Гларуси, плаж, вълни - вълшебно лято и две черти - 176

  • 31 280
  • 723
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 9 140
Кашмирче, много ти е сладка принцесата (пу-пу)  Hug - поражда желание за омачкване и нагушкване  Blush.

# 31
  • Мнения: 3 191
Пънче - защо да го приема за неуместно ? Правя всичко зависимо от мен , так че нещата да станат. Доц. Русев също беше учуден, че съм отшла ей така да искам изследвания, но днес на обяд когато се чухме за резултатите каза, че не е лошо, че съм вьела превантивни мерки. Да, октагама е 500 лв

Кашмирче - искрено ме разсмя

# 32
  • София
  • Мнения: 8 131
Фокси,  Praynig

# 33
  • Мнения: 11 552
И аз правих вливка, но вече не помня какво беше - към 600 лв. ми излезе. Пуска се на бавна капка, за да не направиш реакция. Аз направих де, въпреки това - втресе ме жестоко, стана ми зле, та ми я спряха, вляха малко физиологичен, и после пак продължиха. В общи линии към 10 часа продължи цялото вливане.

# 34
  • Мнения: 6 395
ама защо ще вливат не разбрах аз само  newsm78 newsm78 иначе, дано това да е разковничето  и да се свърши вече с чуденето, но на мен ми се видят в норма резултати  newsm78

# 35
  • Мнения: 3 191
Прахи - заради ембриотоксините ми вливат. Те са положителни, за другите работи ( някои са гранични) ще ми вливат интралипид, ама само ако видя двете черти

# 36
  • Мнения: 888
Фокси, стиснати палчета от мен! Хубаво е, че си пуснала имунологията, сега поне имате план за действие.

Пънче, благодаря за темата   bouquet

Смуквам си прашец и се хвърлям да работя, че поизостанах тези дни  Wink  newsm79 newsm79 newsm79

# 37
  • Мнения: 878
Ей нова тема, а вече сте на 3-та страница Wink
Фокси стискаме палчета за петък  Praynig Hug

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 879
Да се намърдам и аз за да не ви изпускам...
Пънче, благодаря за старанието!
Поспаланче, честита Боряна и от мен! Виртуалните лели са я орисали с толкова хубави пожелания.. От мен Късмет! Simple Smile А ти бързо да се възстановяваш Simple Smile
Фокси, имаш стиснатите ми палци!
Кали, все надничам за да се уверя, че си добре. Може да не се чувстваш съвсем добре, но щом сте заедно с Упоритка, значи всичко е ОК.
Кашмирче, и аз изпуснах промоцията, но имайки предвид хубавата мама... Еличка ще да е прекрасничка!
Меци, Казахте ли на Ема какво я чака? (може да си споделяла, а да съм го пропуснала)
Перу май отдавна не съм я засичала... Перу, разкажи ни за Ида...
Ани, ама то хич не останало...
Весенце, ти се показваш от време навреме, ама не казваш как си и какво става край теб!
По повод на това, че все не си харесвала момичешки дрешки ей ти едно предложение... как да му устоиш:

Скрит текст:

Хубав ден за всички! Петък е!!!!

# 39
  • София
  • Мнения: 8 131
Евка, добре съм. Растем дружно с девойката. Тя е вече почти 600 гр., а аз да не казвам колко. Ще кача една скорошна снимчица в албума. :*

# 40
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Евка казали сме й, дори като я питаш какво има мама в корема, Ема отговаря бебе, а на въпроса ти каква ще ставаш, отгова е: кака Mr. Green съвсем друг е въпроса, че хал хабер си няма какво всъщност означава това .. подозирам, че доста тежки моменти ще ни очакват, ама здраве да е: ще ги изгледаме и двамата Heart Eyes

# 41
  • Варна
  • Мнения: 7 147
... на въпроса ти каква ще ставаш, отгова е: кака Mr. Green

 Heart Eyes Колко миличко...

Може да не се чувстваш съвсем добре, но щом сте заедно с Упоритка, значи всичко е ОК.

Това е абсолютно вярно... Когато се връщам от преглед и сме видели сърчицето, някакси всички болки ми изчезват... До следващия излив...

# 42
  • Мнения: 533
Поспаланче,честита ти Боряна.Да ти е жива и здрава и много послушна.
Пънче,мерси за новата тема. Hug

# 43
  • Мнения: 7
Привет,
Извинявам се ако Ви се стори грубо, но на Вас тези форуми полезни ли са Ви с нещо? Благодарностите за новите теми, посипването с прашец и обясненията за това какво правел така наречения ММ? Докато изчетете спама не се ли уморявате да търсите това което би Ви било полезно? Не се заяждам, може само на мен това да не ми допада, но не знам има ли сериозна група в която, тези проблеми се обсъждат по същество.

# 44
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
Докато изчетете спама не се ли уморявате да търсите това което би Ви било полезно?
тц .. В крайна сметка като с години преследваш дадена цел, за да не загубиш здравия си разум, ти трябва и отдушник за изливане на емоциите, различен от лекарски кабинет и затова сме тук..

Общи условия

Активация на акаунт