Over the Rainbow Тема №3

  • 44 423
  • 739
  •   1
Отговори
# 180
  • UK
  • Мнения: 3 959
Хоузи според мен щеше да се чуди откъде му е дошло, милият е толкова искрен, този театър според мен би му дошъл вповече. Simple Smile

Буу, Хаймки.

# 181
  • Мнения: 9 144
Хоузи според мен щеше да се чуди откъде му е дошло, милият е толкова искрен, този театър според мен би му дошъл вповече. Simple Smile

Буу, Хаймки.

Ще се учи в движение,
Карли е същичкия типаж като него, хич не и се отдават преструвките и фалша, но напредва.
Даже иронизира Тайчето из СМ-тата както си личи.
Всичко е въпрос на подготовка.

# 182
  • UK
  • Мнения: 3 959
Не го давам да го учат на такива номера. Нека си е искрен и естествен, има нужда и от такива хора Simple Smile

# 183
  • Мнения: 4 365
Тая Марта Хънт ми е тооолкова антипатична, а Тейлър сигурно има повече снимки с нея, отколкото с Карли.  Confused
Нейна ли е ръката около врата на Тейлър, че не мога да проследя?  Laughing

# 184
  • Мнения: 5 626
Чакаме Кати да ни разкаже какво става с Лари-тата, има някакво развитие с фалшиви снимки пуснати към медиите там.


Мани снимките. На участието в GMA ли е "потвърдил", че ще става баща. Всъщност аз чух само, някакво мрънкане, нооооо
https://vine.co/v/eHTdxlX7gzd
Или всичко е за реклама, или наистина ще ползват момичето като сурогат.
Или не знам и аз какво да мисля вече. Sad
Прекалено много неща не се връзват - неговото мълчание, мълчанието на семейството му, държанието им като цяло.

# 185
  • Мнения: 9 144
Не го давам да го учат на такива номера. Нека си е искрен и естествен, има нужда и от такива хора Simple Smile

Няма начин да тъпче на едно и също място, но от него зависи как ще еволюира.
виж какво стана със Стоунс, Ю2 или Стинг.
Дано запази естествеността си като Ани Ленъкс или Дейв Стюърт
Като Деби Хари или Дейвид Бауи.


Което ме подсеща за любимото ми Би- семейство  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes





Тая Марта Хънт ми е тооолкова антипатична, а Тейлър сигурно има повече снимки с нея, отколкото с Карли.  Confused
Нейна ли е ръката около врата на Тейлър, че не мога да проследя?  Laughing

Марта подозирам няма да се задържи наоколо, има слухове че шмърка яко, а Тай мрази такива неща.
Донякъде я съжалявам, не е нищо особено като модел, няма семейство зад гърба си като Джиджи примерно, освен Виктория Сикрет има само Тай да и бута кариерата. Нищо чудно, че е пълна марионетка. Голям минус, че не поздрави Карли вчера.

Тейлър се е опряла на краката на Карли, скъсаните дънки са нейни  Mr. Green

# 186
  • UK
  • Мнения: 3 959
Нека еволюира, но да си остане земен и естествен. И без театри, ако може Simple Smile

# 187
  • Мнения: 4 365
Луи потвърди за бебето, Зейн се е разделил с Пери... тежък ден за 1D феновете.  Laughing
Между другото аз си мисля, че наистина Луи е направил бебе на момичето и сега ще си носи последствията. Повтаря се случая с Дънкан от Блу, който си има дете от жена, с която е бил, не е сурогатна майка. Не съм следила много-много около него, но май нямаше подозрения за сексуалността му, пък като се раздели групата се аутна и той, и Лий Раян.

# 188
  • Мнения: 5 626
Аз все още имам някои съмнения. Просто Луи винаги ми е изглеждал толкова гей, че не мога да си го представя с жена. Rolling Eyes
Четвърти месец бременната Бриана на парти:

Феновете докладват, че е пила и алкохол. Доста безотговорно от нейна страна.

Иначе коментарите са, че Зейн и 1D се надпреварват кой да сервира по-голяма драма. Laughing

# 189
  • Мнения: 9 144
Между другото аз си мисля, че наистина Луи е направил бебе на момичето и сега ще си носи последствията. Повтаря се случая с Дънкан от Блу, който си има дете от жена, с която е бил, не е сурогатна майка. Не съм следила много-много около него, но май нямаше подозрения за сексуалността му, пък като се раздели групата се аутна и той, и Лий Раян.

Аз все още имам някои съмнения. Просто Луи винаги ми е изглеждал толкова гей, че не мога да си го представя с жена. Rolling Eyes

Като четох какви драми е правил, когато Хари е имал фотосесии с Тейлър, сега да е заплодил момиче ми се вижда твърде голяма стъпка.


Промяна в плановете на Тейлър за новия сингъл, пишеща за USA Today туитнала че ще е Wildest Dreams


От друга страна във видеото на Карли за Гламур има вмъкната абсолютно неслучайнo сценка касаеща Тейлър и именно Wildest Dreams



Скрит текст:




Анализчето на текста на песента малко по-късно днес  Wink


пп Докато пиша Холивуд Лайф (Sony) са пуснали следната статийка, ясно че трябва да се пускат безсмислени статийки около видеото, но дали не почват да маркират началото на края c Well, according to a source close to the couple, it’s not happening any time soon.

Последна редакция: ср, 05 авг 2015, 08:45 от Бумър

# 190
  • Мнения: 660
Тези статии са толкова еднакви..  Crossing Arms

То беше ясно, че няма как просто случайно да пуснат "Wildest Dreams" по радиото...  Mr. Green Иначе още не мога да повярвам, че следващата песен ще е точно, тази, която исках!  Heart Eyes Grinning

# 191
  • Мнения: 9 144
Все още смятам, че сингълът ще е NR, а не WD... Лятното звучене е важно за катеренето на класации по това време на годината, а и инфото идваше от лейбъла, а не от Туитър.
Ще видим де, и двата варианта са ми ОК, и двете песни са за Карли  Mr. Green


ps Tidal са пуснали видеото, още не съм вникнала какъв сложен експеримент си правят с Лимончо и с песента, но съдейки от мястото в класациите за продажби, не мисля че е успешен


pps Сонж,помниш ли прогнозите ни за шоуто на Кейтлин?
http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3185482/Caitlyn-Jen … -one-episode.html


ppps Краят на драмата

Последна редакция: ср, 05 авг 2015, 09:07 от Бумър

# 192
  • Мнения: 9 144
Потвърдено, Честито Съни  Hug

# 193
  • Мнения: 660
Потвърдено, Честито Съни  Hug



  bigdance2
Тя е толкова влюбена..  Heart Eyes Simple Smile

# 194
  • Мнения: 3 096
Мхм, най-вероятно няма да го подновят за нов сезон. Не виждам и какво могат да измислят отвъд темите в първия. Следващият епизод ги обобщава идеално - среща с приятелки, малко пикантни намеци за личния живот на Кейтлин, малко драма с децата. Толкова, няма потенциал за повече, или както каза ти - всяко чудо за три дни. Кейтлин обаче си затвърждава позициите като медийна фигура и ще продължи да се изказва по трансджендър въпросите. Стига някой по-умен да й пише речите - няма лошо...

Какви са сега тези Wildest Dreams, исках другото!!

Общи условия

Активация на акаунт