Дългото чакане след трансфера-39

  • 75 659
  • 779
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 303
Ало-ало, като погледнах снимките и издтръпнах! Разгледах си подробно моите на ембрионите и като че ли всичките са ми кач. С. Даже и тези от донорските. Ужас!

4aka6tata то и моя беше като кач. С. Материалът си е наш. Казаха ми, че вероятността е 50%, но кой знае. Ще се чака. При теб кога ще има ясен резултат?
Аз в момента нищо не правя. Чакам си новата заповед от фонда. Искрено се надявам да бъде и последна!
 Успех на теб!

# 706
  • Мнения: 178
На мен също всички изследвания са ми прекрасни. Според мен съм и достатъчно информирана (в медицината съм от 20 години). В репродуктивна клиника съм единствено поради липсата на мъж, но така или иначе нещата за сега не ми се получават.
Надявам се скоро всички да се похвалим с хубави новини.

Явно пътят е дълъг и трънлив. А понякога и без щастлив край. За всяко нещо си има причина, само че ние не я знаем, научаваме я по-късно. Затова се опитвам да не се ядосвам и тормозя, но не винаги ми се отдава. Sunglasses Успех на чакащите.smile3515

# 707
  • Мнения: 605
Забравих да спомена и факторът възраст! При перфектен ембрион на 3 или 5 ден, хромозомните аномалии могат да се проявят по-късно. По лични наблюдения най-успешно е ин витрото при младите девойчета под 30 +1,2,3. Успех на всички!

# 708
  • СОФИЯ
  • Мнения: 10 724
Забравих да спомена и факторът възраст! При перфектен ембрион на 3 или 5 ден, хромозомните аномалии могат да се проявят по-късно. По лични наблюдения най-успешно е ин витрото при младите девойчета под 30 +1,2,3. Успех на всички!

Всичко е индивидуално  Naughty
Имам приятелка на 28г., с ИЯР и т.н в момента е на старта за 5 опит  ooooh! и още една дама моята снаха която е на няма и 31 и е тотално ИЯР  ooooh!
Имам позната на 42год., от 1 опит и успя  Peace

Факторът възраст и според мен е важен но стига сте наблягайте на това  ooooh!
А и тези дами който правят кариери или са решили, че е модерно да раждаш след 35 да си правят сметка и да си поемат последиците  Mr. Green Mr. Green Защото имам и такива познати  Mr. Green

Последна редакция: вт, 25 авг 2015, 14:58 от mierin

# 709
  • Мнения: 178
Забравих да спомена и факторът възраст! При перфектен ембрион на 3 или 5 ден, хромозомните аномалии могат да се проявят по-късно. По лични наблюдения най-успешно е ин витрото при младите девойчета под 30 +1,2,3. Успех на всички!

Всичко е индивидуално  Naughty
Имам приятелка на 28г., с ИЯР и т.н в момента е на старта за 5 опит  ooooh! и още една дама моята снаха която е на няма и 31 и е тотално ИЯР  ooooh!
Имам позната на 42год., от 1 опит и успя  Peace

Факторът възраст и според мен е важен но стига сте наблягайте на това  ooooh!
А и тези дами който правят кариери или са решили, че е модерно да раждаш след 35 да си правят сметка и да си поемат последиците  Mr. Green Mr. Green Защото имам и такива познати  Mr. Green

Заболяванията имат мн голяма роля и наистина всичко е индивидуално. А и от старите хора съм чувала, че колкото по-малко си го слагаш, толкова по-добре, т.е. изкуството да пратиш негативните случки по дяволите  Twisted Evil
Наистина е изнервящо чакането. Дано четенето ми помогне  Crazy

# 710
  • Мнения: 87
При мен след трансфера четенето не само не помогна, ами и допълнително ме изнерви  Laughing Изобщо на който лекар съм казала "нямаше какво да правя и четох в интернет" и те подбелват очи  Laughing
Решила съм следващия път да не отварям никакви форуми и сайтове, ако толкова нямам какво да правя, ще се разхождам и това е.

# 711
  • София
  • Мнения: 23 175
затова на работа след трансфера, много бързо минава времето.
разбира се ако не е някоя физически натоварваща.

# 712
  • София
  • Мнения: 1 844
Здравейте. Чета редовно тази тема и бих искала да попитам какви шансове имам да забременея с един ембрион. Трансферът ще бъде на 3-ти ден най-вероятно. Засега ембрионът се развива добре,  но е фрагментиран в рамките на допустимото. Благодаря на всички за мненията.
Аз също забременях и родих от един ембрион и то от замразен трансфер. Всъщност имах два ембриона, но единият не се размрази. Въобще не вярвах, че е възможно да се получи, но стана....

Благодаря Frida. А твоят ембрион фрагментиран ли беше?

За фрагментации не зная  newsm78 Имам снимка, но не разбирам  Blush Ембриоложката на ЕТ ми каза, че качеството е "средно" и имаме шанс за бременност. Бяха замразени на 5-ти ден, но не бяха бластоцисти. Което какво означава, че са изоставали ли? На мен ембрионът ми изглежда като да е разделен на отделни клетки и ги преброявам не повече от осем.

# 713
  • Мнения: 178
Здравейте. Чета редовно тази тема и бих искала да попитам какви шансове имам да забременея с един ембрион. Трансферът ще бъде на 3-ти ден най-вероятно. Засега ембрионът се развива добре,  но е фрагментиран в рамките на допустимото. Благодаря на всички за мненията.
Аз също забременях и родих от един ембрион и то от замразен трансфер. Всъщност имах два ембриона, но единият не се размрази. Въобще не вярвах, че е възможно да се получи, но стана....

Благодаря Frida. А твоят ембрион фрагментиран ли беше?

За фрагментации не зная  newsm78 Имам снимка, но не разбирам  Blush Ембриоложката на ЕТ ми каза, че качеството е "средно" и имаме шанс за бременност. Бяха замразени на 5-ти ден, но не бяха бластоцисти. Което какво означава, че са изоставали ли? На мен ембрионът ми изглежда като да е разделен на отделни клетки и ги преброявам не повече от осем.

На 5-ти ден матката е по-възприемчива Simple Smile. Щом са 8 клетките се предполага, че е 3-ти ден. И моят е с 8 клетки. В този линк http://www.advancedfertility.com/embryoquality.htm има картинки с ембриони на 3-ти ден. Благодаря за надеждата smile3525. Може би ще имам твоя късмет.
Пожелавам ти успех до края и лека бременност Hug.

# 714
  • Мнения: 171
Здравейте момичета, преди няколко дни попитах за какво се правят имунологични изследвания.... сега ми е друг въпроса. Моля някоя от вас ако знае да ми помогне, изследването ми е готово. Suppressor/cytotoxicT cells (CD3+CD8+)  18 при референтни 19-36%, и CD16+CD56 + nk cells 13 при референтни <12% , другите са в норма. Заключението е Оgestan i "Уместно е определянето на ЕИП". Моля ако знаете какво показват тези изследвания и какво е това ЕИП някои да напише, може да ви се струва глупав въпроса ми , но никъде не намерих нищо , ще съм ви много благодарна. Успех на всички.







# 715
  • София
  • Мнения: 23 175
имплантационен прозорец е ЕИП.
казано накратко на кой ден е най-добре да ти върнат ембрионите.

# 716
  • Мнения: 171
имплантационен прозорец е ЕИП.
казано накратко на кой ден е най-добре да ти върнат ембрионите.


Много благодаря за бързия отговор. Така съм се шашнала , че сигурно ви изглеждам като малумна... Още веднъж много благодаря. Simple Smile

# 717
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Записвам се при вас  Simple Smile .
Прясно трансферирана с един ембрион с 4 клетки, на 2 ден .
Теста ще е на 12 .

Успех на всички   bouquet !

# 718
  • Мнения: 1 659
Записвам се при вас  Simple Smile .
Прясно трансферирана с един ембрион с 4 клетки, на 2 ден .
Теста ще е на 12 .

Успех на всички   bouquet !
Добре дошла и успех !

# 719
  • Мнения: 178
Извинявам се за въпроса, но ако някой може да ми обясни има ли разлика м/у SDI тест и кариотип? И какво по -точно включва този SDI тест и кариотипа? Благодаря на всички за отговорите.   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт