Нямам желание за секс, откакто родих :(

  • 17 588
  • 151
  •   1
Отговори
# 150
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Джоди, написаното от теб, което цитирам по-долу, ме кара да мисля, че просто ти трябва време, за да преживееш тежката загуба  Hug  Щом се забавляваш с бебето си, това е добър показател, че вече не страдаш от следродилна депресия   bouquet  Което много ме радва. Желая ти бързо възстановяване от мъката и да започнеш отново да се радваш на нещата от Живота  Heart Eyes  С теб съм!

За съжаление тези методи вече не ми помагат, пробвах  с подстрижка с цвят, с дрехи но нещо настроението ми и начина, по който се чувствам не се променят, преди ме караха да се чувствам различно по привлекателна по весела, а сега не е така ,преживявам и загубата на изключително скъп и близък за мен човек и смятам че като цяло ми се отразява и това, трудно се радвам на нещата, на които преди се радвах, единствено с бебка се забавлявам и не мисля за тъгата си, много искам всичко да е по старому, но явно ще ми е нужно повече време да се преборя с начина по който се чувствам

Съзнателно си припомни кои неща обичаше да правиш преди промените. И нищо, че в началото ще е някак насила, започни да ги правиш пак. Няма значение какво. Четене, разходки, рисуване, срещи с приятели, пазаруване...

# 151
  • Мнения: 73
Много благодаря за подкрепата и за съвета

Общи условия

Активация на акаунт