За летни емоции се приготви-очакват те две черти!Тема 113

  • 28 136
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 830
Добро утро и от мен  bouquet
Росита - благодаря за прекрасната тема  
AdeliaMiss - успех с бебеправенето - дано да не се задържиш много!
Да си смукна и аз малко , ако е останало
 newsm28 newsm28 newsm2
Честито на Анастасия - лека и безпроблемна Б  preggo
Роза ако те урежда моят цикъл е от 01.07 , но пък съм с малко късна ОВУ и няма да я чакам гадината към 30.07 - може заедно да не си я чакаме Simple Smile
Успешна темичка и лов на всички  newsm51 - Стискам палци да я напълним с  EFP

# 46
  • Мнения: 215
Благодаря ви момичета за подкрепата и пожеланията. Стискам палци всички скоро да видите двете чертички и да се махнете от темата. Аз за сега се спотайвам. Другата седмица смятам да се обадя на гинеколога и да видя какво ще каже за преглед. Докато не се уверя че всичко е наред ще си стоя мирно и кротко. Ще ви следя изкъсо. Момичета вие сте първите които знаят за състоянието ми. Днес съм намислила да направя една романтична вечер и да изненадам ММ с подаръка ми. Още веднъж ви благодаря, че ви има и че сте голяма подкрепа.

# 47
  • Мнения: 1 130
Да помоля да ми кажете някой читав гениколог във Варна. Embarassed

# 48
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Дими, за регулярно следене ли или репродуктивен слециалист?
Аз ходя при д-р Бейлерян, но тя си е обикновен гинеколог и не е по ЗК. Чувала съм добри отзиви за д-р Георгиев и д-р Евгения Георгиева в Майчин дом, те мисля, че работят по ЗК.
А за репродуктивни специалисти - д-р Сариев в Майчин дом и д-р Александров в АГ.

# 49
  • Мнения: 1 130
Ами към репродуктивен май ще се насоча направо, то за толкова време тези регулярните само ме размотават и ми губят времето и парите. Ух ама как не мога при мъже......Ама май ще се наложи Rolling Eyes

# 50
  • Мнения: 319
Дими,

за регулярно проследяване аз ходя при проф. Корновски в Майчин дом и при д-р Танев от АГ, при репродуктивни не съм ходила, но знам, че от Александров са много доволни.

# 51
  • Мнения: 175
Здравейте момичета:)
Не пиша тези дни зящото съм малка отпуска и релаксирам активно. Незнам какво става този месец , но абсолютно нищо не ме боли, предишните усещах овуто и след това беше ад, а сега нито гърди ме болят, нито съм се подула нито нищо. Чакам лелята след 5-6 дни и след това на доктор . Не се и надявам да не ми дойде защото активните ни дни бяха 8,9 и 11 ден и след това 16 , така че ....
Добре дошли на всички нови и дано този месец темата е двучертичкова за всички.
Някоя от вас чака ли лелята на 15-16 да си следим заедно ?

# 52
  • Мнения: 1 830
LOLI{P} - съжалявам за (-) тест  smile3514 поядосай се малко , пък пийни малко винце (или нещо по-силно ) - знам ли и аз - направи това, което най ти се иска и заради бебеправенето го ограничаваш.
Аз токова вече съм ги намразила тези отрицателни тестове, че всеки месец добавям 1-2 дена повече на момента на тестването : а започнах от 10 -ти ден след (+) тест за ОВУ, сега съм на 16-17. Не знам кое е по-мъчително :незнанието и заблудата , че си може би бременна или поредния отрицателен тест и надеждата да е грешен  newsm78. Поне за мен се оказва, че грешни тестове нямям  .... поне за сега Simple Smile  и първия вариант ми е по-приятен.

Стискам палци твоят да е от грешните отрицателни гадни тестове fingerscrossed fingerscrossed ( на мен винаги при (-) тест , особено ранен  като Престо , ми минава през главата,ч е е такъв с "плацебо" ефект , защото си пише: "ако е отрицателен - опитай пак след 2 дена с другия "  #Crazy #Crazy  .... или по-скоро Laughing така ми се иска )

Jojojo , nucito_86  - като ви гледам активните дни и сърчицата, не знам аз как се надявам да забременея с 2-3 сърчица около О . nucito_86 особено с тия маратони newsm81 .
Jojojo - Надежда винаги има  - хайде ще ви наръся с малко положителна енергия  newsm51 newsm51 ( дори не мога да намеря иконката с наръсването, явно е предназначена само за бременни  Joy)

Последна редакция: пт, 10 юли 2015, 14:33 от paulieM

# 53
  • София
  • Мнения: 170
Jojojo, и аз не чакам лелката на 15 Praynig

# 54
  • Мнения: 375
Момичета имам въпрос . Искам да ходя да се реимунизирам срещу тетенус и дифтерия и се чудя дали няма да окаже някакво влияние на бебеправенето . От ваксината до овулацията ще са минали 10 дни близо

# 55
  • Мнения: 1 898
Дими , подкрепям мнението на момичетата за Александров. Аз съм му пациентка и благодарение на него след две години и половина неуспешни опити в момента чакаме нашите юнаци  Grinning

# 56
  • Мнения: 1 130
Дими , подкрепям мнението на момичетата за Александров. Аз съм му пациентка и благодарение на него след две години и половина неуспешни опити в момента чакаме нашите юнаци  Grinning
Супер, но доколкото разбрах той не работи със ЗК или греша?

# 57
  • Мнения: 555
Роси, страхотна тема, браво!  bouquet

AdeliaMiss, добре дошла и дано втория месец е вашия. Препоръчвам ти да отидеш на АГ за да си направиш една цитонамазка и преглед- просто профилактично, кажи на лекаря си, че започвате с опитите, той ще знае за какво да гледа. Добре е, че сте с настройка, че тези работи не стават бързо, едно че е така, второ, че ако вземат, че станат ще ви е по-готина изненадата. Успех!

LOLI{P}, напълно те разбирам. Кураж, мила. Вие поне активно действате и имате някакви надежди, на нас и след 3 месеца лечение не ни гарантират след още колко ще се получи. Ще изгрее слънце и над Пловдив и ще си бутаме количките заедно Hug

littlerocknrollqueen, не мисля, че ще е проблем щом има цели 10 дни, въпроса е да не ги правиш ако си вече бременна. Говори с личния си лекар.

При мен нищо ново, пия си хапчетата, като стара баба, потя се предзащитно и общо взето сме в застой. Опитваме се да извадим някой лев от някъде за да отидем на море с ММ, но не е сигурно, че ще ни огрее. Просто искам да се занимавам с нещо за да минава и този месец. По мои планове след точно още един месец (10.08) ще правим контрола за хламидията, а след 15 дни - за ТСХ. Омръзна ми от лоши резултати, искам да се радвам на хубави вече!

Приятен ден, дами!  bouquet

# 58
# 59
  • Мнения: 550
Момичета здравейте! Присъединявам се към темата и пожелавам на всички в най-скоро време да си имат бебоци.   bouquet
От миналия месец започнахме с опитите и все още не всичко ми е ясно. На лекар мисля да ходя този месец и да си пусна всички нужни изследвания, надявам се всичко да е наред и в най-скоро време да се похваля  preggo

Общи условия

Активация на акаунт