В града,на море или планина,ние "работим"за втората черта!Бъдещи мами над 35

  • 24 258
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 037
Амини,лек път.

Рансън,риба има ли?

Ината,разкошна торта.

П.П.Сутринта уж сложих кафе със закуска,но поста ми липсва newsm78

# 46
  • Мнения: 1 679
Amini- къде отиваш точно  Flutter Весело изкарване Hug
Сега навестих албумчетата- видях смела Карли, чаровна Ния и прелестна малка Бела. Зори е много игрива Heart Eyes Какви прекрасни момиченца имаме newsm51
Ината- забравих да кажа комплименти за тортата , бравоС Sunglasses

# 47
  • В градината...
  • Мнения: 15 932
Просто прекрасна Димана  Heart Eyes Heart Eyes

Шери, темата ти е супер, а анкетата ме срази  hahaha
 hahahaДам, и аз съм с агнешко.
Ина, голям труд   bouquet

Ние плачем по-малко и най-после стегнахме акото. Просто минахме на един обикновен фризолак.

# 48
  • Мнения: 7 201
Записвам се да ви следя.
При мен излизат още дребни проблеми и не ми се пише .. но пък действаме по отстраняването им.
Видях малкото съкровище Димана. Hug
И аз съм в отбора с агнешкото, но само 2 години разлика.
Лек ден и успех на всички!

# 49
  • Мнения: 3 535
Абе, аз пак да питам , в кой албум гледате Димана? Аз на намирам само стари снимки ( от преди седмица - две Simple Smile )

# 50
  • Мнения: 39 597
На първа страница на темата, пост № 7

# 51
  • Мнения: 3 535
На първа страница на темата, пост № 7
Hug мерси Сигме , нещо ми прави номера мамата през телефона и съм изтървала промоцията . Отивам

# 52
  • Мнения: 1 353
Мамче  Hug ако ти се споделя какво още сте открили newsm78 може пък да е полезно и за други  bouquet

# 53
  • Мнения: 7 201
Цвети,  Hug
Скрит текст:
проблем с овулацията и пукането на доминантния фоликул. Това на първо четене от първата фоликулометрия. Ще направим и други, за да видим дали е инцидентно или се случва всеки цикъл.
По принцип не ми се споделят резултати в интернет, но наистина може да е от полза и за други. Peace

# 54
  • Мнения: 1 368
 JoyАнкетата ме разсмя от сърце. Аз не съм с агнешко, на една възраст сме Peace
Благодаря за прекрасната лятна тема, Шери! Да има много по две черти в нея! Hug
Венци, дано дано дано! Много неприятно при вас, че един кръвен не можеш да пуснеш, ама ще чакам и ще стискам палците Praynig
Кали, много много много се радвам за Човека! Сигурна бях, а ти отпусни вече душичката. Усещаш ли как звучиш? Толкова сияеща и щастлива те усещам, без да те виждам. Пък за БХС-то са ти казали-не му обръщай толкова внимание, ФМ е по-важна Hug
Пате, дано да ти е живо и здраво детето и да не се случат нещата, които си мисли майка му Hug
Звездичката, хубаво, че се е разнищила ситуацията и да няма повече такива притеснения и неприятности.  Peace
Мистик, пантенол за изгорено. И дано хубаво си изкарате на морето. Завид Heart Eyes
Танзу, много ти се събра. Дано мама се оправи, пък ядовете с баща ти и сестра ти ще минат. Сигурно сте под голямо напрежение и затова така. Дано да се оправят бързо нещата, да се успокоите Hug
Креми, официално честито за новия дом! Много хубави моменти и преживявания заедно да имате там Hug
Перу, звучиш по-спокойна май. Дано Идка слуша и кротува Heart Eyes
Кей, прекрасна е Димана, пу пу пу Heart Eyes. Дано да се разбирате и слушате.
Лени, из прекрасни градове ходите Peace
Рейнбоу, добре, че писа, само ви мисля. Звучиш прекрасно, обичайте се и бъдете щастливи. А на есен ще обсъждаме хубавите ти стойности на ЧХГ-та Hug
Амини, приятно изкарване Hug
Мамче, ако искаш разкажи как вървят нещата Peace

За грижовните мъже – баща ми е такъв. Всичко свързано със семейството е на първо място, зарязва всичко и целия свят, за да направи нещо за близките си. Другите роднини злоупотребяват с добрината му, но той ги разбира по този начин нещата – раздава се максимално и пренебрегва себе си в името на близките

Скрит текст:
Аз снощи имах първата, надявам се и единствена криза от началото на бременността. До болница не стигнах, но сериозно се притесних. Силни болки, нямам идея защо и от какво. Всъщност – не съм се спряла, да работя, чистя и търча, дали от това или просто е нормално не знам, ама се постреснах. Чаках доста време да ритне, че тогава се отпуснах. Днес полежавам

# 55
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 1 144
Снощи се разписах, а поста ми го няма  newsm78
Шери,благодаря за темата   bouquet
Кей,Димана е голям бонбон  Heart Eyes
Амини,лек път.
Танзу,бързо възстановяване на мама  Hug другото ще се нареди.
Дъгичке,много щастлива те усещам дано все така да сте  Hug
Мамче,дано да е било инцидентно, но и на това се намира решение  Hug
А за агнешкото -  май повечето не сте вегетарианки  Laughing

# 56
  • Мнения: 1 353
Цвети,  Hug
Скрит текст:
проблем с овулацията и пукането на доминантния фоликул. Това на първо четене от първата фоликулометрия. Ще направим и други, за да видим дали е инцидентно или се случва всеки цикъл.
По принцип не ми се споделят резултати в интернет, но наистина може да е от полза и за други. Peace

Знам Мимче и те подкрепям  Hug Мисля, че се случва на всяка и то доста често  newsm78

# 57
  • София/Стара Загора
  • Мнения: 2 546
Записвам се и отивам на басейн, пък после ще чета и пиша още  Hug

# 58
  • Мнения: 1 130
Ивката, дано нямаш повече подобни неразположения. Аз бременна със Сава имах една такава криза, та търчахме до спешния. Но при мен убедена съм беше от храна, макар лекарите не откриха нищо нередно, но си изкарахме деня в болницата...
 
Ината то това смеят ли изобщо да го ядат....шедьовър  Naughty
О-хооо, хич не се и замислят даже! Simple Smile А това най-много ме радва, да видя празни чиниите! От тортата трихичка не остана, даже домакинята не можа да я опита, ама така е, каза малка, че искала и аз малка я направих! Wink

Благодаря ви за похвалите! Simple Smile Много мили сте както винаги!   bouquet

Ох, една колежка на приятелката ми се възхитила и тя много от къпкейкчетата ми, та иска да поръча за подарък. Аз пък не мога да и поискам толкова пари, за колкото ги продават другите... Хич не ставам за бизнес, ей! Почти двойно по-ниска цена и обявих, ама как да кажа $80 за 20 къпкейкчета?

# 59
  • Мнения: 2 501
Шери, май обичая е някоя бременна да ръси с прашец, ама мога ли да откажа точно на теб Simple Smile
Ето прясно обебен прашец - за който иска фръцличка
 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Видях Белла - прекрасна е  Two Hearts
Благодаря за хубавите думи за Димана!
Ина, тортата е уау!!! То да те е жал да режеш.
Аз днес ходих до счетката, ударихме половин час разговор по женски, после шопинг, после на кафе със систъра, а тати и беба се гледаха, докато скитах. Все си казвам никога да не се сърдя на нашия тати, защото е много добричък, ама мама ме е родила с леко проклет характер...  Blush

Последна редакция: ср, 22 юли 2015, 15:35 от Keй

Общи условия

Активация на акаунт