За летни емоции се приготви-очакват те две черти!Тема 113

  • 28 129
  • 767
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 1 197
Ransun, видяхме те! Видяхме и графиката ... няма ли да се тестваш тия дни ? Оф как ти стискам палци дано, дано, дано да се зарадваш   bouquet

# 31
  • Мнения: 1 391
Добро утро! Честита темичка, нека се изпълни само с добри вести и приятни емоции. Честито на виделите вече положителен тест, а на останалите пожелавам да го видят съвсем скоро. Една лека поръска от мен - днес влизам в 31-ва седмица, съответно в 8-ми месец по гест. седмици. затова да ви е на плодовит късмет дано!  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 32
  • Мнения: 176
Здравейте, записвам се и аз (за пръв път) след само един неуспешен месец.

Да се представя - аз на 29, ММ на 27, заедно сме от 4 години и сме сгодени от 3 месеца. Покрай разговорите за сватбата решихме да започнем да работим и по въпроса с детенцето, осъзнавайки, че това въобще не е лесна работа.

По принцип съм с редовен Ц. - между 26 и 29 дни. Заглеждайки се в календарчето, което си водя от 1,5г. виждам само две изключения - един 34-дневен Ц. и един с дължина 31 дни.

Сега М. дойде на 8.07 и с нетърпение чакам да отмине.

Пожелавам на всички в темата само положителни емоции и тестчета през този прекрасен месец  Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 170
Добро утро Grinning
Благодаря за прекрасната темичка и дано я напълним с много EFP
Autumn,веднага си смуквам от твоя прашеч newsm79 newsm79 newsm79
AdeliaMiss,добре дошла и дано скоро да стане бебчето Hug
Сега да си кажа тревогите Wink
 Притеснявам,че в лутеалната фаза температурата ми не достига 37 градуса.Също така резницата ми е под 0,4 ,както се приема за нормално...

# 34
  • Мнения: 657
Здравейте момичета записче да не ви изпусна!

Роси адмирации за темата много нежна и галеща окото!
Добре дошли на новите момичета скоро да се похвалите!

Приятен прохладен ден ви желая и за късмет малко прашец!  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Добро и слънчево утро!
Дими, успех с изледванията, дано всичко да е наред!
AdeliaMiss, добре дошла и успех!
nucito_86, дай някоя графика да видим? При мен също не достига темп. 37, но това не е задължително.

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 027
Добро утро и от мен Simple Smile
Записвам се в новата тема да ви следя и чакам минимум 4-5 положителни теста да видя в тази тема  Wink
Добре дошли на новите момичета и бързо да заминават в отчетни.
Хайде, наръс с розов прашец  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 37
  • София
  • Мнения: 170
nucito_86, дай някоя графика да видим? При мен също не достига темп. 37, но това не е задължително.

[/quote]
Да знам,че не е задължително.Но за резницата не трябва ли да е минимум 0,4,а моята се получава към 3,4!Ето графиката ми от този месец
http://www.prikachi.com/images.php?images/719/8223719h.jpg

Последна редакция: пт, 10 юли 2015, 10:01 от nucito_86

# 38
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 164
Хоп-цоп и аз в новата темичка

Росита,  браво за хубавата тема, отлично си се справила

Смууук прашец, ако има остнал

Днес си направих тест отрицателен е...Бавно вървя към приемането на идеята, че явно трябва да мина през АРТ процедури

# 39
  • София
  • Мнения: 530
Добро утро момичета Simple Smile
Добре дошла на AdeliaMiss и дано скоро станат нещата
LOLI{P}  Hug
Autumn* то не остана Simple Smile
 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 newsm79 , ако е останал
 Ransun , време е да развееш двете чертички и да повлечеш крак в новата тема Simple Smile

# 40
  • Мнения: 385
Росита,справила си се страхотно!Благодаря   bouquet
Лоли  Hug Не пускам палците,пък!
Рансън  Praynig  Heart Eyes
Смуквам и аз прашец,какъвто е останал Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 679
Хопа и аз да се запиша за да ви следя когато мога.
Анастасия- тихичко честито  bouquet  Пожелавам ти безгрижна и щастлива бременност.
Джинджър ми то как да устискаш до понеделник, ти от доста време си чакала само да видиш сакчето Whistling Аз отидох още на 3-4 ден закъснение и се видя Blush
Хайде Рансън, дано се завърнеш с 2 черти или с тлъсто ЧХГ.
Добре дошли на новите момичета  bouquet
Относно миомите- има случаи на бременостти с миоми, но проблемни особено ако са от самото начало (пак зависи какво е мястото) . Моята първа бременност към края беше с миома, най-добре е да се отстранят с лапаро предварително Peace
По повод вчерашните отлични резултати от ФМ и много шаващата ми мадама ви пращам момичешки прашец babydust7 babydust7 babydust7

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Да знам,че не е задължително.Но за резницата не трябва ли да е минимум 0,4,а моята се получава към 3,4!Ето графиката ми от този месец
http://www.prikachi.com/images.php?images/719/8223719h.jpg

Хм, от тази графика не мога да преценя кога е била овулацията. Тестове за О правила ли си?
Писала ли си в темата за графиките?

Лоли, не бързай да се настройваш така. Колко месеца минаха от както започна лечение? То не може ей така изведнъж.

Взимам си прашец и аз.  newsm79 newsm79 newsm79 newsm79

# 43
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 164
Кейт, около 3 месеца минаха от началото на лечението

# 44
  • Бургас
  • Мнения: 1 197
Лоли, при вас какъв беше случаят. Само твоята ИР ли е проблема? СГ правихте ли?

Не бързай да се отчайваш. Проследявате ли дали имаш качествена О.? И въобще дали има О.?

Стискам палци ако не този месец, то следващият да ти донесе радост.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт