"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 29

  • 36 142
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 523
 wavey   bouquet  bowuu
Не е по темата, но си заслужава да се прочете

Момичета... wavey Hug Heart Eyes

Скрит текст:

Понякога ще идвам във съня ти
като нечакан и далечен гост.
Не ме оставяй ти отвън, на пътя -
вратите не залоствай.

Ще влезна тихо. Кротко ще приседна,
ще вперя поглед в мрака да те видя.
Когато се наситя да те гледам,
ще те целуна
и ще си отида.

Никола Вапцаров,Прощално

Eто и следобедно кафенце...
Скрит текст:
[/color][/b][/i]

Да ви е сладко ! Grinning Grinning Grinning

Свет, благодаря за Вапцаров   Kissing Heartи за кафето, нищо че е късно, по нощите ще танцувам я казачок  Joy, я танго  Joy  #Crazy #Crazy #Crazy

# 31
  • Мнения: 751
Hug  Момичета  Naughty  това е за вас, да не ви изброявам поотделно - за да няма пропуснати и сърдити  Thinking  За всички Ви    bouquet 
                                               

# 32
  • Мнения: 751
Скрит текст:
Добър ден и от мен  Hug Hug в този слънчев юлски ден   love001

Свет, Ваня, Вили  Hug Hug Hug благодаря за новата прекрасна темичка, в която несъмнено ще има много смях и веселие.

Вилиии не знам как са заспали среднощните птици като теб снощи  newsm78 като гледам добре си ги подготвила за...... Embarassed неспокойни сънища с или без агата  smile3534 добре си го изтипосала разсъбличащ по никое време по нощите  newsm62  hahaha

Скрит текст:
Между другото за песента на Таркан и аз точно си мислех че все е дно е писана за наште хора  Thinking Съла и Боран  :blush
:
Hug  Котееее  Naughty  умно момиче си, сама се досети как се заспива   newsm62   newsm62   newsm62    love001

# 33
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 371
Hug  Момичета  Naughty  това е за вас, да не ви изброявам поотделно - за да няма пропуснати и сърдити  Thinking  За всички Ви    bouquet 
                                               
Вилинце точно тази целувка чаках да вида мила Hug

# 34
  • Мнения: 2 532
Здрвей те и от мен,
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug
целувки и прегръдки на всички вас!, прекрасни, слънчеви, весели и с най готиното чувство за хумор момичета,
вече раздадохте, най хубавите целувки на наш Мехмет - поредното доказателство, че са много малко smile3514  
за това, аз ви пожелавам, любимите ви мъже, в реала, да не спират, да  ви целуват страстно, нежно, грубо, ненаситно с цялата любов на света Heart Two Hearts
бъдете много щастливи

Последна редакция: вт, 07 юли 2015, 05:32 от DIDI888

# 35
  • Мнения: 946
Галиданче, хубава почивка и от мен!

Само ми хрумна  Laughing както пишеш, че водата е студена, но пък чиста, да ни би и ти да отиде на почивка на  Laughing Балтийско море, че от тая тема нещо излезе да е актуално това море напоследък.

Е, не се мори да ми отговаряш,  отмори подобаващо, но ако случайно се натъкнеш на други почиващи с вид на КаротУ, придружавана от височък мъж и дете, заговори ги хората, поразпитай ги как са, що са, направете по някоя снимка за спомен, пък, по живо - по здраво, като си дойдеш, сподели впечатления.

Е, хубаво време желая!


Момичета, привет от морето! Времето е чудесно, водата е малко студена, но пък е чиста и спокойна! Благодаря ви за пожеланията  Heart Eyes Hug Grinning малко повече ще ви чета тази седмица, а когато мога, ще пиша! Wink

# 36
  • Мнения: 2 532
тази снимка е постната на този ФБ профил  https://www.facebook.com/MehmetAkifAlakurtOfficalPage?fref=nf преди 6 часа!



Харесва ми newsm51

# 37
  • Мнения: 2 532
Prinx,
Преди години, бях в Латвия, някъде горе долу по същото време, и водата и времето, бяха невероятно топли.
На плажа в курорта Юрмула, беше пълно с почиващи sun!

# 38
  • Мнения: 946
Виж ти, виж ти!  Много интересно!  Как е там храната?

Диди, ти обаче си голям пътешественик!  Браво! Все така!  И в Кападокия, и в Латвия! И сигурно на много други места, където българи обичайно не ходят! Радвам се, че срещам човек като тебе, макар и в нета.

Prinx,
Преди години, бях в Латвия, някъде горе долу по същото време, и водата и времето, бяха невероятно топли.
На плажа в курорта Юрмула, беше пълно с почиващи sun!

# 39
  • Мнения: 849
Здравейте неуморни Боранки!

Ваня Hug, Свет Hug, Вили Hug

Чудесна тема сте направили и много красива! Ето ви и моите целувки за вас lovekiss lovekiss lovekiss




Моята любима целувка на нашите хубавци е тази, нищо, че е от онази нощ, но пък се появи едно сладурче и е простено, но пък Боран много секси, пък и доста активен,чак агресивен,  мале, мале....... newsm09 Embarassed Embarassed Embarassed

И малкото чудо



и една татуировка, чудесно място за целувки Embarassed Embarassed



Скрит текст:

Тази татуировка е като неговата, но гърбът не ми прилича newsm78 Naughty

И най-основното място за целувки, запазена марка на Силистричка Peace

# 40
  • Мнения: 5 591
Добра нощ, Боранки !

Свет  newsm51  Ваня newsm51  Вили newsm51 благодаря ви за прекрасната нова тема!


MARAZ ALI-KISS




 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 41
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Наде, не съъъм го срещнала чуждия мъж  Cry де да бях  Crazy ама съм с моя си ага  Rolling Eyes пък и с деца на море  ooooh! и да мине покрай мен, може и да го пропусна  Joy
Дани, Принкс, благодаря за пожеланията  Hug А иначе - на нашето си море съм, близко до Сезончето, има-няма 20 километра  Party

# 42
  • Мнения: 849
Гале, приятно море с децата! Wink Peace

Хубаво да си изкарате! Дано ваканцията ти да бъде спокойна, с хубаво време, каквото се очаква и много незабравими емоции. Heart Eyes  bouquet

# 43
# 44
  • near Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 4 125
Димана, благодаря!  Hug А ти продължавай продуцентската дейност, че наесен с песен! Който бил на почивка, бил! Който агата водил по поля и сеновали, водил! Време е за МАММА продъкшън, и като знам какви сме  #Crazy то ще е мамма миа  Joy

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт