Дългото чакане след трансфера-39

  • 75 624
  • 779
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 10 642
Айде сега по случая може да пуснеш нова тема Simple Smile))))))

# 736
  • На остров
  • Мнения: 13 498
АЙде АМини  Hug Hug Hug Hug и да се записваме на късмет след теб   bouquet !

# 737
  • Мнения: 13 934
Ааа чакайте, само един тест съм пуснала все още, нека мине още малко време Simple Smile

# 738
  • София
  • Мнения: 1 260
Еха,страхотна новина Амини:-) Simple Smile Simple Smile Simple Smile Честито миличка Hug.

# 739
  • София
  • Мнения: 10 642
Амини, кой опит ти беше това?

# 740
  • Мнения: 13 934
Като трансфер ми е 4-ти, а иначе бях в перманентен опит  ooooh!

# 741
  • София
  • Мнения: 10 642
оххх и аз така, но май и четвъртия при мен ще е само за бройката.
Пожелавам ти този да е успешен до термин и след 8 месеца да се гушкате с бебока(ците)

# 742
  • Мнения: 1 659
АМИНИ, супер резултат! Успешен финал!
Ужким четем редовно темата, а не съм разбрала, че си правила опит или само трансфер!  newsm78
ГЕРДА, спокойствие, баланс и добър резултат на стимулацията!  Peace

Последна редакция: сб, 29 авг 2015, 11:53 от -INA-73

# 743
  • Мнения: 1 416
АМИНИ ЧЕСТИТО много се зарадвах като прочетох хубавата новина.Лека бременност ти пожелавам.
п.с Вдъхваш ми вяра и спокойствие че и моят четвърти ще е успешен  Hug

# 744
  • Мнения: 212
Здр на всички остават 5 дни до кръвният тест.Но защо така има придръпвания от време на време и болките в гърдите са си същите още от пункцията.

# 745
  • Мнения: 303
Здр на всички остават 5 дни до кръвният тест.Но защо така има придръпвания от време на време и болките в гърдите са си същите още от пункцията.
Защото може би ще ни изненадаш приятно. Дай Боже!

# 746
  • Мнения: 212
Здр на всички остават 5 дни до кръвният тест.Но защо така има придръпвания от време на време и болките в гърдите са си същите още от пункцията.
Защото може би ще ни изненадаш приятно. Дай Боже!

Ами да се надяваме.Всички късмет и успех.

# 747
  • Мнения: 192
Аmini, честито мила! Лека, успешна бременност и спокойствие ти желая! Резултатът ти е прекрасен!

# 748
  • Мнения: 43
Здравейте всички,
Аз се присъединявам към вас. Трансфера ми беше на 26.08. (Мисля че като при SDA-I ?)
Сега съм 6 дни след трансфер на 3 дневно ембрионче.
Имах само 3 фоликула и от тях 2 яйцеклетки. Само една се оплоди.

От тази сутрин ме боли ниско долу и също кръста, въпреки но-щпа. Имам и малко жълтичко в гащите, точно както преди да ми дойде. Вече си и поревах малко, защото.. Ами защото. То са нерви, хормони! Но след това ми олекна поне  Grinning

Успех !

# 749
  • Мнения: 171
Здравейте всички,
Аз се присъединявам към вас. Трансфера ми беше на 26.08. (Мисля че като при SDA-I ?)
Сега съм 6 дни след трансфер на 3 дневно ембрионче.
Имах само 3 фоликула и от тях 2 яйцеклетки. Само една се оплоди.

От тази сутрин ме боли ниско долу и също кръста, въпреки но-щпа. Имам и малко жълтичко в гащите, точно както преди да ми дойде. Вече си и поревах малко, защото.. Ами защото. То са нерви, хормони! Но след това ми олекна поне  Grinning

Успех !


Мисли позитивно, и дано всичко да е ок.

Общи условия

Активация на акаунт