Гларуси, плаж, вълни - вълшебно лято и две черти - 176

  • 31 276
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 7
Докато изчетете спама не се ли уморявате да търсите това което би Ви било полезно?
тц .. В крайна сметка като с години преследваш дадена цел, за да не загубиш здравия си разум, ти трябва и отдушник за изливане на емоциите, различен от лекарски кабинет и затова сме тук..
Уважавам мнението Ви, пожелавам успех на всички!

# 46
  • Мнения: 6 395
и на мен не ми писва  Rolling Eyes  Зара , ако има нещо- питай, ще ти бъде отговорено все от някой, тук хора с всякакви истории и проблеми  Rolling Eyes

Фокси, стискам палци тогава всичко да се нареди.....признавам си от имунология не ми разбира хич акъла, ама лекарите са за това, дано да се свършва вече при вас одисеята и това да е  Praynig Praynig Praynig почвам да стискам много силно палците за твоето бебенце  Hug Hug

Кали, кога сте на преглед вие? Фракси слагаш ли? newsm78

Ох аз докато приспивам Ивейнката, бях заспала преди нея  Joy hahaha ама станах да си допия Карлингчето . Много ми харесва черешата, в Кауфланда го бяха пуснали на 97 ст и взехме една каса  Joy hahaha инсталирали сме я в хладилника  с мъжото и само чакаме дребо да заспи и да си седнем на спокойно  Drunk

# 47
  • Мнения: 1 721
Фокси  Praynig
Миленка, успех!!! Дано това е вашата клиника!

# 48
  • София
  • Мнения: 8 131
Ох, как ми липсва ей това точно - като заспи дзверО да си пийна нещичко. Ама другото лято, живот и здраве!
Качих слон в албума!  Mr. Green
Хубав уикенд!

# 49
  • Мнения: 11 552
Зара, не пречи да си пуснеш една лупа в гугъл, да ти открие точно информацията, която ти е нужна, и да не се занимаваш с четене на "плява". Човек минава през различни състояния - понякога иска да чете само конкретни факти и информация, понякога пък иска да разпусне и да сподели нещо - тук има и от двете.

# 50
  • Мнения: 888
Zara, в тази тема има време за всичко - намерили сме съвети и отговори на най-сериозните медицински репродуктивни въпроси, има време да си споделим всичко, да се лигавим и шегуваме. Това е група за подкрепа, не е професионален медицински форум. Информация намираме и сме намирали. Всички елементи са важни, защото ние сме минали през какво ли не и ако говорим само за диагнози - ще полудеем. Но винаги са ми помагали, когато задам медицински въпрос. Ти си видяла само част от постовете ни и съдиш по корицата, така да се каже. Ако нямаш време за това да попиташ някого как е - не е проблем. Задай си въпроса, ще ти отговорим по същество. Успех!   bouquet

Весе, какъв слон, душа! Прекрасна си  Hug

Меци, на Ема сигурно още и е абстрактно понятие какво е да си кака, но пък съм сигурна,че ще се справи прекрасно със задачата, когато му дойде времето.  Hug

Фокси, стиснала съм палци!  Praynig Hug

Кали, как си днес?

# 51
  • Мнения: 3 191
Момичета, благодаря за палците и пожеланията! Страхотни сте! Hug

Обадиха ми се преди малко, засега се развива много добре, чакам обаждане за уточняване часа за трансфера Praynig

# 52
  • София
  • Мнения: 5 193
 Party Супер новини! Продължаваме да стискаме

# 53
  • Мнения: 888
Страхотни новини, Фокси! Дано все така да се развива!  Praynig  Hug

# 54
  • NE
  • Мнения: 10 999
Фокси Силни палци да си гушнеш това бебче живо и здравичко след 9 месеца. Praynig

# 55
  • Варна
  • Мнения: 7 147
До колко Ефералгана на ден мога да пия? Днес имам зверско главоболие. Цял ден стискам зъби, но вече не се издържа и пих един. Малко ме отпусна, ама си мисля, че ще се завърне...  ooooh!

# 56
  • Мнения: 6 395
кръвно мери ли ?

# 57
  • Мнения: 3 191
Кали -ако не е от кръвното, сметни дали пиеш достатъчно вода в тия жеги Peace

# 58
  • Варна
  • Мнения: 7 147
100/60 но аз по принцип съм си с ниско и до сега не ми беше проблем...

# 59
  • Мнения: 909
здравейте, момичета, записвам се плахо в темичката.Имаме си едно слънчице и сме решили тази година да се борим за второ.Края на годината тръгваме по пътя на хормоните, изследвания и всичко пак наново.Ще се радвам да ви чета и да си вдъхваме кураж.

Общи условия

Активация на акаунт