Гларуси, плаж, вълни - вълшебно лято и две черти - 176

  • 31 270
  • 723
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Колко ми е драго да видя Кали в списъка с двете черти  Heart Eyes

Оххх,, мен още ми е едно свито. Обажда се суеверието... И в другата тема ме преместиха в горния списък. Дано пък е на късмет...  Praynig

# 16
  • Мнения: 3 191
Кали - стиснала съм ти палчета!  Praynig Praynig Praynig

Идвам с добри новини  - разделило се, писаха ме за трансфер в неделя. Дано да продължи да е добре  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

Чакам резултати от имунолога да видим там дали има заек  Thinking Thinking

# 17
  • Мнения: 2 038
Фокси, браво за хубавите новини. Ще стискам палци в неделя  Praynig
Кали, ти как си, душа? Поспря ли кървенето? Много те мисля, да знаеш  Hug

# 18
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Супеер  Hug Браво Фокси, ще стискам палци всичко да е наред и да стане човек  Hug

# 19
  • Мнения: 6 395
Фокси стискам палци силно  Praynig Praynig Praynig

# 20
  • Мнения: 1 152
Пънче    bouquet Hug
Кали    Hug
Фокси стикам палци  Hug

 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 21
  • Мнения: 161
ПънчеHug Страхотна, както винаги!
Фокси, продължавай с добрите новини! Стискам палци!  Praynig

# 22
  • NE
  • Мнения: 10 999
Фокси  Praynig

# 23
  • Мнения: 11 528
Стискаме палци, Фокси. Да ти кажа и на теб да си наваксаш с всички вредности, че после няма  Mr. Green Последната ми цигара беше на 13.9.2013 г. - в деня на трансфера.
Кали, свитото няма скоро да се отпусне  Hug След края на първия триместър малко поемаш дъх за 1-2 месеца, после започваш да се тревожиш от преждевременно раждане, да броиш грамчетата на плода, да се надяваш да стигне жизнеспособно тегло и месец, после пък почваш да си представяш раждането какво е, и т.н., и т.н....

# 24
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 982
после започваш да се тревожиш от преждевременно раждане, да броиш грамчетата на плода, да се надяваш да стигне жизнеспособно тегло и месец, после пък почваш да си представяш раждането какво е, и т.н., и т.н....
после почваш да го слушаш дали диша, да се чудиш що плаче - дали щото нещо го боли или щото е гладно, после като се разболее се чудиш как да го излекуваш и опазиш здраво .. не напразно са казали хората майка да имаш, майка да не си .. обаче пък да чуеш мамо заплаща всяка една тревога и безсънна нощ ..

# 25
  • Мнения: 6 395
мойто пък повтаря и търси основно баща си  Crossing Arms Crossing Arms Crossing Arms вика маааам само в краен случай на нужда/глад, жажда /.......ама то и аз съм от тея тип майка квачка, денонощно бдя и размитам за него, не може да си почини от мен детето  Joy Joy

# 26
  • Мнения: 3 191
Излезе ми имунологията  ooooh!
Общи Т-лимфоцити CD3+  72,5 (67-76)
NK клетки CD3 56+  10,21 (2-13)
% CD 16NK клетки от всички 6,29 (6,5-13,5)
NK клетъчна активност 9,5 (<10)
 NK в присъствие на IvIg 7,6
Тромбоцитно левкоцитни агрегати 1,48 (1,07-1,56)
Ембриотоксини - инхибиращи
Заключение : наличие на инхибиращи ембриотоксини. За вливане на октагам  5 мг или 40 ампули имуновенин 2-4 дни преди трансфер. За вливане на интралипид 2-4 дни след положителен тест.
В момента вече вливам октагам и пиша през тела

# 27
  • София
  • Мнения: 9 135
После пък почваш да се чудиш ще стане ли стойностен човек  Wink
Поспаланче, честита ти Боряна. Да е жива и здрава, късметлийка, обичана и да расте щастлива.
Кали, браво на борбеното човече.
Фокси, стиснати палци и от мен  fingerscrossed
Миленка, честит ти час, дано успеете там, ако не успеете и преди това де  Wink  Hug.

# 28
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Фокси - може да ти се стори неуместно, ама ще ти кажа "Браво!"
Колко излиза вливката октагам? 500лв?

# 29
  • София
  • Мнения: 5 193
Фокси, браво за яйчицето. Hug Октагама не го мисли, и аз вливах, и Перу. Стискам всички палци (и на краката) за успех. Praynig Praynig
Еличка, това слънчево детенце, е решила, че денем се спи, а нощем се яде през 3 часа и после се киселее още 1-1.5 час. Много е забавно. Tired

Общи условия

Активация на акаунт