Дългото чакане след трансфера-39

  • 75 695
  • 779
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 844
Здравейте. Чета редовно тази тема и бих искала да попитам какви шансове имам да забременея с един ембрион. Трансферът ще бъде на 3-ти ден най-вероятно. Засега ембрионът се развива добре,  но е фрагментиран в рамките на допустимото. Благодаря на всички за мненията.
Аз също забременях и родих от един ембрион и то от замразен трансфер. Всъщност имах два ембриона, но единият не се размрази. Въобще не вярвах, че е възможно да се получи, но стана....

# 691
  • Мнения: 178
Здравейте. Чета редовно тази тема и бих искала да попитам какви шансове имам да забременея с един ембрион. Трансферът ще бъде на 3-ти ден най-вероятно. Засега ембрионът се развива добре,  но е фрагментиран в рамките на допустимото. Благодаря на всички за мненията.
Аз също забременях и родих от един ембрион и то от замразен трансфер. Всъщност имах два ембриона, но единият не се размрази. Въобще не вярвах, че е възможно да се получи, но стана....

Благодаря Frida. А твоят ембрион фрагментиран ли беше?

# 692
  • Мнения: 605
http://prikachi.com/images.php?images/719/8319719L.jpg

Alo alo когато забременях първия път, ембриончето ми беше като А. Имах едно с по-малки фрагменти от B, но то не се хвана. Мисля си, че все пак с ембрионче като B, има шанс за забременяване. Четох доста чужди форуми има забременели жени с фрагментирали ембриони, но не знам колко е била фрагментацията, със сигурност малко.  Peace

# 693
  • Мнения: 303
Ало-ало, като погледнах снимките и издтръпнах! Разгледах си подробно моите на ембрионите и като че ли всичките са ми кач. С. Даже и тези от донорските. Ужас!

# 694
  • Мнения: 178
Ало-ало, като погледнах снимките и издтръпнах! Разгледах си подробно моите на ембрионите и като че ли всичките са ми кач. С. Даже и тези от донорските. Ужас!

4aka6tata то и моя беше като кач. С. Материалът си е наш. Казаха ми, че вероятността е 50%, но кой знае. Ще се чака. При теб кога ще има ясен резултат?

# 695
  • София
  • Мнения: 23 200
моите ембриони почти винаги са А , имам 11 трансфера и само една успешна бременност.
виждала съм жени с доста трагични на вид ембриони, получава им се понякога.

# 696
  • Мнения: 87
Моите бяха 2 като А и едно Б. При мен не се хванаха, но при момичето, с което бяхме на пункция в един ден, има бременност от един върнат ембрион - с което искам да кажа, че не трябва да се губи надежда заради бройката, Божа работа е.

# 697
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Имам 2 опита с върнати по 4 ембриона с не добро качество и фрагментации - неуспешни. Следващи 2 опити с перфектни ембриони по 2бр. и 1бр.- неуспешни. И послбеден опит с върнати 2 бр. с добро качество/на 3 ден разделени на 7-8/ и с доста фрагментации и за сега успешен  Praynig Praynig Praynig
Вече не знам къде е истината  newsm78 може би в късмета  Rolling Eyes

# 698
  • Мнения: 605
Постнах снимката с идеята, че много лекари виждат, че връщат примерно кофти ембриони и после като не стане, казват Божа работа и се започват един куп ненужни изследвания. Аз не съм привърженик на Божата работа, когато си плащам със здравето и личните финанси.  Peace Може би затова на мен винаги са си ми казвали в прав текст ще стане, няма да стане.  Peace

Наистина сам по себе си, перфектния ембрион не е достатъчен, трябва добра и непрестаряла лигавица и нисък прогестерон. Може да има генетичен или друг проблем.
Не си мислете, ако не става при вас, че Бог иска така и е Божа работа. Бог е милостив и вижда ние с ин витрото колко страдаме и би искал само да ни помогне.

Все пак ще се радвам, ако има успели девойчета с категория С и по-зле, поствайте да давате кураж на нас, които имаме кофти ембриони и не успяваме.  Hug

# 699
  • София
  • Мнения: 10 642
Миналия месец, всичко беше прекрасно. Прекрасни ембриони... прекрасна лигавица... Доки беше сигурна, че ще се получи този път. Е да ама не стана.

# 700
  • Мнения: 178
моите ембриони почти винаги са А т, имам 11 трансфера и само една успешна бременност.
виждала съм жени с доста трагични на вид ембриони, получава им се понякога.


бамбарадамбара явно при вас проблемът не е в кач. на ембрионите. Възхищавам се на упоритостта, с която си пристъпвала към всеки един от тези 11 трансфера. Добре, че имам сина си, иначе щях да се вкарам в голям филм. Когато човек има дете определено приема животът по-философски. Мъжът ми горкият е в ужасна нервна криза, но явно е нормално за мъжете.  Crazy

# 701
  • Мнения: 605
Nandin аз пък съм най-нормалния генотип с най-нормалните кръвни показатели и каквото се сетиш, то не остана вече неизследвано и лекарите тук не успяват с мен. Вярно, че имам два опита и първия за малко да е успешен, но уви. Сега ще ходя в Турция, дано там успеят с мен.  Peace

Не се отчайвайте девойчета, просто е много трудно с това ин витро, сама виждам. Hug Винаги четете и се интерсувайте, вече всичко е достъпно, защото иначе ще станете опитни зайчета, ако не попаднете при когото трябва. Аз поне тук попаднах на читав лекар, ама не става засега.  Peace

# 702
  • Мнения: 178
Имам 2 опита с върнати по 4 ембриона с не добро качество и фрагментации - неуспешни. Следващи 2 опити с перфектни ембриони по 2бр. и 1бр.- неуспешни. И послбеден опит с върнати 2 бр. с добро качество/на 3 ден разделени на 7-8/ и с доста фрагментации и за сега успешен  Praynig Praynig Praynig
Вече не знам къде е истината  newsm78 може би в късмета  Rolling Eyes

Е, когато няма научно обяснение явно нещата опират до сили, които все още не са под наш контрол. Както в миналото хората не са можели да си обяснят слънчевото затъмнение и пр. Та и аз сега се надявам да имам късмет, да ми е писано и т.н. Ако не стане ще опитаме пак и така докато не свършат опитите по Фонда. Mr. Green

# 703
  • София
  • Мнения: 10 642
На мен също всички изследвания са ми прекрасни. Според мен съм и достатъчно информирана (в медицината съм от 20 години). В репродуктивна клиника съм единствено поради липсата на мъж, но така или иначе нещата за сега не ми се получават.
Надявам се скоро всички да се похвалим с хубави новини.

# 704
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
На мен също всички изследвания са ми прекрасни. Според мен съм и достатъчно информирана (в медицината съм от 20 години). В репродуктивна клиника съм единствено поради липсата на мъж, но така или иначе нещата за сега не ми се получават.
Надявам се скоро всички да се похвалим с хубави новини.

Пожелавам ти го от все сърце  Heart Eyes  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт