Дългото чакане след трансфера-39

  • 75 699
  • 779
  •   1
Отговори
# 675
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Дани честито  Heart Eyes
По преценка на лекаря е, мен ме викна 15 дни след + теста

# 676
  • Мнения: 308
Страхотно Дани!Тихичко Честито! Praynig

# 677
  • Мнения: 28
Страхотно Дани!Тихичко Честито! Praynig
Благодаря момичета  Hug

# 678
  • Мнения: 618
Дани, тихичко честито. Все такива хубави новини да четем  в темата. Според мен ще са двечки бебчовците, но на прегледа ще разбереш. При мен мина малко повечко от месец след трансфера и два пъти съм била на преглед. Вчера ми беше втория преглед, видяхме бебчето, но доки не ми е пускал да чуем сърциче. Може и да е забравил, а и аз нали все си мълча... Но другия път ще го потсетя.
Успех на всички!

# 679
  • Мнения: 28
Момичета днес много ме боли едната ръка,едни гадни чувъркащи болки,дали пречи в ранна бременност ако се намажа с някое мазило??

# 680
  • Мнения: 105
Момичета днес много ме боли едната ръка,едни гадни чувъркащи болки,дали пречи в ранна бременност ако се намажа с някое мазило??
Питай лекаря си!

# 681
  • София
  • Мнения: 1 844
Danni, наистина коментирай го с лекаря си  Peace
Точно при ранна бременност, през първия триместър не е желателно да се приемат каквито и да е лекарства, съответно мазила, включително хомеопатични продукти, заради органогенезата на плода. Трябва да се избягват, само при крайна необходимост. Пък и повечето мазилца за мускулни болки, схващания, дископатии и пр. загряват, някои съдържат кортикостероиди. При мен около 25 гс. имах много силни болки в кръста и гърба, не ми позволи лекарката да ползвам стандартните мазила за облекчаване на болката. Изписа ми Perskindol Cool, като незагряващ продукт и горе-долу единственият, който може да се ползва от бременни.

   

# 682
  • Мнения: 90
Здравейте , споделям случващото се защото докторите са доста объркани и не ми дават ясни мнения и прогнози !
Трансфер на 2 бластоциста на 23.07 ,  7 дни след това тест за бременност 5.78 , на 11 ден 62.5  на 19 ден преглед и отново ЧХГ 914 ,  нищо не се видя имах и от предишния ден кафеникаво зацапвате , на терапия с фраксипарин и 3*3 утрогестан от деня на трансфера . 21 ден ЧХГ 733.5  на 23 ден ЧХГ 665.6 докторът ми каза да спра лекарствата и да чакам да ми дойде ! През дните , в които съм правила ЧХГ успоредно правих и прегледи и нищо само последния път видяха нещо като съсирек . До тук добре ,  живея в чужбина и преди да замина исках да проверя всичко отново , но този път ЧХГ беше 1068.8 ,което ме втрещи буквално на прегледа отново нищо удебелена матка и до там . След 4 дни отново на преглед . Искам да отбележа ,че прегледите бяха извършвани в моята и в друга болница по репродуктивна медицина и докторите са втрещени . Казаха ми да включа отново фрсксипарина до прегледа . Въпроса ми е следния някой чувал ли е за подобно нещо ? Никъде не намирам информация , а и 4-Мата доктори не казват какво е .  #Crazy
Ще бъда благодарна , ако споделите мнение .
Благодаря

# 683
  • Мнения: 3 406
Sunray11, в такава ситуация аз бих се усъмнила за извън маточна бременност. Стискам палци да не е това, и твоята объркваща история да има един щастлив финал  Hug

# 684
  • Пловдив
  • Мнения: 344
Има вероятност и да са се имплантирали и и двата в началото и после единият да е спрял развитието си и от там и спада, а след това покачването отново, то би трябвало да се дължи на развитието на другия. Дано да е това и скоро да го видите.

# 685
  • Мнения: 90
Благодаря ви момичета !  Hug
Притеснява ме факта , че никой не казва какво може да е и дали всичко е наред и какво да очаквам . Както писах самите доктори са объркани и дори нищичко невиждат в матката , а мина доста време от трансферс. А аз доста се притеснявам , защото всичко е ново за нас и това беше първо ИКСИ  Rolling Eyes

# 686
  • Мнения: 178
Здравейте. Чета редовно тази тема и бих искала да попитам какви шансове имам да забременея с един ембрион. Трансферът ще бъде на 3-ти ден най-вероятно. Засега ембрионът се развива добре,  но е фрагментиран в рамките на допустимото. Благодаря на всички за мненията.

# 687
  • Мнения: 107
Здравейте. Чета редовно тази тема и бих искала да попитам какви шансове имам да забременея с един ембрион. Трансферът ще бъде на 3-ти ден най-вероятно. Засега ембрионът се развива добре,  но е фрагментиран в рамките на допустимото. Благодаря на всички за мненията.
Ало Ало, не го мисли така в проценти и цифри, всичко е Божа работа. Пожелавам ти успех и един сървайвър за финал.

Последна редакция: нд, 23 авг 2015, 18:13 от panda77

# 688
  • Мнения: 646
Здравейте. Чета редовно тази тема и бих искала да попитам какви шансове имам да забременея с един ембрион. Трансферът ще бъде на 3-ти ден най-вероятно. Засега ембрионът се развива добре,  но е фрагментиран в рамките на допустимото. Благодаря на всички за мненията.

Аз съм бременна само от 1 ембрион от яйцеклетка на естествен цикъл Simple Smile Не губи вяра Simple Smile

# 689
  • Мнения: 178
Здравейте. Чета редовно тази тема и бих искала да попитам какви шансове имам да забременея с един ембрион. Трансферът ще бъде на 3-ти ден най-вероятно. Засега ембрионът се развива добре,  но е фрагментиран в рамките на допустимото. Благодаря на всички за мненията.

Аз съм бременна само от 1 ембрион от яйцеклетка на естествен цикъл Simple Smile Не губи вяра Simple Smile

Благодаря за подкрепата  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт