Толкова ли е важно коша на количката да може да се обръща

  • 2 026
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 8 282
Никога не ми е било важно.
и на мен ... при това би бях купила PickUp-a вече без да се замисля за тази функация, бебо спеше постоянно навън а отгоре има прозорче и се оказа че не е проблем наблюдението

# 31
  • Мнения: 2 271
Моята е с два коша.При зимния бебето гледа към мен/мисля,че за мен тогава беше по-важно да я виждам непрекъснато/,а при летния гледа напред/използвам го от 1 и 1/2м/.Т.е не мисля,че имам нужда от обръщане на коша в този случай!

# 32
Най-накрая и аз си купих количка. изобщо изключих нуждата от това кошът или дръжката да се обръщат. Омръзна ми. Едвам си харесх количка, е, какво да се прави, нищо не се върти. бебето ще гледа напред, а за мен има прозорче на гюрука, през което аз ще гледам бебенцето.  Simple Smile 

# 33
  • Мнения: 1 210
Ами честито.

# 34
  • Мнения: 4 970
честито! Какава количка си купи? newsm78

# 35
честито! Какава количка си купи? newsm78
http://www.mothercare.com/bin/venda?ex=co_wizr-xapian&bsref= … mp;searchex=maxim
Ето тази. Честно казано ми излезе повече от предвидения бюджет, но не съжалявам (в БГ струва 390лв.). Изглежда най-стабилна от всички, които изгледах, а те бяха поне 50, (апартамент по-лесно си избрах  Laughing ), доста е маневрена, има зимно чувалче, пълно легнало положение, големи гуми, голям багажник. Общо взето каквото търсех, намерих. 

# 36
  • Мнения: 2 768
Когато пече слънце или духа вятър обръщам самата количка на обратната посока. Ама щото е лека и маневрена! Така, че за мен не е от съществено значение коша да се обръща.

# 37
  • Мнения: 324
Как я обръщаш, бе Ети, влачиш я след теб ли? Защото на тази, която аз съм харесала дръжката също не се обръща на обратната страна и не мога да си представя как става номера с вятъра  newsm78

# 38
  • Мнения: 2 768
Как я обръщаш, бе Ети, влачиш я след теб ли? Защото на тази, която аз съм харесала дръжката също не се обръща на обратната страна и не мога да си представя как става номера с вятъра  newsm78

Точно така, влача я.  Grinning Но не е трудно, защото върви добре заради въртящото предно колело. Пък и за постоянен вятър съм използвала дъждобрана.

# 39
  • Мнения: 324
много съм благодарна на всички, мисля да не се помотвам повече и да си я купя. Има си две прозорчета - на сенника и отзад, откъм главата на бебо. Има включен и дъждобран /за ветровито време трябва да свърши работа,а?/ и е супер лека   Grinning
Ако не се окаже добър избор ще ви се оплача веднагически Hug

# 40
много съм благодарна на всички, мисля да не се помотвам повече и да си я купя. Има си две прозорчета - на сенника и отзад, откъм главата на бебо. Има включен и дъждобран /за ветровито време трябва да свърши работа,а?/ и е супер лека   Grinning
Ако не се окаже добър избор ще ви се оплача веднагически Hug
Ще чакаме. Каква си избра?

# 41
  • Мнения: 324
уфффф ooooh!, пак се връщам без количка, момичета. Отидох да взема тази
http://pakostnik.com/productdetails.php?id=1588, обаче видях новата колекция 2006 на
"Мони", има една сладурска триколка в светлосиньо и сиво, на която коша се обръща, обаче е
по-тежичка - 12кг. И пак съм потънала в размисъл и не мога да се понасям  Embarassed
Ако в работата вземах решенията с такава скорост, досега шефа да ме е
изритал 12 пъти...
 

Общи условия

Активация на акаунт