Дългото чакане след трансфера-39

  • 75 626
  • 779
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 212
Здраввйте и от мен аз съм с трансфер от 26 на 2 бластоциста ушким по думите на ембриолозите добри и т.н.Сега да ви кажа хич не го мисля не съм се залежавала водя си нормален живот както преди.Имам болки в гърдите и кръсра и яйчниците но те не са сприрали.Пия си сумати хапове и шейкове-протеини на Биогаме и т.н.Пожелавам на всички ни успех.Кариотип е генетично изсшедване за генетично предадени болести но се гледат последните две хромозоми които са за оплождане и т.н

# 721
  • На остров
  • Мнения: 13 498
SDA-I с теб сме почти в крак  Simple Smile !
Какви лекарства пиеш? Аз също си живея нормално, то и това ми препоръчаха и слагам само прогестерон вагинално. Спрях всички добавки с изкл. на фолиевата.

# 722
  • Мнения: 212
SDA-I с теб сме почти в крак  Simple Smile !
Какви лекарства пиеш? Аз също си живея нормално, то и това ми препоръчаха и слагам само прогестерон вагинално. Спрях всички добавки с изкл. на фолиевата.

Биогаме 3x1 мер.лъж.в мляко
Дуфастон 2x1
Утрогестан 3x2 vag.
Аспирин протект вечер м/у 20:00-22:00
Но-шпа 3x2 най-вече при нужда
Неофолик мета 2x2 0.4 микрограма това значи 1.6 милиграма на ден защото имам липса на ензим.Иначе на 05.09 ми е кръвният тест а на 09.09 ми е пикливият.Да ти кажа седя и чакам какво да му мисля каквото е писано това.Реших да не се залежавам но съм болнични защото моята работа е свързана с тежки горива и няма как да ходя

# 723
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз се чудя дали да взимам аспирин протект.Не ми е правено изследване и не ми е назначаван, но се чудя.
Шейка ми е в 300 мл мляко две мерителни, но моя е на друга фирма.
Иначе 12.09 ми е пикливата дата, нямам кръвен.
Фолиевата ми е 800мг органична не помня фирмата и вит д3 пия.омегата ми свърши и мисля да поръчам директно някоя подходяща за бъдещи мами.

# 724
  • Мнения: 212
Аз се чудя дали да взимам аспирин протект.Не ми е правено изследване и не ми е назначаван, но се чудя.
Шейка ми е в 300 мл мляко две мерителни, но моя е на друга фирма.
Иначе 12.09 ми е пикливата дата, нямам кръвен.
Фолиевата ми е 800мг органична не помня фирмата и вит д3 пия.омегата ми свърши и мисля да поръчам директно някоя подходяща за бъдещи мами.
Моят шейк е в 150мл мляко студено ягода.Други казват,че бил гаден пък мен ме кефи.Дано да успеем.

# 725
  • Мнения: 13 935
Да се отчета и тук, днес тест на 14-ти ден след трансфер на два бластоциста ЧХГ 2589 mU/ml.

Това ми е четвърти трансфер, досега положителен резултат не съм имала Simple Smile

# 726
  • Мнения: 646
 Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
Браво! Стискаме палци за теб  Praynig Praynig Praynig

# 727
  • Мнения: 178
Да се отчета и тук, днес тест на 14-ти ден след трансфер на два бластоциста ЧХГ 2589 mU/ml.

Това ми е четвърти трансфер, досега положителен резултат не съм имала Simple Smile

Супер. Дано да е наред всичко.  newsm10
amini може ли да попитам с какво кач. бяха твоите бластоцисти?

# 728
  • Мнения: 13 935
Ало ало, отлично качество, казаха ми че до максимум три дни ще се имплантират.

# 729
  • Мнения: 457
Amini, честито! Страхотен резултат.На близнаци ми намирисва.  Grinning Всичко да е наред и за напред и те чакаме в другата тема.  Hug

# 730
  • София
  • Мнения: 10 642
Амини, честито и дано всичко се развива все така и за на пред. И на мен ми намирисва на двенки Simple Smile

# 731
  • София
  • Мнения: 3 669
амини, честито  Hug това се казва резултат Simple Smile аз с моите 1545 на 14 ден направо ме отвя Simple Smile
Успех и безпроблемна до финала  Hug

# 732
  • Мнения: 618
Честито, Амини. Страхотен резултат. Много ме зарадва с тази новина. Почти съм сигурна, че са двечки. Кога си на преглед?

# 733
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Амини и тук с най най голямо удоволствие да ти честитя  Hug Hug Hug Hug Hug !

# 734
  • Мнения: 13 935
Благодаря ви момичета, най-сетне и аз да приемам честитки  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт