"Завръщане"/Sila/-С участието на Джансу Дере и Мехмет А.Алакурт~Тема 29

  • 36 120
  • 737
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 21 201
Оффффф тези фенчета във фейса и не само са по-зле, и от нас, хич не вдяват кои фотки са йени, и кои не са, а уж го следят от време оно. ooooh!
Марги, ти да не си ветеранка в следенето на МАА, откога се интересуваш от него като актьор и личност?

Последна редакция: нд, 19 юли 2015, 17:53 от Neidjal

# 721
  • Мнения: 10 809
Марго , а така , успокой ме , че ми изхвръкнаха очите като я видях тая снимка  newsm17 newsm17 newsm17 newsm51 newsm51

Значи така ,аааааа smile3512...на Маргото вярваш ,а на мен не no...а аз снимки ти уголемявам...Силистраааа... bash Joy Joy Joy...ще има да чакаш друг път... Naughty

# 722
  • София
  • Мнения: 1 520
Оффффф тези фенчета във фейса са по-зле и от нас, хич не вдяват кои фотки са йени, и кои не са, а уж го следят от време оно. ooooh!
Марги, ти да не си ветеранка в следенето на МАА, откога се интересуваш от него като актьор и личност?
Наде, този фенски сайт ми се струва румънски  Thinking, а те там са много дезориентирани милите.
Мехмет Акиф не бях го чувала преди, но от 4 месеца се заинтересувах от него като актьор и личност.
Случи ми се нещо и преживях нещо, което просто доведе до тази моя среща с него тук и сега.

# 723
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
Оффффф тези фенчета във фейса са по-зле и от нас, хич не вдяват кои фотки са йени, и кои не са, а уж го следят от време оно. ooooh!
Марги, ти да не си ветеранка в следенето на МАА, откога се интересуваш от него като актьор и личност?
Наде, този фенски сайт ми се струва румънски  Thinking, а те там са много дезориентирани милите.
Мехмет Акиф не бях го чувала преди, но от 4 месеца се заинтересувах от него като актьор и личност.
Случи ми се нещо и преживях нещо, което просто доведе до тази моя среща с него тук и сега.
Май не само румънските му фенове не са в час, но и други(допълних си предния пост преди да ме цитираш).
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 724
  • София
  • Мнения: 1 520
Марго , а така , успокой ме , че ми изхвръкнаха очите като я видях тая снимка  newsm17 newsm17 newsm17 newsm51 newsm51

Значи така ,аааааа smile3512...на Маргото вярваш ,а на мен не no...а аз снимки ти уголемявам...Силистраааа... bash Joy Joy Joy...ще има да чакаш друг път... Naughty
Аууу, момичета, Свети, Селистра, Stop  Praynig не искам да всявам раздор в семейната ни идилия  Peace  Heart Eyes Hug Heart Eyes Hug

# 725
  • Мнения: 10 809
Новата 30 тема!

ТУК

Заповядайте ! Hug

# 726
  • Мнения: 2 643
Марго , а така , успокой ме , че ми изхвръкнаха очите като я видях тая снимка  newsm17 newsm17 newsm17 newsm51 newsm51

Значи така ,аааааа smile3512...на Маргото вярваш ,а на мен не no...а аз снимки ти уголемявам...Силистраааа... bash Joy Joy Joy...ще има да чакаш друг път... Naughty


Стара Загора , моля за извинение  newsm20 ,не ми се сърди , моля те   love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51 .Вече е ракиено време , черпя и дано ми простиш  newsm17 newsm17


# 727
  • Мнения: 10 809
Марго , а така , успокой ме , че ми изхвръкнаха очите като я видях тая снимка  newsm17 newsm17 newsm17 newsm51 newsm51

Значи така ,аааааа smile3512...на Маргото вярваш ,а на мен не no...а аз снимки ти уголемявам...Силистраааа... bash Joy Joy Joy...ще има да чакаш друг път... Naughty

Стара Загора , моля за извинение  newsm20 ,не ми се сърди , моля те   love001  love001 newsm51 newsm51 newsm51 .Вече е ракиено време , черпя и дано ми простиш  newsm17 newsm17




Ех,божеееее ooooh!...какво да те правя newsm78...прощавам ти Hug...заради ОБЩИЯТ ни мъж...  love001 Joy Joy Joy
И...мерси за почерпката  bowuu Grinning

# 728
  • Мнения: 1 238
Марги, въпросните две снимки сега се появиха в Туитъра newsm78

# 729
  • София
  • Мнения: 1 520
Марги, въпросните две снимки сега се появиха в Туитъра newsm78
Цвети, просто лъжльо  Wink сега се е докопал до снимката. Тя е една, но гъркините обичат много да орязват и румънките явно ги вземат от тях  Shocked

# 730
  • Мнения: 751

                                                                                                   

                                                                                                   

# 731
  • Мнения: 751

                                                                                                   

                                                                                         

# 732
  • Мнения: 751

                                                                                       

                                                                                                   

                                                                                                     

                                                                                                 

                                                                                               

# 733
  • Разград
  • Мнения: 8 243








Последна редакция: пн, 20 юли 2015, 21:34 от vania_e

# 734
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Последна редакция: пн, 20 юли 2015, 21:37 от vania_e

Общи условия

Активация на акаунт