В града,на море или планина,ние "работим"за втората черта!Бъдещи мами над 35

  • 24 260
  • 740
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 963
Добро утро Simple Smile

Шери, уби мА с тази анкета Joy е те това не ми беше хрумнало дори Laughing

Усмихнат и прекрасен ден

# 31
  • Мнения: 2 168
Благодаря за темата, Шери   bouquet страхотно настроение
Благодаря за милите пожелания
Кей, много сладка Димана  Heart Eyes
Звездичке, мислех те с твоя батко, ех, защо ги оставят сами децата, какви са им правилата? Прегръдки
Коте, звъни им и си вземи билетите, поне да има полза от дългите ти командировки, ще видя после фото Simple Smile
Креми, браво, много щастие в новия дом
Симона, колко ти е голямо момченцето?
Перу, браво на голямото момиче. Аз като я дохранвах Хелена от края на първия месец и давах по 20-30мл и после ако изглеждаше гладна още малко, то бързо става все повече, де, ама началото поне беше така.
Ината, страхотна торта.
Рейнбоу, и аз в отбора Wink 7 години

# 32
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Добро утро и от мен.
Видях прекрасната Димана...  Heart Eyes А "гривничките" на Ида само мога да си ги представя...  #Silly

А аз днес съм значително по-спокойна, но пак със зверско главоболие...  Sick

# 33
  • Пловдив
  • Мнения: 40 934
Добро утрооо от морето Hug
Прекрасна тема с прекрасни дами   bouquet

И едно красиво бебче... Heart Eyes Димана.

Днес,ако има Магдалени,да почерпят Peace

П.п. по въпроса с агнешкото...мм е по-малък от мен с 2г. Mr. Green

# 34
  • Мнения: 3 535
Добрутро!
Само аз не мога да намеря и да видя Дими  Confused
Шери , ще гласувам с "а дано ама надали "  Joy
Кали, майната му на главоболието, ще мине след наколко седмици, важното е че Упоритк е добре Simple Smile спи повече ако можеш .
Коте, направо ти се чудя как се наемаш с толкова малко бебе да пътуваш ! Мен ще ме е страх .

# 35
  • Мнения: 1 130
Жана, не съм Котето, ама да ти кажа, че според мен, със съвсем малко бебе най-лесно се пътува. Спи през цялото време и всичко е ок. Сава беше на 4 месеца, когато се прибрахме в Бг за лятото. Полетът беше супер лек за всички, но после като се връщахме към Лондон вече беше на 9 и тогава видях голям зор... Е, всяко бебе е ралично, но не е толкова страшно положението! Simple Smile

# 36
  • Мнения: 8 532


Ако знаех, че свекървите ви си падат по люти чушки, щях да измисля друго Simple Smile

Една баба продава ябълки на пазара и вика:
- Яаабълки от Чернобил! Купете си ябълки от Чернобил...
Един човек я пита:
- Абе, бабо, имаш ли акъл, кой ще ти купи ябълките като им правиш такава реклама?
- Аааа, купуват, чедо, купуват. Я снаха за свекърва, я свекърва за снаха...

# 37
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Да, и моята много си пада по лютото... И всъщност като се замисля, тя си пада по всичко, което е за ядене...  Rolling Eyes

# 38
  • Мнения: 13 952
Само се записвам, че потегляме  Hug

# 39
  • Мнения: 39 597
Видях красивата Димана  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 1 679
Шери  bouquet
Даре, ех колко скъпо ни струват свекървите- 100 г =100 лв от чушките викаш  hahaha
Кейче- Диманка е такъв ангелски сладкиш, просто да я изям Heart Eyes
И аз като Ината смятам, че колкото по-малко бебето толкова по-лесно се пътува. Ние с щерката като беше на 2 седмици имахме 5-6 часа път с кола и тогава бяха светли часове, когато не ревеше, а само спеше Crazy
и ММ е почти 6 г по-малък от мен Joy
Рансън- попчета ли ще хващаш или друго  Blush
Днес си отчаках 30 мин на лабораторията да ми вземат кръв- гладна, жадна, нервна и т.н , лаборантката дойде 30 мин по-късно на работа, сигурно ще подам оплакване ooooh!

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 535
Да се запиша,да не ви изгубя.........
Прекрасна тема!Благодаря за труда ти Шерифче!  bouquet
Аз не съм на "агнешко",набори сме с ММ .
Как завиждам на всички които са на морето Twisted Evil
Старая се да ви чета,но ми е трудно и не съм съвсем в час.Признавам че най-вече следя "адашката" и много-много им се радвам с Упоритка и стискам палците без пускане! Hug
Ида и Димана са големи красавици!

Последна редакция: ср, 22 юли 2015, 10:02 от kali-m-g

# 42
  • Мнения: 1 933
И аз мисля, че колкото е по-малко детето, толкова по-лесно се пътува. Преди години летях е със сестра ми и племенницата за Бг - рвхат. Беше на 9 месеца и кротко си лазеше по пода в краката ни, никакъв рев, тръшкане, опъване... Дано Бела не плаче.
Ще прибвам с фотото пак, че нещо не се е получило.
Ина, писах ти ЛС. А тортата е страхотна! Правиш есе по-хубави и хубави! Все ще питам и забравям - картинките принтираш ли ги?

# 43
  • Варна
  • Мнения: 7 147
Признавам че най-вече следя "адашката" и много-много им се радвам с Упоритка и стискам палците без пускане! Hug

Адааааш...  Hug И аз си мислех вчера за теб и за Иги, че не сте писали скоро и се чудех как сте...

# 44
  • Мнения: 1 353
Запис
А Димана е просто прекрасна Hug
Ината то това смеят ли изобщо да го ядат....шедьовър  Naughty
Креми работя по въпроса със сърцебиенето, ма за сега дигат рамене и пускам ен изследвания Rolling Eyes
Танзу да се разпише  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт