетих след като го написах.

# 28
  • Мнения: 3 945
Здравейте,
Някой вече е започнал почивката си. А други все още работят..
Трети се целуват непрестанно днес, а останалите четат и пишат тук.

# 29
  • Мнения: 10 821
Момичета... wavey Hug Heart Eyes




Понякога ще идвам във съня ти
като нечакан и далечен гост.
Не ме оставяй ти отвън, на пътя -
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам,
ще те целуна
и ще си отида.

Никола Вапцаров,Прощално

Eто и следобедно кафенце...

Да ви е сладко ! Grinning Grinning Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт