Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~471~

  • 31 299
  • 740
  •   1
Отговори
# 720
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 513
Киво ша играе със Сера  Mr. Green   Серенай е буйна госпожица  , коята се сваля с партнорите в сериалите  си  питайте Чаатай и Толгахан  hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha newsm62    http://yahoo.ws/kavanch-tatlatu-zaryaza-i-myurvet-za-da-potane-v … serenai-sarakaya/


Няма да играят Феми, всичко са фенски мечти!Може доводите ми които ще изложа да се видят  елементарни, на някого, но не са безпочвени- в турски сериал никога няма да съберат двама руси в главните роли!
Помня думите на една актриса, първата учителка на Чаатай по актьорско майсторство( виждала съм я в 1001 нощ и в Алие) същата е преподавала актьорско майсторство и на много други  турски актьори в т.ч. и Къванч.... Ще цитирам по памет думите и за него след като поработили малко заедно - "много хубаво момче, има и талант, но жалко че е рус...." Та съдя и по това.... Peace Даже не бих могла да си представя в турски сериал двамата главни да са руси- в двойка ще са на вид и изглед битер германци!
Нещо повече- мениджърката на Къванч е отрекла  слуховете!

Добре че мечтите са безплатни- само там ще могат да си ги видят някои хора Къванч и СС!

# 721
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 513
Керо и Серо,а ???   loveuuu
Те когато и да излязат техни общи снимки са или в гръб,или в профил...т.е. не позират и не се блещят насреща.Не си правят реклама един на друг Naughty. Все повече вярвам,че ЗвиздЪтЪ си е намерила жертва  Joy

Пък Чачосерската любов,за която всички занеха,но никой не успя да я долови и види най-малкото доказателство и преди съм казвала: Излишно е да се опровергава нещо,което никога не е било потвърдено!

 Така е Марги Peace

Ох и ти прописа анализи, посмях се! hahaha

Като пусна новата тема ще сложа и нови две порции от на Зиза писанията Mr. Green Все се канех да ги събера и най-накрая се наканих, няма такъв смях, казвам ви Crazy

# 722
  • Мнения: 16 938
Зизу коментарите и анализите и бяха много добри.

# 723
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Здравейте, мацуранки  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 724
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 513
Габс здрасти wavey 
Надето пък липсва тези дни, и в другия ни двор я няма newsm78

# 725
  • Мнения: 1 786
Хилоу,  Hug

Надето май са на почивка.  Peace

Чачо такава поддръжка има, че е готов за фигурист.  Mr. Green

# 726
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хилоу,  Hug

Надето май са на почивка.  Peace

Чачо такава поддръжка има, че е готов за фигурист.  Mr. Green



То и стъпките са му малко тип па-де-дьо, та направо е и за Большой  Mr. Green Joy Joy Joy Joy

Бел  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 727
# 728
  • Мнения: 27 735
New #Cagatayulusoy and #Alibilgin

//#delibal set     режисьора и Ча да видим ко ша напрай режисьора   в Меджазира не ми харесваше

Последна редакция: ср, 12 авг 2015, 12:44 от femmi2

# 729
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Добър ден от мен Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ах, сладурите Heart Eyes Heart Eyes

https://pbs.twimg.com/tweet_video/B5vYpekCEAAQjV0.mp4

# 730
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 513
  tiptoe
Голямо затишие тука последните дни....

# 731
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
  tiptoe
Голямо затишие тука последните дни....


Бел  Hug Heart Eyes Heart Eyes Ми като няма никво инфо за патрон'ти  Whistling Whistling Whistling Особено за патронката Whistling
Ма то есента наближава, ще почнат полека-лека Grinning Party Party


# 732
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 513
Вярно, поне преди Хазал се мяркаше, а сега така се е окопала.... Снима ли не снима ли игрален филм няма кой да ти каже  33uu
Снимките за втория сезон на Марал щели да започнат на 24 ти август и ще са с нов режисьор, защото Денис Колош се връща на снимачната площадка на ВВ-Кьосем Peace

За Ча, дано поне филма му да е голяма драма, че изсмукан от пръстите лигоч  от същото режисьорче не ми се гледа.... Половината от снимките които излязоха нямат никаква разлика от позите в които снимаха Чачо и Сера.... Едни и същи похвати, едни и същи на вид и изглед сцени..... Дано поне някои хора престанат да сънуват с отворени очи къде и как я бил подхванал и захванал СС....

# 733
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Вярно, поне преди Хазал се мяркаше, а сега така се е окопала.... Снима ли не снима ли игрален филм няма кой да ти каже  33uu
Снимките за втория сезон на Марал щели да започнат на 24 ти август и ще са с нов режисьор, защото Денис Колош се връща на снимачната площадка на ВВ-Кьосем Peace

За Ча, дано поне филма му да е голяма драма, че изсмукан от пръстите лигоч  от същото режисьорче не ми се гледа.... Половината от снимките които излязоха нямат никаква разлика от позите в които снимаха Чачо и Сера.... Едни и същи похвати, едни и същи на вид и изглед сцени..... Дано поне някои хора престанат да сънуват с отворени очи къде и как я бил подхванал и захванал СС....

Той лигоча идва по-скоро от сценариста, но режисьорът може да усили или намали лигите Joy Joy Тук поне партньорката му е хубава, така че няма да се зОри от кой ъгъл да снима  Joy
Дано да е сладурско филмчето Laughing Peace

# 734
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Здраствуйте  Hug

Много тихо наистина,новини йок  Thinking...аз затова идем,да нарушим мълчанието  Naughty
И имам,и нямам надежди за филма на Ча  Peace Спомням си за ПО-то как се бях нахъсала,пък сега положението е "Аман от Яман"  Joy Та понеже режисьора(един от баш-майсторите за похабяването на Чачовия образ) е същият и във филма, ще видим какъв ли Феномен е на път  Laughing Партньорката му иначе визуално е страхотна...Дано и филмът става за гледане Party

една от любимите ми сцени във втори сезон Heart Eyes Мехмет ги събра на едно място  Wink

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт