Забременели след инвитро - тема 12

  • 42 551
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 095
Хайде, на късмет да ни е, мерси, Естлар!
Пеевал, честит сърцетуп, много е яко! Simple Smile
Ориндж, добре дошла и лека до края!  Hug
Граци, честит седми, напредваш и ти!   bouquet
Благодаря за подкрепата, момичета,  пълна свобода съм му дала на мечето, все ще се реши по някое време. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 424
Айде и аз да се цопна тук.
Естлар, мерси за темичката- само да допълня че и Зу вече гушка своите бебки и трябва да се добави към вече родилите мами Wink

Рибче, успех, мила Wink Сигурна съм, че всичко ще е наред.
Дани, айде и твойто мече да излиза вече.
Граци, честит ти 7 месец Simple Smile

Мацки, защо не мога да си постна снимката в снимка.бг? Предния път успях да си я постна, пък сега се чудя кво става. Избирам прикачи снимка, снимката се зарежда, после натискам продължи и до там зацъклям  newsm78 Как я качих предния път не знам- бременен мозък е тва, ей...

# 17
  • Мнения: 973
Цоп, при моите дружки.

# 18
  • Мнения: 4 954
Оправих нещата, за които ми дадохте точни дати. Мерси са разбирането   bouquet

# 19
  • При вещиците
  • Мнения: 1 453
Пеевал, честито туп туп. Много е странно като го чуеш.
Ориндж, добре дошла!
Грация, йеееее честит ти 7ми месец. Аз съм след 2 седмици.
Дани, ама има време до термин.
Рибче, чакаме новини за най-хубавата ти среща.

# 20
  • Мнения: 553
Пеевал,честито!
Добре дошли на новите момичета!
Рибче, стискам ти палчета за секцио по учебник  Hug
Естлар, благодаря за вписването Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 091
Pinky, моите май се качиха преди малко. Като натисна "продължи" излезе ли ти страницата с всички снимки, там си я надписваш и натискаш "запази промените" или нещо такова беше.

# 22
  • Мнения: 1 095
Момичета,  страхотни пупи си отглеждате!  Hug
Лили, има до термин, дааа, най-тежките десетина дни. Докитата вече ми обясняват какви са практиките след термин, хахахаха и те са едни оптимисти, душици! Wink

# 23
  • Мнения: 2 501
Estlar   bouquet
И аз да се цопна в темичката.

# 24
  • Мнения: 192
Привет и от мен!
Естлар, благодаря за темичката!

# 25
  • Мнения: 163
Здравейте, мили мои. Викам да се запиша и аз в новата темичка все още като бременна, че и при мен се броят дните. Колко много прекрасни бебета си имаме вече. Чак не мога да повярвам,че е дошъл моя ред в списъка. Като че ли вчера ви споделих вълненията си от първия и единствен положителен тест за бременност, така дълго чакан. И ето сега вече ме чака стегната чантата до вратата. Вълнения, страхове, нетърпение и сълзи се усилват в мен всеки следващ ден.
Много се радвам на новите момичета и съпреживявам отново техните вълнения и трепети.
Силни прегръдки за всички вас  Hug Hug Hug

# 26
  • Мнения: 424
Грация, много сте готини с малката Simple Smile

Относно снимките- като ми се зареди снимката и натисна Продължи ми се показват всички снимки в албума, но тази, която уж съм качила не се вижда там, за да и дам описание и съответно като натисна запази промените, си остава както преди т.е. без мойта снимка.

А и да питам мамите родили със секцио. Кога ви казаха, че можете да се изкъпете след операцията? Доколкото помня миналия път май чак на 2 ден ме раздвижиха, но си болеше и беше трудно ставането ми, та не знам дали щях да успея да се изкъпя сама, а и нямам спомен какво ми бяха казали докторите.

Последна редакция: чт, 09 юли 2015, 07:34 от pinky

# 27
  • Мнения: 2 501
Пинки, на обяд ми беше секциото, а на следващия ден, на обяд, ми смениха превръзката с непромокаема и някъде към два ме преместиха от реанимация в моята стая и ми разрешиха да се изкъпя. Сама си се къпах, не съм имала проблеми. Е, къпането не беше от най-качествените, ама колкото - толкова Simple Smile

Качих две снимки, не съм имала проблем, не зная защо така при теб. Натискам "запази промените, най отдолу на стр. и се получава.

Последна редакция: чт, 09 юли 2015, 07:52 от Keй

# 28
  • Мнения: 1 095
Кейчеее, браво на розовото зайче с хеви метъл ръчичката! Пу - пу - пу, голяма е сладурка Димана, ще ѝ изпапкам бузките някой ден. Simple Smile

# 29
  • Мнения: 456
Момичета,пак аз да попитам тези от ваа,които правиха БХС в Щерев знаете,че по интернет виждате сами стойностите на РАРР-А и free hCG хормони...те са в мерни единици,които са "странни",по тях може ли да се направи извод за резултата. И още -задължително ли ви звъннахс за коментар,или само при необходимост?

Общи условия

Активация на акаунт