Сладкарничка за книги - тема 49

  • 21 461
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • В Балкана
  • Мнения: 672
Благодаря ви, дарлингс!!  Hug  Hug  Hug

И аз не знам от къде иде тази сили и инат, но явно с напредването на възрастта нещо се случва в черупката на главния.  Thinking  newsm78   Twisted Evil

Аз понеже си умирам от жега, отивам за студен душ, после Колибата и легло.  Heart Eyes

# 736
  • Мнения: 2 134
Мариеткоooooh! ooooh! ooooh! Тук дъждецът беше толкова ефирен. Децата не спряха да бягат, хич не им пречеше  Crazy Ама ще го държим наоколо. На морето само слънце оставяме Peace
Очакван, но не прекапал дъжд, лека нощ  Hug
Миленце, изписахме темата  Flutter Hug

# 737
  • София
  • Мнения: 5 365
И лека нощ от Разтопена слива!
Утре заран ще има селфи Hug

# 738
  • Мнения: 10 698
Гледам Ex Machina и е егати и бруталията  Shocked

# 739
  • На високо
  • Мнения: 824
Лятна Миж, ще го сложа този филм в списъка за гледане!
Рейнче, ще стиснем палци и за твоя татко!
Скрит текст:
Оф, и колко познато ми е това за ината, представа си нямаш! Баща ми е изключително немърлив и опърничав по отношение на здравето си и нуждата от  медицински интервенции. Добре, че е майка ми да го ръчка и подсеща, макар че тя пък често прекалява в стремежа си да поучава и критикува. Леле, аз ще съм инатлива критикарка на старини  Mr. Green. За съжаление баща ми вече изгуби голяма част от зрението си и трябва да се научи да живее с това. Мисля, че се справя. Запази чувството си за хумор. Аз не знам дали бих могла Confused.
И тук погърмя и преваля. Скромно, но въздухът се смени. Живнахме. Появи се и дъга, докато слънцето залязваше. Прекрасен завършек на деня.

Последна редакция: чт, 30 юли 2015, 22:54 от Авлига

# 740
  • На планетата Земя
  • Мнения: 6 327
Новата темичка

Последна редакция: пт, 31 юли 2015, 00:37 от Mileto

Общи условия

Активация на акаунт